Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMilka
Melka my już jutro :-) Jak samopoczucie? Ja zajęłam się generalnym sprzątaniem domu, gotowaniem (robię zupy do słoików) i jakoś nie czuję stresu :) Gosc P też mam operację po 15tej. O 15 mam byc w klinice. Może stres przyjdzie dopiero jutro... Mogłaś dzisiaj zjeść śniadanie? Daj znać jak jyż będziesz po. Trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
NataliaNiki23 jak u Ciebie? W domu już normalnie funkcjonujesz? Jesteś w stanie sama np uszykować obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ból po operacji jest znosny zjesz ketonal zajmiesz się czymś i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Przygotowanie się na kilka dni urlopu od domowych obowiązków to super sprawa. Warto posprzątać, zrobić zakupy, może jakieś obiady do podgrzania, żeby móc spokojnie wypoczywać. Ja po tygodniu wróciłam do kuchni, oczywiście w spowolnionym tempie, bez dźwigania i ściągania rzeczy z górnych półek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Dziewczyny juz jestem przebrana, po wszystkich badaniach. O 15 jade na blok. Stres jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Nom ja tez tak sobie wszystko porobilam. Obiady zamrozone,zakupy,mycie okien. Wczoraj pierwszy raz zrobilam obiad. Tempo spowolnione ale delikatne ogarniane domu jest ok. Powoli i bez dzwigania oraz g***townych ruchow. Nawet delikatnie odkurzam ale bez szalenstw. Najbardziej daje mi w kosc spanie na plecach. A wam? Zaraz beda 2 tyg od operacji a ja juz mam dosc spania na 3 poduchach i na plecach. Kiedy mozemy na boku chociaz pospa? Ktos jest juz dluzej po opracji? Jak sypiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
tak sypialnie na plecach to jakaś masakra! ja ostatnio położyłam się na chwilkę na prawym boku i tak usnelam.... ale nic mi się nie stało nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Tak normalnie juz gotuję obiady :). Bez problemu:) . Zakupy tez nie sprawiaja mi problemu . Np zgrzewke wody nie podnosze.ale biore po butelce np . Wszystko.inne nie mam problemow :). Auto też juz prowadzilam bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Dziewczyny ja dzisiaj 14 dzień po. Wczoraj zdjęte szwy, bałam się spojrzeć na nie bez opatrunków dopiero wieczorem jak szykowałam się pod prysznic to zobaczyłam je. Jestem przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćmilka .. jem jeszcze normalnie ale na sama myśl ściska mnie brzuch .. jestem bardzo już zestresowana i mam takie JeszCse myślenie czy napewno dobrze robię .. jutro o 12:30 mam się wstawic .. pewnie o tej porze będę po ... strasznie przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Szwy ściągnięte mam smarowac dwa razy na dzien Alantanem. Przykładać gaze i zakładać stanik. Po odpodnieciu strupa masować punktowo okrągłymi ******** Za 3 tygodnie kontrola kolejna i następne wskazówki. Dzisiaj mój pierwszy prysznic super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Dziewczyny trzymam za was jutro kciuki dajcie znać po, wiadomo ze jest stres to normalne :) ja dopiero za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się zacina to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Eee111 dzięki .. napewno będę dawała znać tez niedawno JeszCse mówiłam a miesiąc a to już .. gdybym nie miała synka którym muszę się zająć sama są 2 tygodnie bo mąż marynarz to napewno stres byłby o polowe mniejszy .. mam nadzieje ze za 3 tygodnie będę mogła powiedzieć ze była to najlepsza decyzja w życiu ze wszystko pójdzie gładko .. Jeszcze muszę się zaraz spakować .. i wiem tylko ze biorę szlafrok i bluzę ba zamek by coś ubrać po .. mam pustkę w głowie co warto zabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
eee111 ja tez za miesiąc :-) ale już mam stresa , tym bardziej ze to przed świetami Dziewczyny czy któraś z Was miała lub planuje operacje w Orthosie we Wrocławiu ? U doktora Wacławowicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
melka weź najpotrzebniejsze rzeczy:) po operacji nie będziesz mieć głowy do niczego tylko leżeć plackiem i liczyć czas aż pójdziesz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Dziewczyny a po operacji dam radę się lekko pomalować ? Haha nie mówię o jakiś cieniach hhe ale o zwykłym bb kremie chociaż czy wgl jest sens brać szczoteczkę do zębów dam radę je umyć ? Nie chce pakować zbędnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Melka jasne ze tak, mozna ruszac rękoma tylko jest to w jakimś tam stopniu ograniczone.ja wyszlam normalnie z kliniki umyta i nałożony podkład plus lekko rzesy pozniej pojechałam na lunch z kolezanka i zjadlysmy sushi , wpadłam do Domu i padłam na łóżko :-) Dzisiaj mi mija 15 dni wyjęto dreny i moje blizny sa sliczne cieniutkie i jasnoróżowe Skierowana zostałam do sklepu współpracującego z klinika z bielizną i dostalam nowy stanik i uwaga! 70D !!!! Aaaa jak sie ciesze, rozmiar juz sie nie zmieni tylko troche opadną i beda bardziej miękkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Jestem juz 15 dni po operacji , dzisiaj byla kontrola i wyciągnęli mi dreny , moje blizny są takie cieniutkie i jasnoróżowe ladnie sie goi , dostalam taśmę nieprzemakalną na blizny i wymieniać ją mam raz na tydzien, po 4 tygodniach smarowac maścią co od nich dostalam, po wizycie dostalam skierowanie do sklepu z bielizną na wybranie pierwszego stanika ktory bede nosić w ciągu dnia a ten co wyglada jak pancerz zakładać na noc. Po wejściu do sklepu przemiłe panie kazały mi sie rozebrać górę oczywiscie i piszczały razem ze mną haha bo powiedzialam im ze 1 raz w zyciu mam ochotę pokazac swoje cycki :-) one juz nie jedną taką jak mnie przyjmowały więc chyba zdają sobie sprawę jakie to uczucie. I wtedy przymierzylam rozmiar C ... za maly :-) od razu banan na twarzy przyniosły mi D !!!!! Aaaaa kocham to uczucie . Rozmiar juz mi sie nie zmieni jedynie trochę opadną i staną się bardziej miękkie. Także ten ...cudowne uczucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
