Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Elvisss
Witajcie :) Chciałabym podpytać koleżanki które są po zabiegu i mają dzieci- w jakim czasie po operacji zaszły w ciążę. Jestem od dwóch miesięcy szczęśliwą posiadaczką implantów, chcemy z moim partnerem postarać się o dziecko. Lekarz powiedział, że możemy zacząć o tym myśleć w sierpniu. Czy któraś z Was ma doświadczenie, że pół roku lub krócej po zabiegu zaszła w ciążę? Jeśli tak, to jak wyglądała kwestia powiększenia piersi podczas ciąży, posiadania pokarmu, rozejścia się blizn i wyglądu piersi po zakończeniu karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvisss
Jeśli chodzi o opalanie- dokładnie miesiąc po operacji byłam na wakacjach w Turcji. Nic się złego nie działo. Lekarz przed zabiegiem powiedział, że nie będzie z tym problemu. Kupiłam kostium, który był bardziej zabudowany pod piersiami i miałam 100% pewności, że blizny nie złapią promieni- co zalecił mi chirurg. Stosowałam filtr 20, potem 6. Nic mnie nie bolało, ani nie mam żadnych komplikacji po tym. Implant jest pod mięśniem, więc nie ma możliwości aby słońce do niego dotarło, jeśli ma się strój kąpielowy. Gorzej jak opalasz się toples :) Jedynie skóra z wierzchu jest bardziej rozciągnięta więc bardziej podatna na poparzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado poczytałam ze w trakcie opalania implant się nagrzewa i dłużej niż ciało wychładza nie było nic o komplikacjach otwierania rany trochę mnie przeraziłas bo ja te swoje nabytki bardzo przegrzalam pierwszego dnia wakacji Jesoo jak mnie boli ta prawa pierś gdzieś tam w środku chyba jednak zadzwonię jutro do dr bo po takim czasie to chyba nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HeJ dziewczyny. Powiedzcie mi jaki rozmiar implantów macie i z jakiej wyjściówki startowałyscie? Ja z zero mam implanty 255 i mam rozmiar 65e 60f (sutek ledwo zakryty materialem co doprowadza mnie do szału bo wciąż muszę patrzeć czy nie wyszedł czy nie będzie widac gdy się pochyle za to większy rozmiar jest za duży)ale koleżanka startowała z b ma implant 300 i nosi ten sam rozmiar. Jak to jest możliwe ?? Do tego nie ma takich problemów z wystającymi sutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ada ja wczoraj caly dzien bardzo mocno sciagalam lopatki do tylu mimo bolu w mostku. Ruszalam tez ramionami w *****ch kolistych. Dzis jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ja tez czytałam tylko o bliznach ze opalanie im szkodzi. O nagrzewaniu implantow tez czytałam, ale nigdzie nie było napisane ze rany wewnątrz się otwierają... w takim wypadku trzeba bardziej dbać o piersi. Ja mam implant pod powięzią wiec żaden mięsień nie był naruszany, ale co za tym idzie wkładka jest dość płytko wiec bardziej ją narażam na nagrzanie :-( Ja z wyjsciowki dość dużego B mam implat 325 i mój rozmiar to D. Zależy od warunków anatomicznych :-) u jednaj dziewczyny bardzo mały implant da duży efakt, a u drugiej będzie on znikomy. Ja na dzień dzisiejszy myślę, że jakbym wiedziała jakie będą walczyłabym o większą protezę, nawet taką 370 ml :-) tylko tak jak mówię miałam spore B, wiec bałam się ze tyle co ustaliłam z doktorem będzie za duże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 przy kompletnym zerze jak piszesz doktorek i tak nie da Ci większych implantów.. Ja swoje miałam małe, kształt skoczni Małysza haha myślę że wyjdzie mi duże C/małe D - ostatwcznie okaze sie na koniec.. Niestety jak nie mamy skóry z którą można działać i naciagac a w dodatku jestesmy waziutkie to nie wyczarujemy .. te są ok, o ile mi jakiś nie zmaleja haha zdaj się na dr on wie co robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Sylwia mówiłam ze działa :))) Dobra nie będę schizoeac z opalaniem No bez przesady , bardziej się bałam co poczuje w samolocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już jestem w domu. Lot samolotem był całkowicie normalny i nic mi nie było. Jak tylko zrobię zdjęcia to wam porzesylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Ja przed operacja byłam płaska jak deska, naprawdę, rozmiar "0", skóry brak, tkanki tłuszczowej też brak, nie byłam w ciąży, nie karmiłam itd. Ogólnie jak ujął to dr warunki trudne... Nawet nie obrysował mnie markerem przed zabiegiem, bo nie było co... W trakcie operacji musiał wszystko obliczyć, gdzie będzie fałda po piersią, gdzie mnie naciąć itd. Implant 290ml anatom. Póki co mój rozmiar to 70C, Ale nie kupowałam jeszcze bielizny, Tylko sportowy stanik na zmianę :) dokładnie wczoraj minęły równe 3tyg od operacji, moje piersi to nadal dwie skały i szczerze to jestem już zmęczona tym pseudo spaniem i myśleniem kiedy będzie już normalnie i czy wszystko jest ok... Kryska szacun za podróż :) Gość...hmmm nie wiem o co moze chodzic z wchodzącym sutkiem spod stanika... Może jest za wysoko, albo miseczka za mała, albo krój bielizny nie ten... Ciężko ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja tez przed operacja totalne 0, wąska klatka, brak gruczołu i mało skóry. Włożone 345 anatomiczne. Póki co kupiłam tylko stanik sportowy w rozmiarze 65C i okazał się za mały. Wymieniłam na 65D! Niby w biuście mam 'tylko' 82 cm ale pod biustem zaledwie 66 cm co daje chyba D i mam nadzieje ze tak zostanie. Choc wcale nie wygladaja na