Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćDodi
Cześć dziewczyny cieszę się że te które już po zadowolona. Ja miałam operację 23 we wtorek tydzień temu. Operowal mnie dr Potocki w klinice u dr Szczyta. Jestem 10 dni po I ciagle goraczkuje. Pan dr widział mnie 2 razy od zabiegu i mówi że wszystko ok Ja czuje się okropnie. Ciągle śpię . Wszystko mnie boli plecy . Piersi żebra . Generalnie teraz,żałuję... Po co mi to było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Gość Paula mam to samo . Moje szwy generalnie bardzo brzydko wygkadaja. Jedna to jest gruba na 5 mm masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Benia tez tak mialam dwa dni tak jakby cos zabulgotalo zachryczalo jakby chrupanie i to w lewym implancie , przeszlo ,ponoć to normalne. Dodi nie załamuj sie bo to przejdzie u jednej 3 dni u mnie bite 7 a wiele moich koleżanek caly miesiac i kiedy je pytałam o bol to jak wspominały nigdy w zyciu nie podjęłyby sie tej operacji 2 raz ...mówiąc to świeciły mi na plazy przed oczami swoim pięknym biustem , kiedy jeszcze wtedy bylam płaska jak deska zapytałam zamienilybyscie sie teraz ze mną? Odpowiedziały ciszą i głupim uśmieszkiem ... także zaciśnij zeby wez tabletki i wytrzymaj ten bol a w lato nie pożałujesz i to do konca juz swojego życia , bo decyzje o operacji nie podjęłas z dnia na dzien na pewno bylo to grubo przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dokładnie niestresuj się. Mnie też operowal dr. POTOCKI to bardzo dobry lekarz czasami organizm tak reaguje na ciało obce walczy ale to minie. A jak duży masz implant? Przy większych czasami org. Reaguje gorzej. To zależy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochane krwiaczki sinaczniki opuchlizna to normalne :) bulgotanie też:D ja mówię skrzypienie na to :) Gorączki nie miałam .. ale wiem od kolezaznki ze ona miała. Niewiem jakby piekło bolało ciągnęło i wgl zrobiłabym to ponownie nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja tak samo jak NataliaNiki nie cofnęłabym sie , jeszcze 5 lat temu bylo to tylko marzenie ściętej głowy 2 lata temu juz bylam jedna noga na stole i okazało sie ze jestem w 2 ciazy wiec musialam poczekać :-) i nigdy nigdy nie powiem ze żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Gość Dodi jak długo dr.Potocki kazał ci napić pas stabilizujacy? I tez mówił o staniki sportowym na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Angie ja pamiętam że od zawsze chodziło mi po głowie że kiedyś po ciąży to zrobię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Witam Trochę mnie tu nie było :) od mojej OP minęło 8 mcy , chciałam się z Wami podzielić moja refleksja po takim czasie .. otóż dziewczyny bądźcie cierpliwe :) ja niby tez byłam, odoczekałam grzecznie pił roku ale jak wpadłam w wir zakupowy to wszystkie staniki były moje :)) oczywiście te mięciutkie , koronkowe bez żadnych drutów a teraz ... teraz są mi za małe W ciągu kolejnych 2 miesięcy biust się zmienił diametralnie może nawet nie aż tak wizualnie ale z rozmiarem dość mocno Nie wiem z czego to wynika może dlatego ze swój operacyjny nosiłam sumiennie prawie 6 mcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Dziewczyny która z was ma implanty anatomiczne 345 lub 390 ml? Bardzo proszeni zdjęcia bo nie mogę się zdecydować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
dziewczyny najgorsze są pierwsze 3 dni. potem ból stopniowo ustępuje. ja mam już 6 dzień i nic mnie nie boli. za to rany swędza niemiłosiernie. ketonal brałam do 4 dnia po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Dzięki dziewczyny. Dziś trochę lepiej:) Ale wszedł mi jakiś ból w odcinku lędzwiowym, pewnie dlatego że od ponad 3 tyg nie uprawiam sportu i się tam zastało. A cierpię na dyskopatie więc mam nadzieje ze przejdzie bo narazie powłucze nogą tak mnie tam dziuga :-( Gorączka przeszła, pan dr zadzwonił powiedział że jakby było coś nie tak z piersiami to by mnie bolały.... jutro idę do internisty więc poproszę o badanie krwi zobaczymy crp czy cos się dzieje w organizmie.. .miejmy nadzieje ze nie . Gośćbenia ja po 2 dzieci miałam ledwo co A piersi Małe i już nie takie sprezyste. Mam implant allergan Natrelle profil wysoki 345 ml . Stanik pooperacyhny