Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość anjau
Angie nic nie dostałam :-( może jeszcze raz... aniaszpakowicz@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjau
aniaszpakowicz@autograf.pl - autograf razem, jakaś przerwa się robi w poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Wyslij cos na moj ja ci odpisze stokrotka_216@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Anjau po 3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Mi wyznaczał lekarz termin operacji na podstawie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Angie, dziękuję, są boskie :-D Co do powrotu do formy, to faktycznie...u każdej to inaczrj wygląda. U mnie w 10 dobie już zrobiłam praktycznie wszystko i nie męczyłam się przy tym za bardzo. A byłam takim przypadkiem, gdzie przez pierwsze 4 dni praktycznie tylko leżałam i jadłam. Całe dnie funkcjonowałam w piżamie i szlafroku. Wydaje mi się, że po 2 tygodniach bez problemu wrócisz do pracy. Dzisiaj mam zdjęcie szwów i dopytam jeszcze dr jak długo mam nosić ten stanik, co ze spaniem i co z seksem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Gosc Karo, a moze przez stres przesunie Ci się miesiączka? Jak ja umawiałam termin operacji, akurat na ten termin wypadał mi okres. Ale tak mi się wszystko poprzesuwało, że po 4 miesiącach, od konsultacji do operacji, miesiączka skończyła się 2 dni przed. Najlepiej zapytaj dr. Kojarzę, że powiększasz piersi tam gdzie ja :) ja jeszcze w dniu operacji musiałam potwierdzić zabieg. Na jaki implant się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell11
Każdy organizm jest inny i każdy reaguje inaczej. Nie da sie przewidzieć jak bedzie po operacji. Jak tu czytam to dziewczyny szybciutko dochodzą do siebie. Ja jestem twarda baba, ból nie jest mi obcy i straszny a dosłownie jestem niepełnosprawna. Dzis mija 2 tygodnie od operacji a ja mam straszne obolałe piersi. Nie moge sie dotknąć, nic praktycznie niw robie, chodze zgięta w pol. Ale mam nadzieje ze do swiat bedzie lepiej :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam zdjąć szwy i to raczej nie boli. Taki ból to nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi320
Witam mam niedługo zaplanowana operacje aktualnie mam 75 B chce mieć implant okrągły 320 mm profil wysoki. Chciałam kupic sobie dodatkowy stanik pooperacyjny myślicie ze 75d bedzie Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Mimi320 mam ten sam problem co Ty . Będę miała już za m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Mimi320 ucięło post Pisałam ze już za m-c będę miała 300 anatomiczne , mam wyjściówkę 75 b i nie wiem jaki rozmiar stanika kupić . Chyba wezmę 75 D bo dojdzie opuchlizna wiec raczej za mały nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej sex można normalnie robić tylko w staniku i uważać na piersi żeby nie skakały najlepiej leżeć jak kloda :D :D 3.5 tygodnia temu miałam operacje dziś normalnie funkcjonuje i chodzę co pracy, prace mam na produkcji i 12 h ruszam rekami. ale lekarz zgodził się by wrócić do pracy tylko uwwazac na gwałtowne ruchy, piersi obolałe mam po nocy. tak to nic już mnie nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Lys i mimi zapytajcie się najlepiej lekarza bo ja miałam wejściowe b i implant 320 stanik pooperacyjny wgl mam oznaczenie ab tzn ze to taki na b a piersi są spore jak zmierzyłam stanik z czasów kiedy karmiłam piersią duże d to taki trochę nawet mały .. a staniki pooperacyjne maja być obcisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Piszecie o stosunku po operacji .. to u mnie po 10 dniach bez stanika .. chyba każdy musi słuchać swojego organizmu jak czujemy mały dyskomfort to już powinno sie zaprzestać działań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinga
Witajcie! Czy któraś z Was ma wrażenie ze jedna pierś po operacji jest większa czy to się wyrówna ?! Jestem 2 tygodnie po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karo
