Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Malenkaaga
Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was operowala sie w klinice dr.andrzeja Bieniek we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga
Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was operowala sie w klinice dr Andrzeja Bieniek we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziewczyny ja już po. Narkozy bałam się najbardziej ale była super. Ból jest i to dosyć spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
Joanka85 ja robiłam operacje na Śląsku u doktorka Luckiego byłam w BB ale czytałam że w Będzinie też przyjmuje i chyba Katowicach. lekarz bardzo fajny wszystko objaśnia i dobiera implanty. dziewczyny kiedy można iść na basen? ja już miesiąc po operacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziewczyny te po kiedy było trochę lepiej u Was? U mnie mało kto wie w rodzinie ale jak tak dalej pójdzie to nie da się ukryć. Karo też jesteś już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melisa85 super :) gratuluję :-) u mnie trochę lepiej było po 5 dobie, wtedy już funkcjonowałam bez tabletek. Po 10 dniach już funkcjonowałam w miarę normalnie. U mnie wie tylko mąż, powiedzieliśmy że spadlam ze schodów i potłukłam żebra. Maliboox, mi lekarz powiedział, że co najmniej 2 miesiące po operacji i na basen mogę iść. W jaccuzzi mogę sobie poleżeć ;-) a z pływaniem to na ile mi ręce pozwolą... Ja to bardziej chciałabym z dziećmi tylko się popluskać, bo na basenie nie byłam chyba 3 lata przez ten mój brak piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
mi głównie chodzi o termy i leżenie w jaccuzi niż właśnie pływanie. boję się o blizny mam czerwone ale już zagojone. ja byłam słaba do 4 doby i na tabletkach. po 4 dobie jak gdzieś szłam to w razie W brałam słabe leki przeciwbólowe, teraz minął miesiąc od operacji od 2 tygodni wróciłam do pracy fizycznej jest okey nic nie boli mogę wszystko robić ale z głową zapomniałam już o operacji :D w końcu mam cycuszki opuchlizna zeszła blizny są czerwone 17.12 mam drugą wizyte kontrolna ale myślę teraz już coś kupić na blizny żeby smarować. na szczęście został rozmiar D choć wiem że na efekt trzeba czekać 3 miesiące koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
u mnie o operacji wiedza tylko rodzice i chłopak. jeśli ktoś pyta w pracy o to, to mówię że biorę nowe hormony (antykoncepcyjne) i strasznie mi się przytylo po nich i przechodzi ta ściema chodzę też w luźnych ciuchach teraz w zimie to nie widac hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Maliboox3 to masz fajnych rodziców. U mojej mamy niestety to by nie przeszło. Powiedzialaby że mi się w głowie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
No ale cóż najważniejsze że męża mam wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziewczyny te po można to ukryć pod ubraniem żeby np w pracy nie było widać? Chociaż na początku A potem też powiem że hormony przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pytaniu na śniadanie mówiono o powiększaniu piersi i oczywiście na fb rozpętała się burza. Żadna by sobie nie zrobiła a ta co sobie zrobiła jest p******* . Żal kiedy wypowiadają się tak kobiety które nie wiedza jak to jest żyć , byc kobieta i mieć rozmiar piersi 0. Oczywiście dla nich jeśli kobieta miała raka piersi i jej wycięli to taka to może sobie zrobic piersi. Ja urodziłam się już taka ze nie miałam piersi . 0 naprawdę 0 gruczołu jakiegokolwiek nic!!! I jestem dla nich widocznie kobieta gorszego sortu bo nie akceptuje tego i nie chce żyć bez piersi. Jest to dla mnie przytłaczające jak nie miałam piersi wszyscy się ze mnie śmiali ze sprzodu plecy stylu plecy . Teraz mam piersi nie wielkie bo udało się uzyskać rozmiar b i tez mam się wstydzić ze jej mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melisa85 ja chodzilam przed operacja w mega push'upie i teraz pod ubraniem nic nie widac, że ktoś mi majstrował przy piersiach, chodzę cały czas w tym staniku pooperacyjnym. Jak się rozbiorę, to jest super efekt i wkońcu mam piersi. Ale narazie będzie je oglądał tylko mąż...;-) nie mam zamiaru się tak od razu afiszować, a poza tym jest zima i zimno i gdzie ja się będę rozbierać ;-) Co do term i w ogóle leżenia w gorącej wodzie, to na pewno też jakiś czas trzeba odczekać, żeby za bardzo nie ogrzewać miejsca operowanego. Z opalaniem też trzeba uważać. Ale nie wiem dokładnie jaki to ma być okres... A co do tej burzy na fb, to ja nawet tego nie czytam. Szkoda sobie nerwów psuć. Między innymi dlatego też o operacji wie tylko mąż. Wszelkie durne komentarze są zbędne. Innych komentarzy się nie spodziewam w gronie rodziny i większości znajomych...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
