Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćjusta
Hej dziewczyny ja tez jestem już po wczoraj miałam operacje wczoraj wyszłam ze szpitala, ogólnie nie jest złe spodziewałam się większego bólu, jak się tylko wybudziłam to mnie ciągnęło i cisnęlo w klatce piersiowej, wczoraj w nocy tez mnie trochę boli wiec musiałam się znieczulić tabletkami, tyle ze boje się spac wiem ze muszę spac na plecach w półleżącej pozycji co nie jest dla mnie łatwe, już mnie szyja boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dzięki Ada. Właśnie mam rozwolnienie i obawiam się że od ketanolu, już wieczorem go nie wezmę, kupię paracetamol lub pyralginę. A bierzecie jakiś antybiotyk? Mi dr.zapisal dumox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Gratuluję Ada. Szybko wróciłaś do formy. Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja miałam antybiotyk na 5 dni aescin mam brać nadal a przeciwbólowe doraźnie Ja brałam ketonal na noc żeby ja przespać ale żołądek mi siadł teraz mam pod ręka paracetamol ale póki co nie korzystam Ktoś pytał o stanik mam rozm M zamówiłam w klinice jeszcze jeden żebym mogła ten wyprać we wtorek sobie odbiorę Cycki jeszcze bez szału bo wiadomo takie opuchnięte , zapytałam czy mam pod mięsień czy gruczoł . Mam pod mięsień Lidia szwy rozpuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscAda no widzisz, to lepiej ze rozpuszczalne :) a zdjął CI te plasterki czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja max 275 no właśnie mówił że szybciej się dojedzie do siebie Ale ja się boję że to tak blisko skóry że będzie to widać czasem dziewczyny mówią że się mieszczą itp1...ze będzie to czuć krawędź implantu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Clarka a Ty masz jakieś dzieciaczki już ?? Ja czytałam ze mięsień i tak nie obejmuje całej piersi tylko od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Marszczą *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Nie mam jeszcze2, planuje Ale jeszcze nie teraz, ale mówił że nieważna metoda i tak można karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Clarka mi się wydaje ze jeżeli zależy Ci na naturalnym wyglądzie biustu to faktycznie lepiej pod mięsień . Mi akurat nie przeszkadza ze będzie widać ze to sZtuczny cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Clarka a na kiedy masz termin operacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
20 czerwca, no ja chce naturalny, ale nie wiem czy mogę się tak targowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
No pewnie ze możesz !!! Przecież to Twój biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Jeśli chcesz i jakoś Ci to pomoże to ja mam 03 kwietnia operacje to będę mogła Ci wysłać jakieś zdjęcie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Byłoby super!!!chciałabym się z nim skontaktować Ale nie wiem jak bo praktycznie slbo.ma.wixyty alb0 operuje, może.mailowo? Nie wiem czy chcę kolejna wizytę umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Clarka jeżeli chodzi o operacje to on jest na prawdę dobrym lekarzem , myśle ze jeżeli będziesz chciała pod mięsień nie będzie problemu , masz jeszcze trochę czasu do czerwca , zobaczysz moje i podejmiesz decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Cześć wszystkim Dziś dzień czwarty i w sumie najgorszy. Coś mnie kłuje w prawej piersi i już jestem spanikowana że coś jest nie tak. Miałam implanty Allergan 295 pod mięsień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Natalia mnie cały czas kłuje i boli mocno jeszcze i też jestem 4dzien po operacji. Także musimy wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Natalia widzę ze Ty tez masz dziś kryzysowy dzień. U mnie tez dziś najgorsze samopoczucie. Myśle ze zaczyna się goić stad to pieczenie i ciągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Co dziewczyny zażywanie przeciwbólowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Sorki, miało być co zażywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Ja póki co biorę Ibuprom. Mam tez ketonal ale wole nie brać żeby później nie mieć skutków żołądkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia mam rozpuszczalne ,plasterków nie ruszał ale zerwał mi całe opatrunki wrr... moge brać prysznic ,psikać octaniseptem i przyjechać we wtorek Boszsz laski nic tak dobrze nie robi jak prysznic:) dzisiaj po raz pierwszy zdjęłam stanik ,cycki baardzo blisko siebie opuchniete ale do tego mam wrażennie że wyglądają jak ucięte stożki może to przez ten stanik uciskowy ale póki co dramat ,jakoś specjalnie nie robie z tego dramatu bo to dopiero tydz ale wrażenie dziwne Natalia też miałam takie kłucie i chyba też coś ok 4-5 dnia dzisiaj odczuwam już bardziej swędzenie blizn i mrowienie jak wyjdę na zewnątrz ,mam poczucie jakby cycki zmarzły Bena możesz brać ibupron, pyralgine paracetamol wszystko pomoże tak naprawdę a na noc ewentualnie ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dzięki za odpowiedź. Noc przespałam dzisiaj w miarę dobrze i tylko na poduszce + jasiek. Ale gdy przed chwilą miałam wstać po tej nocy to był szok. Nie dałam rady, musiał mi pomóc mąż. Przeciwbólowe już nie działały pewnie, tak bardzo mnie piekły cycki gdy się unioslam przez chwilę, szok. Teraz jest już ok. A bolało was laski jak wam dr ściągał opatrunek ze szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja miałam opatrunki dosc mocno nasączone krwią , później to zaschło wiadomo ale przyjemne wczoraj to to nie było , ciekawe jak długo jeszcze w tych plasterkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej Dziewczyny, mi do operacji zostało już tylko 9 dni i już nie mogę się doczekać :) U mnie implant Motiva 700cc pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
PannaMigotka widzę zero stresu :) trzymamy kciuki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziewczyny czy też jesteście po narkozie jeszcze opuchnięte? Ja dzisiaj nie mogłam się zapiąć w swoje spodnie które nosiłam przed operacją. A waga niby ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia czy ciebie bolały zebra? Bo ja dzisiaj się czuje jakbym miała z lewej strony połamane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
U mnie coraz lepiej. Dziś w końcu wyszłam z domu , byłam na dosyć długim spacerze i całkiem dobrze się czułam. Trochę sie człowiek bardziej meczy ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×