mam Cup C 75 Więc wyszło pełne C. Choć jak patrzę na nie to mam wrażenie że są większe nic C. Jestem dziś 11 dzień po operacji. Boli mnie bok piersi tam przy zebrach Ale to przez ten pas stabilizujacy implant trzeba to nosić non stop jak to zdejme do kapieli to p niebo lepiej . Szwy mam brzydkie ...Mam wrażenie jakby szyła mi je pielęgniarka A nie lekarz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Dzięki dziewczyny. Dziś trochę lepiej:) Ale wszedł mi jakiś ból w odcinku lędzwiowym, pewnie dlatego że od ponad 3 tyg nie uprawiam sportu i się tam zastało. A cierpię na dyskopatie więc mam nadzieje ze przejdzie bo narazie powłucze nogą tak mnie tam dziuga :-( Gorączka przeszła, pan dr zadzwonił powiedział że jakby było coś nie tak z piersiami to by mnie bolały.... jutro idę do internisty więc poproszę o badanie krwi zobaczymy crp czy cos się dzieje w organizmie.. .miejmy nadzieje ze nie . Gośćbenia ja po 2 dzieci miałam ledwo co A piersi Małe i już nie takie sprezyste. Mam implant allergan Natrelle profil wysoki 345 ml . Stanik pooperacyhny mam Cup C 75 Więc wyszło pełne C. Choć jak patrzę na nie to mam wrażenie że są większe nic C. Jestem dziś 11 dzień po operacji. Boli mnie bok piersi tam przy zebrach Ale to przez ten pas stabilizujacy implant trzeba to nosić non stop jak to zdejme do kapieli to p niebo lepiej . Szwy mam brzydkie ...Mam wrażenie jakby szyła mi je pielęgniarka A nie lekarz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Benia dr. Kazał mi nosić pas 6 tyg tak jak stanik można ten pas w ciągu dnia odpinac na troche zeby pooddychac ,noi oczywiście do prania, wtedy sportowy na ten czas. Ale szczerze ja w swoim "pancerniku " czuje się najlepiej. A zapomniałam napisac ja mam okrągly implant. Moja koleżanka obok miała anatomiczny i powiem że te piersi nasze się mało różnią przynajmniej teraz.... Ona 420 ml mentor A ja 345 Allergan i nie jakiejś różnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Ada dobrze zrozumiałam 6 m-cy stanik pooperacyjny? Czy 6 tygodni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dodi ja nie widziałam szwów jeszcze w środę zobaczę ja też jestem po dwóch ciążach miałam rozmiar a, wymiary 69 na 81. Doktor dał mi implanty okrągłe mentor 270 hp I stanik po operacyjny mam 70 b., ale tak jak Ty mam wrażenie że to jakieś c jest na pewno zobaczymy za jakiś czas ja prosilam żeby to było suptelne i nie widoczne na pierwszy rzut oka. Gosci miałam zaraz po powrocie do domu ciężka rodzina męża wczoraj też ale staram się ukrywać wszystko i trzymać jakoś nie czuję bólu wogole jedynie gardlo. Zaciekawiłas mnie bliznami w środę przyjrzę się jak są zeszyte. Ale często zdaza się że lekarz szyć każe pomocnikowi niestety. A co z pasem i staniki em co dr. POTOCKI Ci mówił o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ja podobnie ale chciałabym go uprac. Sam stanik da się ukryć ale pas odznacza się przy biuście przy wscipskiej famili męża nie wiem jak długo uda mi się sciemniac czemu go noszę chyba że by go ściągać na czas ich wizyt. Część dziewczyn nie ma pasa wogole. Mi się wydaje że on tak fajnie pomaga trzymać implanty w dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Benia . Tak Jak Ci napisałam mam nosić non stop 6 tyg . Pas i stanik. Blizny smarować alantanem. Pas i stanik można zdjąć do prania . Wtedy stanik sportowy . Ale dopiero pi zdjęciu szwów. Do tego czasu kazał nie zaglądać Ale ja nie wytrzymałam zrobiłam zdjęcie zaraz po wyjściu do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Benia tak on pomaga ustabilizować implant i żeby siedział na swoim miejscu . Też mam problem z tym pasem bo to widać spod ubrań. Tylko jak jestem w sportowej bluzieto jako tako . A kiedy Miałaś zabieg? W środę może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dokładnie nijak nie mogę swetrem tego zakryć. Zabieg miałam 30.10. W środę byłam w domu już. Myślałam że uda się to zakamuflowac ale nie jest łatwo z tym pasem muszę zapytać go czy jak go ściągnę na Godz dziennie to czy coś się stanie. W sumie Jak go wypiore to założę go dopiero na drugi dzien niestety nie mam suszarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny mówiły w szpitalu o koszulach jeszcze ze całkiem nieźle to