tak w tym staniku pancernym zdecydowanie lepiej je zamaskowac. ja noszę luźne bluzy i swetry w domu dopiero coś opietego w pracy mega luz i nic nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKami
Cześć. Jestem 12 dobe po zabiegu powiększenia i podniesienia piersi. Swoją piers miałam C. Mam implanty mentory 350 cc HP okrągłe pod mięsień. Teraz wydają mi się bardzo duże. Martwię się że takie zostaną. Czy któraś z Was też miała mieszane uczucia po zabiegu i po jakimś czasie to przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Dziewczyny! Właśnie wróciłam do domu po operacji, którą miałam wczoraj. Ból jest, ale do zniesienia. Myślałam, że będzie gorzej. Ręce bolą, ale uczesać się mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Ucięło połowę mojego wpisu-okropnie działa to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Karo a jaki masz implant? U mnie nie jest tak kolorowo boli niemiłosiernie niestety. Małe dzieci w domu ale jakoś mąż ogarnie i koleżanka. Szczerze to trochę mnie to przerosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Ja mam anatomiczne Eurosilicone 320 i 345ml. Piersi wyglądają jeszcze kiepsko- opuchnięte i są bardzo wysoko. Podobno to norma. Nie martw się, każdy przechodzi to inaczej. Moje dzieciaki są już w szkole, więc mi łatwiej. Trzymaj się dzielnie! Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Ja mam 345 Nagor. Może też dziwnie wyglądają ale to chyba normalne. Ja się nastawilam że będzie coś jak po porodzie A jest dużo gorzej. Ale nic trzeba przetrwac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Kami daj znać za pare dni czy zmalały trochę ja tez mam wyjściówkę B/c i zdecydowałam się na 345 i nie chce żeby były za dużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Moje 345 przy wyjsciowce B zwis nie jest duże teraz a jest opuchnięte więc jeszcze zmaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Dzięki Melisa to liczę na tobie tez nie wyjdą duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
do miesiąca czasu musicie liczyć się z opuchlizna myślę że tak max 2 tygodnie ta opuchlizna będzie mega duża. ja do 2 tygodni nie było mi znać przedziałka między piersiami tylko 2 odstajace suty. dziś jak ubrałam stanik to się zakochałam w dekolcie. dajcie sobie czasu to ingerencja w cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKami
eee11 jak teraz zmierzyłam obwód w biuście to mam 97 cm. A Ty jaki kształt implantu chcesz? Piersi są twarde i sztywne. Kurczę...jak nic się nie zmieni w tym temacie to prawdopodobnie zdecyduje się na następną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKami
maliboox3 powiadają że to operacja dla cierpliwych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Hej dziewczyny a jakie tabletki bierzecie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gosckami ja miałam 320 mentor okrągłe i po operacji miałam dwa balony kiedy spojrzałam w lustro od razu po operacji byłam zadowolona ale dobe po ... mówiłam Boże co ja sobie zrobiłam wszyscy zauważa tak wielki biust .. a zależało mi aby zachować umiar bo nikt z rodziny nie wie oprócz męża i dwóch znajomych .. i po dwóch tygodniach stwierdziłam ze są idealne a jakby byly ciut większe tez było by dobrze myśle ze wyszedł rozmiar D miałam małe b .. teraz minelo już 3 tygodnie od operacji jestem zadowolona bardzo aczkolwiek jesCze czekam aż prawa piers się ładnie dopasuje do lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Kami ja będę miała 345 anatomiczne mentor, czemu druga? Za duze są? Pewnie zmaleją za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana Ana
Dziewczyny te juz po. Kiedy zaczynacie spac nizej i na boku. Nie nie pol siedziaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×