Gość Milka, zdecydowałam się na 300 i 325- mam asymetrię. Doktor mówił nawet o większych -325 i 350, ale bardzo się boję sztucznego efektu. Najbardziej mi zależy na poprawie kształtu i likwidacji asymetrii, a przy tej wielkości implantu myślę, że rozmiar też będzie super. Wyjściowo mam 75B, 170, 62kg, więc zmiana będzie chyba wystarczająca. A jak ze stanikiem-trzeba sobie kupić samemu, czy dają po operacji? Nie mogłam się dziś dodzwonić do lekarza, a miał się ze mną kontaktować 2 tyg. przed zabiegiem. Nic nie wiem i trochę się denerwuję i jeszcze ta miesiączka, jak zawsze nie w porę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Tak u mnie prawa byla większa ale bardziej bym to nazwała spuchnięta teraz po 4tyg juz sie wyrównało chociaz jeszcze ciut ciut wypatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja wogole caly dzien nie moglam wejść na te forum, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Do anja. Jestem prawie 4 tyg po opracji wykonanej przez dr Debskiego w szpitalu ambroziak. Jestem w pracy i niemoge sie rozpisac ale jutro moge odpowiedziec na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mania
Cześć dziewczyny. 6 grudnia mam zabieg powiększenia piersi u doktora Potockiego w Warszawie. Mam zaproponowane allergan 410LX-330 Czy któraś z Was mam takie proszę o opinie i rady . Pozdrawiam wszystkie posiadaczki nowych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Gosc Karo, a możesz się do mnie odezwać na meila? milka.karina@o2.pl Wyślę Ci swoje 390 i zobaczysz, że wcale duże nie są... Uwaga, dziewczyny, ściąganie szwów nie boli ;-) Wiadomo, czuć, że coś tam dr robi, ale nie ma tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Gość Milka, właśnie przesłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Cześć dziewczynki. Minęło 6 tygodni, zaczynam zakładać normalne staniczki :) Pierwsza noc bez pancerza była dziwna, szczególnie, kiedy kładłam się na bok. czułam delikatni dyskomfort podczas układania się. Moja doktor powiedziała mi, że nie mogłabym nosić staników z fiszbinami, gdyby one dotykały bezpośrednio blizn, ale blizny mam nieco wyżej, więc fiszbiny nie są zabronione. Wręcz ona jest zwolenniczką solidnego podtrzymywania biustu, szczególnie teraz, kiedy wciąż się kształtuje. Jeśli będę systematycznie dbać o blizny przez 3-4 miesiące (plastry lub 2 razy dziennie żel lub krem) to będą prawie niewidoczne. Ja jestem zachwycona, że podjęłam tą decyzję! :) Benia - w krzynce masz ode mnie maila :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcgość
Hej dziewczyny! W grudniu mam operacje. I zastanawiam sie czy po niecalym miesiacu bede dala rade wrocic do pracy? Obecnie sprzatam za granica . Myslicie ze jest to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Moli85 przypomnij jaki masz rozmiar/rodzaj implantów ? Fajnie ze już minęło Tobie te 6 tygodni i masz to już za sobą:) ja mam na początku grudnia i liczę na to ze na święta będę „na chodzie” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Mam okrągłe Mentory 275ml. Wychodziłam z małego B, kupiłam teraz kilka staniczków 70D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Czesc Dziewczyny! U mnie dzis 26 dzien i od kilku dniu czuje taki dzwiny bol ale tylko w jednej piersi- moze nie tyle bol ale takie pieczenie palenie rozpieranie. Pieczenie czuje na zewnatrz- jak jestem scisnieta pancerzem to okropnie-ulge mam od tego pieczenia jak odepne stanik na troche- jak myslicie czy to moze bgc efekt rozciagania sie skory? Ale czemu tylk odena piers i czemu tak piecze na zewnarz jakbym ja polala wrzatkiem takie uczucie. I taki ogolny bol tez jest. Niewiem czy sie martwic czy jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANA ANA a nie przeciazylas się za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ana wydaje mi sie ze to normalne u Mnie miesiac dzisiaj a lewa piers tez nieraz mnie kluje pobolewa itp . I pod pachami te miesnie mnie na dole pobolewaja jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×