Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćmelka
Maliboox3 to mnie zszokowalas tym co lekarz powiedział bo mój powiedział ze między 350 a 325 nie ma takiej różnicy ponieważ taka różnica 25ml wykorzystywana jest przy asymetri i ze niby nie jest taka różnica widoczna .. proponował mi 350 ale ja mam 169 i 55 kg .. wkoncu dopiero ma się okazać w dniu operacji czy 350 czy 320 .. super bardzo chciałabym zobaczyć mniej więcej jak to u Ciebie wyglada .. wiadomo ze u mnie może całkiem inaczej ale zawsze to jakiś podglad .. na konsultacji podkreślałam ze nie chce by sztucznie wyglądały ze nie chce by to były piłki nawet zdjęcia pokazywałam .. daj znać jak będziesz miała zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Angie a co to za ćwiczenia? U mnie też się pewnie będzie skóra rozciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
właśnie gadałam z lekarzem przed operacja że chce zmienić na 350 (naczytalam się na forach że dziewczyny potem żałują że nie wzięły wkładki większej) no ale lekarz odradzil i wzięłam 320. podaj meila wyślę Ci dziś fotki ale uprzedzam widok nie jest jeszcze zadawalajacy jestem tak popuchnieta że skóra się świeci i mam wrażenie że zaraz eksoloduje! no i 4 rano i już pospane mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Hej dziewczynki :) U Mnie wczoraj minął tydzień piersi jeszcze twarde ale nadal nic nie bolą:). Blizny zaczynają mnie swedziec lekarz powiedział ze wszystko ładnie się goi ,szwy mam rozpuszczalne wiec same sie rozpuszcza. Myje je pod prysznicem i masuje oliwką wtedy fajnie miękną ...myślę ze te masaże to dla nich super sprawa . W przyszlym tyg mam kolejna wizyte zobaczymy co Doktor powie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
Natalia nic a nic już nie boli? ja dziś zaczynam 4 dzień po operacji. gdyby nie ten cholerny mokry uporczywy kaszel też pewnie nic już by mnie nie bolało :( już lepiej się ułożyć do snu jeszcze trochę boli po całej nocy gdy wstaje z łóżka ale jest lepiej niż było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Pierwsza noc w domu nie było źle ale jakoś nie chciało mi się spać nic już bym chciała stanik ściągać hihi w gardle przekrwiona skór od intubacji bardziej mnie denerwuje niż piersi. Córeczka wyciąga raczki ale ja tylko kucam i ja przytulam delikatnie :( w staniku mam 87 jakoś a pod 69 zobaczymy jaki rozmiar mi wyjdzie ale jest mega naturalny pod bluzka wyglądam jak wcześniej w mega push up ale stawianie za prostowanie kolano jak rehabilitant kazał super nie boli mnie klatka dzieki temu sama ogarniam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Nie Kochana nie boli nic :). Tylko sa twarde ale to im czasu trzeba :)Nie biore żadnych przeciwbólowych a nocki cale przesypiam :) Narzeczony mówi ze od 9lat jeszcze nigdy tak spokojnie nie spałam jak teraz śmieje się ze jak do zdjęcia. :)a ja w nocy zawsze miałam milion pozycji i nigdy na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 słuchaj mogłabyś napisac swojego i się odezwe wiesz mam meila z nazwiskiem a tu wszystko zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćbenia super ze się tak czujesz mam nadzieje Że tez tak to zniosę .. już widzę mojego synka on co wieczór się wspina na mnie j zasypia mi na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej Beniu to super a jak kaszel dalej cie męczy? też się podnosze o kolano ale raczej zginam nogę przyciągam pod siebie i o nią się dziwgam bokiem :) też robię koło siebie ale nadal chodzę po domu w pizamie staram się dużo leżeć bo przez ten kaszel mam wrażenie że klatkę mi rozerwie i cycuchy wypadna :(( a stanik rzeczywiście jest niewygodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Gosc Milka ręce przed siebie zlacz je jak do modlenia sie i do gory za glowe(nie dasz rady od razu ale kazdego dnia bedzie lepiej) znowu rece przed siebie i do dolu za tylek zlacz je tam i piers do przodu. 10 min rano i wieczorem powolutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
