Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maliboox3
wszystkie badania przed operacja 2 tyg. krew i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Ja mam operacje za tydzień a robiłam usg w zeszłym tygodniu czyli 2 tyg przed ale lekarz mi mówił ze ważne jest 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell11
Cześć dziewczyny U mnie we wtorek minie 4 tyg od operacji. Na dzien dzisiejszy piersi mnie nadal bola i to czasami bardzo. Mam nasl laktacje, pije szałwię na zatrzymanie ale nie ma jeszcze efektu. Cycki bola tez wlasnie od tego. Mam obolałe najbardziej w okolicy sutków. Co do wielkości to tak jak pisałam sa ogromne i ciężkie plus mleko w nich nie pomaga mi :/ W staniku chodze 24h na dobę bo boje sie ze mi sie rozciągnie skóra i bedzie tragedia. A jeśli chodzi o spanie to ja juz po operacji spalałam na boku. Układałam sie tak zeby nie gnieść cycków, podkładałam poduszki. Teraz tez śpie tak ale czasem mega bola i rzucam sie na plecy. Po nocy cycki sa drętwe twarde i obolałe najbardziej. Czekam na moment koedy przestaną bolec, miesiąc poki juz kurna czas najwyzszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issay
Mam pytanie, mam nadzieje, ze mi doradzicie :) trafiłam jakis czas temu na to forum i wiem, ze pisalyscie , ze przed operacja wspomagalyscie soe różnymi witaminkami i suplementami diety. Do mojej operacji pozostal okolo miesiac, czy moglybyscie mi przypomniec co powinnam brać by zminimalizowac jakies skutki operacji? Wiem ze na pewno byla mowa o duzej ilosci wit C :) ale co jeszcze? drugie pytanie: ktoras z was pisala o cwiczeniach wzmacniajacych przed operacja, jakie to cwiczenia dokladnie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja dziś zaczynam 6 tydz po operacji, już mnie nic nie boli, na boku śpię normalnie. niestety stanik pancerny muszę nosic 2 miesiace czyli do stycznia... ale dam radę w pracy czuję się pewnie z tym stanikiem że implant mi się nie przesunie , po 3 tygodniach wróciłam do pracy fizycznej. wytrwałości laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Dziewczynki, u mnie dzisiaj 8 tygodni po operacji. Ten weekend spędziliśmy z mężem w SPA. Z dumą i radością paradowałam w skąpym bikini bez wkładek ;) Któraś z dziewczyn pytała o pływanie w basenie... jakieś małe ograniczenie jeszcze czułam, ale to nie był ból. Jestem pewna, że z czasem, kiedy mięśnie w 100% się przyzwyczają nie będę nic czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Czy przez operacje którejś z was spóźniała się miesiączka ? Ostatnia miałam 13 października operacja 8 listopada i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Melka, ja miałam dostać miesiączkę dzień po operacji. Spóźniła mi się tylko jeden dzień. Byłam zaskoczona, bo myślałam, że spóźni się dużo bardziej...Nie martw się, to pewnie w wyniku stresu i operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Gosc melka mi sie spoznila 2 tyg co 3 dzien robilam test ciazowy haha , w koncu tydzien przed operacja pojawila sie małpa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Mi już ponad 2 tygodnie się spóźnia no nic muszę poczekać .. zaraz mija miesiąc po operacji dzisiaj kupiłam pierwszy stanik koronkowy ♥️ Sama się jaralam na swój widok haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka u mnie jak w zegarku z miesiączką :-) na pewno nie ma ciąży? My się śmiałyśmy z pielęgniarką już po operacji, że jak tylko mąż mnie zobaczy i się na mnie rzuci to żeby z tych nowych piersi bliźniaków nie było ;-) Dziewczyny, w czwartek minie już 4 tygodnie od operacji...mogę się już położyć na boku, nic nie boli, praktycznie funkcjonuję tak jak przed operacją. Prawa pierś jeszcze się nie ułożyła, lewa już jest taka bardziej moja :-) no i blizna pod prawą piersią jest taka jakby grubsza...muszę o to lekarza zapytać na kontroli. Lewa blizna to cieniutka kreseczka, a pod prawą wyczuwam zgrubienie. I w ogóle zeszła opuchlizna, pod biustem mam 72 cm i wydaje mi się, że ten stanik pooperacyjny już jest za luźny w obwodzie...obawiam się czy spełnia jeszcze swoją funkcje. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Moli85 zazdroszczę spa :-) to musi być cudowne uczucie. Ja wczoraj przymierzałam moje stare bikini....leżało praktycznie 3 lata w szafie...i nie mogłam się napatrzeć, mąż też :-) Melka ja narazie kupiłam tylko jeden sportowy stanik. Super uczucie, gdy nie musisz już stanika wypychać gąbkami albo szukać takiego z mega push'upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej też jedną blizne mam grubsza na prawej piersi, na lewej wokolo blizny zrobił mi się taki czerwony ślad, nie wiem co to trochę zaczynam panikowac żeby ta blizna jakoś mi się nie powiększala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowik2018
Melisa Ja tez robiłam piersi w Gdańsku ale u Muraszko. U Dr Grobelny byłam na konsultacji przed ale nie przekonała mnie. Nie spodobały mi się 2 rzeczy: 1. Nie dokonała pomiaru klatki piersiowej specjalnym przyrządem - tu jest czysta matematyka, trzeba pomierzyć. 2. Powiedziała, ze o ostatecznej wielkości zdecyduje sama!!!! Pkt drugi to dla mnie szok. Powiedziała ze 300 to absolutne minimum i sugerowała większe. Muraszko wymierzył mi 300 i 325 (asymetria). Startowałam z B. Jestem prawie 4 tyg po operacji i mam rozmiar Duże D. Nie wyobrażam dobie większych.... te są super :) Chcesz się wymienić fotami? Mruczex@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowik2018
