Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Benia
270 hp okrągłe. Wyglądają jak moje śliczne. Ale gorąco mi i mam stres przy kaszlu też tak mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Benia kaszel jest straszny. Ja pokasływałam troszkę i myślałam źe umrę. Jestem ciekawa Twoich piersi ja mam implanty 295cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie kierowałyście samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Jak tylko będę mogła zrobię zdjęcia dziewczyny. Kaszel masakra ale ból do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia Na szczęście jesteś pod dobra opieką. Oby szybko przeszedł ci ten kaszel. Jak już będziesz na siłach czekamy na zdjęcie :) Jutro mąż po ciebie przyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Po proszę jutro lekarza może mi zrobi :) to wam wyślę. Też mam taką nadzieję jutro podejmą decyzję czy dać mi antybiotyk znowu. Stale pytają czy boli ale nie jeszcze. Byłam siku sama i umylam buzię przeszłam się po korytarzu ale zrobiło mi się słabo więc poszłam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia gratulacje :) Już po największym strachu :) Teraz wypoczywaj i wracaj szybko do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Marbiel88 Tak wstępnie na konsultacji umowilam się z lekarzem na 350, ale trochę z nim pomeilowalam czy aby napewno nie będą za duże i zaproponował 325, wkoncu przystało na tym ze zamówi te i te i w dniu zabiegu zadecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia Na szczęście jesteś pod dobra opieką. Oby szybko przeszedł ci ten kaszel. Jak już będziesz na siłach czekamy na zdjęcie :) Jutro mąż po ciebie przyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Benia :) Cieszę się że już jesteś po. Witaj w gronie kobiet z wymarzonym biustem :) Jak będziesz miała fotki to nie zapomnij o mnie. Przykro że męczysz się z kaszlem. Może mogłabyś brać jakieś tabletki do ssania albo syrop? Moje pierwsze wstanie z łóżka też zakończyło się zawrotami w głowie i mdlosciami ale szybko przeszło. Do "gość" odnośnie jazdy autem. Wsiadłam z konieczności w 9tym dniu ale na szczęście mam automat. Z manualną skrzynią biegów bym sobie nie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny miałam saturacja 80 tylko i po operacji tlen i podobno wymioty. Już jadę do domu sama się ubralam i na razie jest ok zobaczymy w domu wieczorem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej dziewczyny 29.10 miałam operacje w Bielsku. wkładkę mam 320 cc okrągłe. nawet nie boli tak bardzo gdyby nie ten cholerny kaszel i uczucie jakby klatkę rozrywalo przy nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Benia jak po nocy? Udało się zdjęcie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moli85 ja jutro 8 dzien po operacji i będę jechac na szczęście też automat więc mam nadzieję że dam radę I nie zaszkodzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość benia
Noc super ból zerowy w szpitalu ale dziewczyna obok w pokoju stałe wolała przeciwbólowe ale ona miała 400 ml a im większe tym większy ból jeśli startujez z a to skóra musi się kupę naciągnąć. Opieka super rehabilitant pokazał mi proste ćwiczenia i jak mam wstawać bez bólu więc spoko jest. Zobaczymy dzisiaj w nocy jak z bólem. Troszke czuje jakbym się uderzyla tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
A zdjęcia mi nie zrobili bo zawołała mnie pielęgniarka do innego pomieszczenie i nie wiedziałam o co chodzi a tu doktor i zmiana opatrunku i jakas maścia mnie posmarowala. Zrobię zdj za 7 dni jak już będę mogła do kąpieli go ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny stanik mam nosić 6 tygodni oczywiście po zdjęciu szwów mogę mieć inny doktor mówił że jakiś zwykły sportowy nawet. Ale zapomniałam zapytać o ten pas czy go też się nosi 6 tygodni?? Kazał mi na leżąco go odpinac na parę sekund codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia, dziewczyny po operacji... Jakie ubrania zabieralyscie na