O i to jest zawiecha:-) Napisalam raz nie przeszlo, drugi raz a okazało sie ze 2 wiadomości poszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Angie .. nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę inpowiwdz jeszcze jak z drenami funkcjonowała ze poszłaś na sushi ! Szalona .. jednako osobno trzeba jakieś woreczki ukryć .. ile te dreny nosiłaś ? Mi lekarz mówił wstępnie ze jakieś 3 dni .. implanty masz pod mięśniowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Angie .. obsypałam cię pytaniami ale z tymi drenami najbardziej mnie ciekawi to ze niektórzy maja 3 dni inni 2 tygodnie a czasami wgl ich nie zakładają .. z tego co zrozumiałam to aż 15 dni miałaś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Melka tak podmięśniowo mam, a sushi? Głodna bylam i na lekach przeciwbólowych :-) wyszlam z kliniki o 10 a śniadanie bylo o 7 także juz zdążyłam zgłodnieć :-) poza tym w domu maz czekał z corcia 11m-czną i napisał ze wlasnie zasnela i mysli kimnąć sie razem z nią wiec niewiele myśląc z koleżanką ktora mnie odebrała musialam jej wszystko opowiedzieć jak bylo i zatrzymalysmy sie na sushi pozniej kawa i do domku nażarta spac :-) dreny mialam az do dzisiaj czyli 15 dni balam sie ze bedzie bolec na żywca ale bardziej nieprzyjemne bylo ściągnięcie plastrów niz dreny i po kłopocie , szybko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja nawet nie wiedzialam ze mam te dreny myslalam ze to strupy po prostu , teraz jest gładziutko fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Angie TZn ze nie miałaś żadnych woreczków do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja9823
Cycolinkaaaa89 2018.10.20 Hej dziewczyny! Czy któraś ma nowe implanty Mentor Xtra? Jestem po drugiej konsultacji i wybraliśmy z doktorem 425ml okrągłe mentora xtra high profile, metoda pod powięź. Mam dość wysportowana sylwetkę, 174cm 62kg hej, wlasnie niedawno widzialm na ich fanpejdżu te implanty. zastanawiam sie jak to wyglada, chociaz do tej pory bylam zdecydowana na anatomiczne. ide za tydzien na druga konsultacje podpytac chirurga nt. tych implantow xtra. podobno sa mega miekkie w dotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Angie a napisz proszę, jak sobie dajesz radę z córeczką? Cały czas jest ktoś z Tobą czy zdarza się, że ją podnosisz? Ze mną tydzień będzie mąż, potem sama z dwójką, i o ile synek już jest na tyle duży, że daje radę sam, tak właśnie z córeczką może być problem...niby ma prawie 3 latka ale uwielbia być noszona na rękach, zasypia też wtulona we mnie, często też w nocy przychodzi do naszego łóżka. Boję się, że np w nocy mi naciśnie na pierś i coś się stanie... No nic, trzeba iść spać. To już dziś. Melka, dziś nasz wielki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka .. tak nadszedł czas na nas .. dawaj znać co u ciebie się dzieje ;) widzę ze masz te same obawy chociaż 3 letnie dziecko to zawsze mniejsza przylepa niż 1,5 roczne .. mój prawie co wieczór wdrapuje się na mnie i zasypia na klatce piersiowej .. i często podbiega się przytulić .. tez mam obawy chociaż mój mąż będzie ze mną 20 dni .. ale mama to mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Nie ,nie mialam zadnych torebek . Maz byl w domu przez 10dni przez ten czas ja spałam w salonie na sofie , bardzo tęskniłam za nią mimo ze bylam caly czas z nią ale bolalo mnie i marzyłam tylko o tym zeby juz minęły te najgorsze dni. Ona jest jeszcze malutka wiec za duzo nie rozumie i bawiłam sie z nią na podłodze. Twoja 3 latka to juz rozumna dzidzia i mozesz nakleić sobie plasterki na pas lub stanik i pokazac ze mama ma kuku i ze boli i mama nie moze podnosić do gory. Poproś o przytulasa i w tym momencie zasłon piersi i niech dzidzia tuli jesli rozłożysz rece dzidzia moze sie za bardzo wtulić . Jak juz zostałam sama moja niunia chodzi juz sama od miesiaca i wspina sie na łóżko wiec tylko pomagam jej popychając jej pupcię. Ściągnąć z łóżka nie ma problemu , rece sa w dole i tylko przytrzymujesz zeby zeszła a nie spadła , broń boze podnosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Dziewczyny jestem juz po. Wszystko poszlo ok. Bolu w nocy praktycznie nie czulam mialam podawana morfine i pyralgine co 4 godz. Znieczulenie wszystko ok tylko mialam mdlosci i w nocy mialam 3 takie ataki mdlosci ale jakos wszystko stlumilam w sobie. Pierwsze wstanie z lozka kreci sie w glowie i jak tylko sie polozylam atak mdlosci. Ostatnio morfine dostalam o 5 wiec juz pomalu czuje bol, ale nie jest tak zle. Mam 365 ml w staniczku wygladaja bosko. Czekam na doktora by zmienic opatrunki i zobaczyc moje nowe cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×