Co mnie zaskoczyło po operacji: - niewyobrażalny ból pleców w pierwszych dniach - kryzys psychiczny w 3 dobie po operacji z serii „po co ja sobie to zrobiłam”( podobno znane zjawisko, szkoda ze nikt nie uprzedził) - liczne wstawanie w nocy mimo tabletek przeciwbólowych - krwotok pooperacyjny ( w środku cyklu) trwający 2 tygodnie a później okres, Pozdrowienia dziewczyny. Za chwilę stuknie 4 tygodnie. Już na komforcie. Ps. Lekarz pozwolił już spać na boku ale strach przed złym osadzeniem implantu jest tak duży ze śpię na 3 poduszkach pod katem 45 stopni. Polecam poduszki z Zara Hondę z pianki prostokątne do spania na plecach. Uratowały mi noce po operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Ja już tez po tych 4 tygodniach zaczęłam przewracać się na bok dzisiaj nawet leżałam na brzuchu na łóżku i po chwili zdałam sobie sprawę jak fajnie jest moc znowu leżeć jak się chce :) jestem sama z synkiem do świat wiec muszę trochę nosić i robić wszystko ale nie czuje żadnego dyskomfortu .. piersi są już ładne chociaż prawa JeszCse teoche odbiega od lewej u góry są równe ale na dole jeszzcse jakby nie zeszła 1 cm .. stanik pooperacyjny jest dobry chociaż jak do kogoś idę ubieram normalny sportowy bo mój ba rzepy na ramionach bardzo szerokie i bardzo się odznaczają w każdym ubraniu .. milka w ciąży nie jestem to jiemozliwe wcześniej bywało ze miesiączka mi się przesuwała .. teraz to by było .. cycki świeżo co zrobione a tu ciaza ! Nie nie niemozliwe :) blizny mam ładne ale tez się różnią tez jedna jest cieniutka druga lekko zgrubiona.. śle widzę jak się zmieniają .. bałam się ze będą za duże ze są takie wielkie po operacji wracając do domu pytałam lekarza czy napewno się zmniejsza .. a teraz widzę ze da wprost idealne do mojej sylwetki jak sportowy stanik to m a zwykły to d ale robiłabym teraz 350 bez wahania .. a mam 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbc
Slowik2018 zrobilabys to jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbc
Slowik2018 zrobilabys to jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Witam Was dziewczyny. U mnie dziś 5 doba i powiem że jest dobrze. Już wczoraj tak jak większość piszę to w 4 było ok. Słowik ujęłas to wszystko w punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Uciekło mi wiadomosc. Zgadza się że dr nie mierzy ale zaufalam jej dlatego że widziałam piersi które zrobila. Dr M.M.K również wzbudził moje zaufanie. Była u niego też na konsultacji i mierzył mnie i mówił że 325 a dr zrobila 345 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Podobnie tak Ty miałam w 2 i 3 dobie doła że to zrobiłam. I też uważam że powinni przygotowywac nas czy uprzedzac. Dziś już nie żałuję ale jeszcze nie wiem jak dziś wyglądają. Zobaczę w czwartek bo mam zdjecie szwów. Slowik 2018 oczywiście możemy się wymienić fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
melisa1985@onet.pl Ja mam dwoje dzieci w tym jedno 1,5 i uważam że gdybym nie miała pomocy przy tym młodszym to nie byłabym w stanie się nim zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Ja też mam taką dużą prostokątną poduszkę z pianki dzięki której śpię w miarę dobrze. Mnie też ból pleców i wstawianie z łóżka zaskoczył. Osobiście uważam, że po takiej operacji gdyby kobieta była 3 doby w klinice byłoby super. Tam są inne warunki. Leki dozylne i przede wszystkim łóżko regulowane. Ale to jest oczywiście moje zdanie. Chyba,że ja taka delikatna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbc
Slowik2018 zrobilabys to jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Melisa85 mogę liczyć na zdjęcia od ciebie, tez zdecydowałam się na 345 i nie wiem czy nie będą za duze swoje mam B/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
eee111 jasne ale najprędzej w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mania
Ja już cała w nerwach bo w czwartek mam operacje boje się ale i doczekać się nie mogę. Obudzić się z nowymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam raz jeszcze,bo w sumie nie bylo zadnej odpowiedzi.A moze jest juz tego typu watek?Jesli tak to prosze o link,bo niestety nie mam tyle czasu by przegladac wszystkie strony. Witam! Od kilku lat mysle o operacji,ale na chwile obecna musze temat odłożyć na polke,ze wzgledu na to,ze urodzilam niedawno.Watek ma strasznie dużo stron.Czy mozecie polecic lekarza?Jaki jest koszt operacji?Przyznam,ze wczesniej kiedy myślałam o operacji,znajoma polecila mi Slowacje.Podobno jest duzo taniej...Czy mozna prosic o jakies konkretne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoze ktoras z Pan w odnalezieniu wątku,gdzie i w jakiej cenie sa zabiegi powiekszania piersi?Szukam konkretnych informacji,gdyz chce w najblizszym czsie poddac sie temu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Słowik 2018 a jakie masz wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×