wyjscie? Wszystko luzne, rozpinane? Przez glowe nie dam rady nic zalozyc? Bierzesz jakies leki przeciwbolowe? Z kaszlem troche lepiej? No to teraz następna ja w kolejce, i Melka :) Odebrałam dzisiaj wyniki badań, wszystko ok. Czekam na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ja miałam wszystko przez głowę i bez żadnego problemu założyłam wszystko tylko że ubralam luźna podkoszulke czyli jak mam XS to zabrałam s i taka luźna koszule ala też przez głowę w domu sama się rozebralam i umylam omijając stanik i ubralam. To chyba zależy od kobiety w sumie bo ta dziewczyna z pom 400 cc to bardzo nazekala stałe pielęgniarka była u niej ja byłam od początku samodzielna jak wstajesz, to trzymaj się nogi pod kolanem i zges klatkę i prostu nogę wtedy noga cię unosi a nie klatka i nie boli :) a do domu dostałam antybiotyk probiotyki i ketonal. Po intubacji mam tylko gardło zdarte i ciężko się je i bardziej to dokucza niż biust i trzeba prosto chodzic i będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej dziewczyny ja mam zwykły stanik ten uciskowy ale bez żadnego pasa. za 2 tygodnie mam kontrolę więc dowiem się więcej. dziś 3 dzień po operacji. byle przeżyć kolejna noc i dzień. ból jest do zniesienia ketonal daje rade. mnie dobija kaszel cała klatka obolała boję się o szwy. też jestem samodzielna od wyjścia ze szpitala , staram się dużo leżeć ale ciężko wylezec ciągle na wprost juz szyja boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ja się staram nie kaszlec dr. Dał mi antybiotyk na drogi oddechowe też więc ratował mnie jak mógł kup sobie thiocodin albo coś powstrzymujacego kaszel ja w szpitalu strasznie kaszlalam i kazali mi wtedy zginąć nogi tak się zgesic trochę wtedy tak nie rwie więc spróbuj ja tak robię cały czas. Dzisiaj noc w domu więc trzymajcie kciuki żebym przetrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
powodzenia wiadomo w domu najlepiej. dzięki kupię już mam tyle tabletek na kaszel mokry i nic nie dają masakra. cycki mam jak 2 balony napuchniete brrrr byle przeżyć noc i kolejny dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja wzielam spodnie dresowe i bluzę rozpinaną , ja jednak bol mialam okropny bo mi skóra sie rozciągała ale ćwiczę i jest z kazdym dniem lepiej tylko ten bol pleców , bojku jak bolą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Benia zazdroszczę Tobie ! Już po i widzisz efekt którego ja się rak boje .. mi zostało jeszcze 8 dni .. to u Ciebie już będzie „po bólu” .. mi lekarza kazał zabrać ze sobą ciepła bluzę rozpinana bo podobno nie będę mogła nic innego po założyć .. po karmieniu dziecka mam nadzieje ze mam dość naciągnięte piersi i nie będzie tak bolało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ile utrzymywał wam się ból po operacji? i opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 z jakiego rozmiaru startowałeś i jakimimolant masz ? Cofnęłam się pare stron i nie znalazłam Teojego wpisu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
rozmiar miałam A a implant 320 cc okrągły. nie mogę się już doczekać efektu aż opuchlizna zejdzie i je zobaczę normalne takie a nie napompowane mam wrażenie że one ciągle rosną. :D ale wiem że tak musi być bo skóra musi się naciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maluboox3 .. podmiesniowo ? Tez Podobno będę takie miała jestem ciekawa czy nie będa za duże do mojej sylwetki bo mam wąska talie .. masz może jakieś zdjęcie po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 .. przepraszam za te literówki takie straszne błędy dzisiaj ciagle robię halloween się udzieliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja mam 160 cm i 55 kg chciałam wkładkę 350 ale lekarz mówił że będę wyglądać jak z 2pilkami więc wzięłam 320 i nie żałuję. choć wiem że i tak będą mniejsze niż jak są teraz napuchniete. zdjęcie zrobić mogę jutro bo samej mi źle :) cieszę się że nie wzięłam większych. wkładki mam pod gruczolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×