Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
witajcie. ja jestem 2 dobę po operacji. 1 piers wygląda super a 2 niestety dwa razy większa. lekarz mówi ze to opuchlizna która z czasem zejdzie także póki co nie panikuje. jeśli piersi były w miarę równe przed, implanty są takie same - 320 to cudów nie ma żeby jedna była 2 x większa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że lekarz się pomylił i włożył dwa różne implanty. Lekarz to tylko człowiek ma prawo się mylić. Zdarzało się że lekarz zaszył pacjentowi opatrunek lub nozyczki. Był przypadek ze pacjentowi amputowali zdrową nogę. w tym roku pacjent spadł ze stołu operacyjnego i zmarł. Wszystko jest możliwe. Nie myli się ten co nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu nie straszcie :( ja wybrałam znana lekarkę i zapłaciłam nie mało, widziałam na żywo jej pare prac i wszystkie były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam straszyć tylko zwrócić uwagę że jednak cuda się zdarzają, Bo koleżanka wyżej pisze że nie ma. Poczekaj ok miesiąca jeśli się nie wyrówna to już raczej tak będzie, choć zazwyczaj do 2 tyg opuchlizna schodzi. Cierpliwości i modlić się żeby było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Tylko szkoda,że przed operacją lekarz nie uprzedził mnie ,że mogą wyjść nierówne.Nie jest moją rolą żeby czytać fora,a później podpowiadać lekarzowi co powinien zrobić.Myślałam ,że idę do specjalisty. Mówiąc mu ,ze chcę powiększyć piersi,teraz bym dodała,że chcę w miarę równe.Zobaczymy co powie na wizycie,mam na 12.07.Ogólnie jedna i druga jest niezła, ale żeby były podobne albo ,żeby tak nie było widać w obcisłej bluzce .Nie po to je robiłam,żeby kombinować jak ukryć nierówność cycków.Jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Tylko szkoda,że przed operacją lekarz nie uprzedził mnie ,że mogą wyjść nierówne.Nie jest moją rolą żeby czytać fora,a później podpowiadać lekarzowi co powinien zrobić.Myślałam ,że idę do specjalisty. Mówiąc mu ,ze chcę powiększyć piersi,teraz bym dodała,że chcę w miarę równe.Zobaczymy co powie na wizycie,mam na 12.07.Ogólnie jedna i druga jest niezła, ale żeby były podobne albo ,żeby tak nie było widać w obcisłej bluzce .Nie po to je robiłam,żeby kombinować jak ukryć nierówność cycków.Jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto będzie oceniał cycki bez ich dotykania.Tylko ten pozna ich nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika ona
Jestem tydzien po operacji wymiana implantu z anatomicznego 255 na okragly 325 i 350 .Roznica znikoma poiersi zrobily sie jakies kanciaste od spodu gdzie blizny mam nadzieje ze sie to wyrowna bo oszaleje.Jestem wsciekla bo tyle bolu i praktycznie 3 staniki mam badal te same 75b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny jestem po konsultacji. Mój naturalny biust jest żaden czyli A poprostu sutki i doslownie 1cm gruczołu,generalnie płasko. Czy któraś z was przeszła już operacje z miseczki A lub AA ale na B przy małym implancie anatomicznym? większość kobiet powiększa je znacznie a ja chciałabym mieć pełne B kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć ani opisów z tak małymi implantami 200-230ml. Jeśli któraś was ma mniej więcej takie bardzo proszę o kontakt. Jestem zdecydowana termin juz też ustalony ale trudno przewidzieć mi wizualnie efekt jest szansa na zobaczenie gdzieś takich zdjęć z opisami? przekopałam internet i lipa same duże cycory :D bez urazy co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny po raz kolejny, opisze trochę dokładniej :) mam 170cm 53kg wąska klatka 75pod i 81 klatka wyjściowe A znikoma ilość gruczołu jak to pięknie lekarz określił deska po mojemu :) stwierdził że mam waską klatkę przez co w moim przypadku implant będzie wypchany bardziej do przodu niz na boki, wybrałam anatomiczne rozmiar zaproponowany 215 wysoki profil allergan , podstawowe pytanie: czy nie za małe? bo widzę że dziewczyny startują powyżej 300, jeśli jest któraś z was juz po zabiegu a ma podobne wymiary bardzo proszę o zdjęcia przed i po nawet te powyżej 300 żebym miała jakiś obraz bardzo mi to pomoże w wyborze. Zabieg 3.10 proszę nie piszcie że jeden rozmiar to bez sensu, szkoda kasy itd itp każda z nas ma inne odczucia i wymagania DUŻE/MAŁE przecież o gustach się nie dyskutuje :) pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za te przed i po bez względu na rozmiar :) ssegregator@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Witajcie, mam pytanie. Czy po operacji (np. 2-5 dzień) podobały wam się wasze piersi? Przyznam szczerze ze nie wiem co robic, jestem 4 dzien po operacji i srednio mi sie podobaja, sa wielkie, nabrzmiale, wypchalo mi otoczke i nie widac zarysowanego ksztaltu - mam implanty mentor 250 i 275 okragle. przez to mam wrazenie ze mam spuchniety mostek. boje sie ze zaczne zalowac operacji, troche innego efektu sie spodziewalam. nie spie po nocach przez to. czy one sie jeszcze zmienia? a jesli tak to w jakim stopniu? blagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Witajcie, mam pytanie. Czy po operacji (np. 2-5 dzień) podobały wam się wasze piersi? Przyznam szczerze ze nie wiem co robic, jestem 4 dzien po operacji i srednio mi sie podobaja, sa wielkie, nabrzmiale, wypchalo mi otoczke i nie widac zarysowanego ksztaltu - mam implanty mentor 250 i 275 okragle. przez to mam wrazenie ze mam