dziewczyny jak macie z opatrunkami? mam szwy które same się rozpuszcza i z tego co zrozumiałam lekarza to nie muszę odrywac plastrów którymi są zaklejone i robić opatrunkow pod warunkiem że idę nie będę moczyc. ale na wypisie przeczytałam że 1szy opatrunek 3-4 doba. nie wiem co teraz mam zrobić czy zerwać te plastry od szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Hej dziewczyny. Mam operacje 07.11 nie moge sie juz doczekac. Ja przy wzroscie 175 mam wybrane anatomy 365 lub 405. Doktor zdecyduje podczas operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dzięki Angie :) NataliaNiki23, Benia, super że tak znosicie czas po operacji. Też śpię w 1000 różnych pozycjach, nigdy na plecach. Zobaczymy jak to będzie ze spaniem, z dziecmi... Paula, witamy :) To masz operację dzień przede mną i Melką. Ja przy wzroście 173 wybrałam 390 cc anatomiczne, startuję z małego a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Milka jesteś dużo wyższa ode mnie a ja tez mysle o 390 i się zastanawiam czy nie będą za duze:/ ka spi tylko na brzuchu i ciekawe jak dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Gardło nadal boli zdąża się podobno. Miałam 7 gości już dzisiaj byłam zmęczona udawaniem i pojechałam szwagierce jak zwykle z czymś mi dogryzala a ja nie mam cierpliwości i jej też mocno dokuczylan mąż się obraził na mnie bo to jego kochana siostra więc bardziej rodzina daje mi popalić nic biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia Bo u Ciebie nadal wie tylko mąż tak? Goście coś zauważyli? Tłumaczyłas się że np w plecy ci coś weszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Ja startuje z miseczki B. U mnie wszyscy wiedza, na poczatku teksty po co mi to itp. A teraz wszyscy sie ciesza ze mna tylko wiadomo maly stres jest przeciez to operacje znueczulenie ogolne. Ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Moja siostra miala robione w lipcu. W tej chwili ma obledne piersi- 330 cc anatomy. Robie u tego samego lekarza. Z tego co u niej widzialam i sama mowila pierwsze 3 dni najgorsze, potem juz lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Powiedziała że spadlam że schodów i mi dysk wyskoczył i mam pas uciskowy chyba uwierzyli ale gości na 2 dzień po operacji to tragedia. Nic wiedziałam jak nosić wszystko i siedzieć 2 h przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
zgadzam się laski. jestem 4 dzień po operacji i już robię wszystko sama oczywiście w granicach rozsądku. no i nie ściągam rzeczy które są np wysoko żeby nie dźwigać rąk do góry. 2 dzień po operacji gdy wyszłam do domu od razu brałam ketonal i jakoś przezylam. 3 dzień gdyby nie kaszel podejrzewam że byłby już w miarę ok. dziś 4 dzień jeszcze mam lekki kaszel ale już jest okey nie biorę ketonalu w razie potrzeby słabsze leki ze względu na szwy które mi szarpie przy kaszlu. najgorzej przeżyć pierwszy dzień i drugi... potem kolejne dni jakoś przeleca a ból ustępuje. trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Benia wspolczuje Ci ze musisz tuszowac swoja operacje. Na bol gardla to pij kisielek z siemienia lnianego i sa tabletki nawilzajace gardlo za 5 zl 12 szt. Ja juz tydzien przed to robie + witamina c. Zobaczymy jak u mnie pojdzie znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny na staniku pooperacyjnym pisze CUP B 70 czyli mam miseczkę b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
A jakie masz implanty. Ja musialam sama sobie kupic. Mi doktor kazal brac 75 e przy 365 cc ewentualnie 405 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia O nie wpadłabym na pomysł ze schodami. Też coś muszę wymyślić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Implant 270 ml okrągłe hp. Dziwne na wygląd pow bym że to c trochę w szoku jestem. Dziewczyny a jak dlugo się nosi ten pas przy staniki też 6 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Ja planuje założyć opaskę uciskowa na prawa rękę .. ze zwichnięta ze podnosić nie mogę .. haha latem i tak będzie widać W bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja startowałam z miski 75A, implant mam 320cc i stanik pooperacyjny 75D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 podasz meila ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
melka łap : maliboox3@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×