Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość agi
Co wy gadajcie jakies j to bym musiala miec implant 600 a nie 425 tylko ze ja niewiem jaki wyjściowy mialam rozmiar niby miseczka b ale moze a. Chociaz nie bylam plaska jako deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki w wymiarze "J"to duze obciązenie dla kregosłupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam miec dd lub E a nie j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćx3
Cześć dziewczyny, jestem 18 dni po operacji. Na ostatniej kontroli doktor pozwolił mi kłaść się już na boku jeśli mnie nic nie boli. I tak było. 2 dni temu leżałam z 2h i było dobrze, a dziś w nocy obudził mnie ból. Otóż po lewej stronie kręgosłupa, z tyłu (plecy), na wysokości klatki piersiowej i jedno miejsce na ramieniu - uczucie takie jakbym miała wbijane igły i to dosyć mocno. Ledwo mogłam wstać, nie mogłam nabrać powietrza, bo ból na plecach się wzmagał, i nawet po 30minutowym chodzeniu i próbowaniu powyciągać się w każdą możliwą stronę ten ból nie mijał. Przy próbie mocnego wdechu to kłucie było też odczuwalne w okolicy blizny pod lewą piersią, ale nie aż tak jak na plecach. Ustąpił dopiero po jakimś czasie, gdy usiadłam oparta na poduszkach, powoli 'zjeżdżając' do pozycji pół leżącej z poduszką pod kręgosłupem. Czy któraś z Was tak miała? Czy to przez to, że leżałam na boku? Jestem zdziwiona bo dwa dni temu wszystko było dobrze, a dziś noc nie moja :) byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deogie panie cycki w wymiarze"D" to ju die obcienie dla kregołuupa.Kregosłup dostaje natychmiast duże obciiążenie i nie jest do tego pryzwyczajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
gośćx3 - najwidoczniej jeszcze nie powinnaś się kłasc na boku - wstrzymaj się jeszcze. może za bardzo przygniotłaś sobie blizne albo co. Spokojnie. odczekaj trochę a jak nie to do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćx3
Derbinka - dzięki, spie jeszcze na plecach, poki co kłucie nie wrocilo. mam nadzieje ze niedlugo juz bede mogla spac na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalezy lezcz tylko na plecach przez 6 tygodni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej hej mam pytanie do kobietek, które miały druga operacje bo nie były zadowolone z pierwszego rozmiaru. Po jakim czasie robilyscie druga operacje? Bylyscie później zadowolone? I jak to wygladalo kosztowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej hej mam pytanie do kobietek, które miały druga operacje bo nie były zadowolone z pierwszego rozmiaru. Po jakim czasie robilyscie druga operacje? Bylyscie później zadowolone? I jak to wygladalo kosztowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej hej mam pytanie do kobietek, które miały druga operacje bo nie były zadowolone z pierwszego rozmiaru. Po jakim czasie robilyscie druga operacje? Bylyscie później zadowolone? I jak to wygladalo kosztowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa dziewczyny powiedzcie mi po jakim czasie ... po zabiegu powiększenia piersi wróciłyście do biegania ... ??? jestem miesiąc po zabiegu ... ogólnie czuje się świetnie .. tylko boję się zacząć biegać ... więc proszę o wasze doświadczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam obwodu po piersiami 75cm obwodu w piersiach 91cm. Jaki to rozmiar stanika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny a czy któraś z Was robiła piersi u Piotrowiaka, szukam info na jego temat, ale w Internecie jest mało o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar stanika to "B"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem "DD" Obwod pod biustem zmniejszamy o 5 wiec wychodzi 70 cm. Od 91 odejmiemy 70 to roznica wychodzi 21 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem jak to liczy sie bo ledwo w dd sie mieszcze e jest ok ale z tabel wychodzi ze B wiec p co chodzi z tym tabelami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewucha822
do gość: zależy chyba od marki. Pytasz o biustonosze pooperacyjne czy normalne. Bo tutaj co marka to inny rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o Normalne kalkulatory mi tez wyliczaja d dd lub najczesciej e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewucha822
Ja na przykład po operacji mam pod biustem 72cm a w biuście 91cm i w intimissimi mam rozmiar biustonoszy miękkich 75c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwinia
Hej. Jestem 10 tygodni po operacji. Mam implanty firmy mentor. Czy któraś z Was może coś o nich powiedzieć? Wydają mi się twarde ale może jeszcze za wcześnie na ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też mam implanty mentor . wczoraj minęły 4 tygodnie ... od zabiegu .. i trochę mnie dziwi że masz jeszcze twarde implanty .. moje są już dosyć miękkie.. co prawda jeszcze ich jakoś mocno nie gniotę .. ale wyczuwam już tą miękkość pozdrawiam żadna się nie wypowie kiedy zaczęła wracać do sportu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport 8-10 tyg ramiona wcześniej można dół. Masz anatomy czy okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wydawały mi się Ok ale teraz czuje różnice pomiędzy natura a implantem...:( ale może to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku tez wydawały mi się Ok ale teraz czuje różnice pomiędzy natura a implantem, ale może to normalne:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak cycuszki mam piękne a do reszty się przyzwyczaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Mnie lekarz zezwolil biegac po 3 msc w dobrze podtrzymujacym staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
Hej dziewczyny jestem po konsultacji u dr Jarlinskiego Operacje zaplanowałam na 16 kwietnia 2018 Jestem wysoka 174 i wazę 54 Lekarz dobrał mi implanty mentor hp 325 lub 350 oczywiście on jest za mniejszymi ale ja nie biorę tamtych pod uwagę jestem pewna ze 350 No i okrągłe mam wąska talie Wiec to jest Max Czy któraś ma podobnie i może mi powiedzieć czy 350 okrągłe to duży biust ? Mój wyjściowy to 65 A a z dużym push up to 65c są bardzo małe ale coś tam jest I marze mieć spory biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×