spuchniety mostek. boje sie ze zaczne zalowac operacji, troche innego efektu sie spodziewalam. nie spie po nocach przez to. czy one sie jeszcze zmienia? a jesli tak to w jakim stopniu? blagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: ssegregator Startowałam z AA choć takim rozmiarem bym tego nie nazwała , nie miałam nic kompletnie - "deska" i to dosłownie . Lekarz wszczepił 295ml okrągłe , mam B . Na początku wydawały mi się za małe , ale minęły 2 tyg i ładnie się ułożyły , jestem bardzo drobna ( 172 cm , 50 kg ) , teraz jestem w nich zakochana . Podaj e-mail podeśle zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Segregator ,ja przed operacją miałam 70cm pod biustem, ok 80-81w biuście ,piersi były samą skóra tylko lewa trochę większa była,mam 160cm wzrostu .Chciałam 450ml,ale ostatecznie przed operacją wybraliśmy z lekarzem 430ml i wcale nie mam jakichś wielkich piersi.Chociaż dziewczyny na forum pisały,że do mojej budowy i wzrostu będą wyglądały nienaturalnie.Musiałam mieć UHP ponieważ nie mogłam mieć innych,bo miały podstawę na tyle co mogła mi się zmieścić na klatce z zachowaniem między innymi 3cm na środku klatki piersiowej. Są bardziej do przodu i gdyby nie to ,że są trochę nierówne byłoby ok,nawet ta większa bardziej ni się podoba. Ale zaznaczam jeszcze raz nie są wielkie,teraz mogłabym wziąć nawet te 450ml.Życzę oby udało Ci się dobrze wybrać,bo to naprawdę ciężka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki teraz masz wymiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gosc podeślij proszę zdjęcia pomoże mi to w ocenie duże/małe w moich oczach:) zależy mi na biuście duże pełne B ssegregator@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Gosc45.... nic sie nie martw zmienia sie. Ja w pierwszym tyg.plakalam ze takie wielkie cycory glazy jak przyklejone do mnie. Opuchlizna zeszla teraz sa cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Hej dziewczyny. Mam zabieg 11.07 u dr Jarlinskiego we Wrocławiu i cały czas bije sie z myślami co do wyboru rozmiaru implantów. Mam 160 cm i 53 kg lekarz zaproponował mi mentor CPG 322 anatomiczne 295 ml. Zastanawiam sie nad 330 ml choć doktor odradził, gdyż stwierdził źe bedą za duże do mojej budowy. Tylko jak one mają sie zmniejszyć po operacji o rozmiar czy półtora to chyba lepiej te większe. Czy któraś z was ma takie implanty i jest podobnych rozmiarów, mogłaby sie wypowiedzieć i cos doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Do gość z godz.5.16,teraz mam 67cm pod biustem i 86 w biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Agness i jaki masz rozmiar stanika? Bo mam ppodobne wymiary po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martasyt ja mialam op u Jarlinskiego, mi doradzil 250 a przy asymetrii 250 i 275 - sa dla mnie idealne, na poczatku (jestem 6 dni po) wydawaly mi sie mega wielkie, ale teraz juz opuchlizna powolutku schodzi i robia sie fajne. tylko ze Ty masz anatomy, to tez inna sytuacja. Jesli sie zmiesci tyle u Cb to bierz wieksze, albo cos posrodku jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Dr powiedział, że sie zmieszczą ale mogą nienaturalnie wyglądać, gdyż nie jestem wysoka, a nie chciałabym mieć tez efektu, że beda mi sie rozchodzić na boki. Chociaż z wpisów innych dziewczyn dowiedziałam sie, że dr preferuje małe piersi i odradza większe implanty. Każda tu pisze bierz większe i tak 20 % z anatomów ubędzie. Im bliżej operacji tym większy mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Do 380 jeszcze noszę biustonosz pooperacyjny,bo operacje miałam 2.06.Mam zamiar dopiero się wybrać na zakupy,ale jak sprawdzałam w necie tabelki rozmiarów to wydaje mi się, że 65d.A Ty jaki rozmiar nosisz?Myślę ,że raczej się moje nie zmniejszą za wiele ,bo nie mam dużo opuchlizny. Wszystko jakoś tak szybko się goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Ja mam 65E a w innym staniku(tej samej firmy) 65f. Miałam 380 ml anatomy i mam dokladnie takie same wymiary pod piersia i w piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Martasyt ja tez myslalam nad wiekszymi, czyli u mnie akurat 300 ml tylko ze ja mam okragle. Dr ma program do wizualizacji, jak podpatrzylam to bardziej mi sie u mnie podobaly na niej te mniejsze. z drugiej strony lepiej miec wieksze niz mniejsze :) ja jestem zadowolona z tego co zaproponowal mi doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za cyce,po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Może i będzie większy rozmiar biustonosza, sugerowałamsię na razie tylko tabelkami.Okarze się jak wybiorę się na zakupy.A jaką miałaś wyjściówkę?Jeżeli podobną do mnie,to dziwne ,że mamy zbliżone wymiary po operacji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Troche skory po karmieniu miseczka A albo AA plaska decha. Prakrycznie zero tk tluszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość od Jarlińskiego, jest szansa na zdjęcia? chodzi mi caly czas o porównanie mniejszych niz 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od Jarlińskiego
Segregator, chetnie bym wyslala, ale bede jeszcze zmniejszac otoczki i wyciagac sutki, nie chcialam wszystkiego na raz, bo balam sie ze moze zle wyjsc :) ja tez wyjsciowke mialam 65C/w porywach D, wiec plaska nie bylam, a zalezalo mi tylko na tym by wypełnic ubytek na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×