wielkie. Raczej beda takie w sam raz. Jestem 3,5 tygodnia po operacji. Piersi twarde, nieruchome, nierowne. I tez juz nie moge sie doczekac kiedy zdejme ten pancerz i przespie pierwsza noc na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Sylwia chyba jesteśmy podobnej budowy :) chciałabyś się podzielić zdjęciami swoich nabytków? Jestem bardzo ciekawa czy jest duża różnica między 290 a 345.... Podobny czas po operacji możemy porównać zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Livia pewnie. Podaj maila i podeślij mi swoje na syllko92onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Dziewczyny, a tak z innej beczki :) mam trochę glupkowate pytanie :) Jak sobie radzicie z myciem włosów? Ja swoich jeszcze nie mylam samodzielnie, chodzę do fryzjera. Moje włosy są dość trudne, długie do pasa, gęste. Zawsze myłam je z pochylona głowa do wanny jakieś 20min... :) boję się że jak to wykonam, to się uszkodze... Macie jakieś sposoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Sylwia mail poszedł :) Tornado jak dzisiaj się czujesz?? Dzwoniłaś do lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscLivia ja też bałam się mycia włosów. Po 3 dniach je umylam bo nie umiałam wytrzymać i poprostu weszłam pod prysznic i z słuchawka w ręku lekko pochylilam głowę w dół. Długo to trwało bo musiałam uważać żeby cycków nie zmoczyc Ale się udało a potem już było tylko lepiej:) Dziś już mnie cycek nie boli oby tak zostalo. Jutro jadę do kliniki zobaczymy co dr powie. Na blizny lepie plastry sutricon. Zobaczymy czy pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Do gosc: kazda z nas jest inna Nigdy nie wyjda tobie i koleżance takie same piersi. Jednej wystarczy implant 250 i ma miseczke D inna wlozy 450 i tez ma D Ja rok temu powiekszalam piersi z miseczki A. Zero tk tłuszczowej i grucz. Troche skorki po karmieniu x2 mam implant 380 anatomiczne.i mam teraz 65E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Masz rację ;) mysle, że dr zaproponował max przy naszych proporcjach :) Ale stres lekki jest, bo pomimo tego ryżu który ma imitować implant haha to nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest z miesiączką jeżeli sie "trafi" w dniu op ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Nie pytałam o szczegóły dlaczego była konieczność wyjęcia implantów ale lekarz wspominał tak jak tu dziewczyny pisały o nagrzewaniu implantu i ze przez 3 miesiące implant dopiero się „układa” w organizmie i nie jest wskazane nagrzewanie. Myśle ze przez to ze miał taki przypadek to kategorycznie mówił ze 3 miesiące należy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przekladasz operacje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Hej dawno mnıe nıe bylo dziewczynkı jestem 15 dni po operacji niezle sie czuje ale noca mam dziwny bol nıewıem jak go opisac jakby miesıen sıe napinal tylko w prawej pıersı do tego pıersı sa stwardnıale czy macie podobny problem? Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Hej dzıewczynkı mija 15 dzien od operacji czuje nıezle ale mam dzıwny bol w prawej pıersı noca jakby miesien sıe napinal tylko w prawej pıersı dotego piersi zrobily sıe twarde mialyscıe podobny problem ? Czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
W klinice mi powiedziel, ze lepiej jakby nie było, Ale jak się przytrafi, to operacja i tak się odbędzie... Z tym, ze wtedy jest większe prawdopodobieństwo powstania siniaków, krwiakow itp. Bo naczynia krwionośne są wtedy rozszerzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelı
Hej dziewczynki mija 15 dzien od operacji czuje sıe niezle ale w nocy meczy mnıe bol prawej piersi jakby miesien sie napinal do tego piersi sa stwardniale czy to normalne te tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :* ma któraś mentor okragle 425 i 450? Profil wysoki. Ja takie wlasnie wybralam. Operacje mam za miesiac. Troche sie boje ze beda za male... chciałabym miec dobre d. Swoje mam b. Ale ja nie jestem szczupla. Ponad 70kg i mam szerokie biodra. Boje sie, ze beda dla mnie troche za male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przymiarce w staniku wydawaly mi sie spore. Na symulacji komputerowej za to juz wydaja mi sie mniejsze... nie wiem co bardziej oddaje ostateczny efekt. Z tego co czytam to piersi sa po operacji i tak mniejsze niz te na przymiarkach. Jak bylo u Was? Jezeli macie jakies doswiadczenia to prosze podzielcie się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Hej słuchajcie pisalam.dp dr czy mogę jednak większe i mi odradzil powiedział że moz3 uciekać na skóre czy cos mimo ze moj biust 70c okolo ale waska klatkę mam, wiec zdaję się na dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Pameli mialam identyczny problem, Ale z lewą piersią, coś na zasadzie skurczy, jakby mięsień ściskał implant. Skurcze ustały, Ale mam wrażenie że ta pierś żyje własnym życiem... Jest wyżej, czasem kluje... A twarde i nie ruchome są cały czas obie (23dni po operacji)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
GoscLivia25 po jakim czasie skurcze ustaly? Mnıe lapıe w nocy przy zmıenıe pozycji:/ mam nadzıeje ze to minie jak sıe teraz czujesz po 23 dnıach od operacji goscLivia25 spısz na boku czy wciaz na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×