zakrywaja. U dr. Mam wizytę w środę a potem, za miesiąc. A jeśli chodzi o pas i stanik to czytałam że niektórzy lekarze każą w nich chodzić przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćAda Nosilas stanik pooperacyjny dzien i noc? :) Ja niby cierpliwa jestem, to dopiero albo juz 3 msc prawie 3.5msc a co chwile cos mi "wyłazi" i ta jedna pierś w kółko sie buntuje. Dr mowi ze przejdzie ale uja nic nie przechodzi a wrecz mam wrażenie, ze co rusz pojawia sie coś nowego i przez to również zaczelam chodzic w ciagu dnia w staniku pooperacyjnym i spie również w nim i mam wrazenie, że sie "bezpieczniej " czuje hehe. Do tego mam wrazenie ze jedna piers nadal nie do końca puściła bo jest sztywniejsza od drugiej. Czy to po tych 6 msc sie zmieni tez ? Przypomnisz jaki masz implant i z jakiej wejściówki startowałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ada Nie wyobrażam sobie pół roku tak Makabra.... Na noc może i tak ale nie w ciągu dnia. Dodi a kiedy możemy leżeć na boku już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Dziewczyny ja dzisiaj 10 dzień po operacji od 2 dni nic nie bolało A dzisiaj mam wrażenie że piersi mi wybuchną. Są mega wielkie i ciągną niemiłosiernie. Podejrzewam że może dlatego że jestem dzień przed okresem. Rozpieranie w klatce piersiowej jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dodi 6 mcy:) wkręciłam się bo dr mówił ze biust się układa Ok 6 mcy Oczywiście miałam akcje z koronkami ale szybko wracałam do sportowych , jakoś tak wygodniej Marbier ja kupiłam drugi na zmianę triumph i to był mój najwygodniejszy stanik Do tej pory czasami zakładam na noc bo mam wrażenie ze mi cycki pękają :) generalnie same zobaczycie różnice po nocy w staniku i bez , najpierw bardzo chce się go zdjąć a po pewnym czasie się go szuka w szufladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Marbier ja miałam bardzo długo problem z prawa piersią , nie pamietam ile to trwało ale lewa była już mięciutka a z prawa ciagle coś :) Ja miałam przed Op dość spory swój biust wiec mam mały implant ale cycek dość mocno pocięty bo robiłam podnoszenie i wypełnienie od góry okrągłym implantem , mam włożone 2 różne wielkości ze wzgl na asymetrię Teraz są już miękkie i równe obie ale jeszcze czasami jak coś ciężkiego podniosę to prawa daje się we znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Benia nie mam pojęcia od kiedy można ma boku spać . Ja dopiero mam wizytę ma 3 tyg . Ale może zapytaj dr przy zdjęciu szwów. Paula ja 11 dzień po I miałam tak samo . Wczoraj dostałam okres. Do tego czasu myślałam że cycki mi eksploduja. Dziś już jest trochę lepiej. Ale za to mam bol w lędzwiach i nie mogę nawet po domu chodzic więc znowu leżę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćAda Ja mam dwa pooperacyjne staniczki i sobie wymienialam. Teraz tylko na noc, bo mam wrazenie ze mi cycki na plecy uciekają hahaha. Martwie sie tylko tym, ze lewa ładna ksztaltna , fakt ze trzeszczy w niej strasznie gdy dotkne, ale jest naturalna, a prawa miekka, ale sterczaca , bardziej okrągła i wyzej :/ mówiłam swojemu dr o moich zmartwieniach, ale gdy otrzymalam odpowiedz to poczulam sie jak bym dramatyzowala :/ nie chciala bym aby to tak zostalo, bo na sama mysl o tym chwyta mnie nerw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Marbier daj im jeszcze trochę czasu , nie wszystkie cycki się szybko układają :) ja mam zamiar w najbliższym czasie umówić się na wizytę żeby dr mógł je obejrzeć po 8 miesiącach do tego chyba pójdę na kolejny fraxel bo strasznie mnie wkurzają te moje blizny Mi lekarz mówił ze do pół roku dużo może się zmienić a są tez teorie ze nawet do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Mi doktor mowil ze ksztalt piersi ksztaltuje sie do roku czasu. Moja siostra po msc nie nosila juz stanika. To byl sierpien mega cieplo i doktor wtedy pozwolil jej chodzic bez zadnego stanika. Wszystkie koszulki i sukienki nosila na gole cialo. Wszystko bylo ok. Na boku spala gdzies po 3 msc od operacji. Ja mam operacje za 4 dni, z racji tego ze widzialam jak to wyglada u siostry az tak bardzo sie nie denerwuje, choc pewne jak bede jechala na blok to bede umierac ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×