Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Mania
Hej dziewczyny ja już za 4 dni mam operacje i nie mogę się doczekać i paraliżuje mnie strach i jeszcze jeden wynik krwi mnie martwi bo mam troszkę za mało krwinek czerwonych miała którąś z Was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mania
Hej dziewczyny. Mam pytanie za 4 dni mam operacje i jeden wynik HCT mam trochę za niski jak myślicie czy operacja się odbędzie bo tyle czekania A teraz jeden wynik troszkę za niski ? Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dziewczyny te po. Jak sypiacie juz po min miesiacu? Na boku na luzaka? Juz plasko czy dalej na polsiedzaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Kami a ile mialas wcześniej w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKami
gośćmelka u mnie w poniedziałek minie dwa tygodnie. Trochę zaczęłam się do nich przyzwyczajać. Lewa pierś już jest ok ale z prawa mam problem z gojeniem, chodzę regularnie na zmiany opatrunkow do kliniki i nic się nie dzieje. Czy u Ciebie tez jak patrzysz z boku to jest efekt piersi jak w push up czy trochę zeszło z czasem? ee111 wcześniej miałam w dobrym staniku który podtrzymał te moje obwisle C 93 cm. Ale pani doktor dużo mojego gruczołu usunęła podczas operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKami
gość Ana Ana ja jestem prawie dwa tygodnie i o spaniu na boku nie ma w ogóle mowy. Chociaż w ciągu dnia jak chce odciążyć trochę kręgosłup to przekrecam się na bok i dopóki nie poczuje że boli to leżę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Trafilam na ten watek przypadkiem.Od kilkunlat mysle o operacji,ale na chwile obecna musze temat odłożyć na polke,ze wzgledu na to,ze urodzilam niedawno.Watek ma strasznie dużo stron.Czy mozecie polecic lekarza?Jaki jest koszt operacji?Przyznam,ze wczesniej kiedy myślałam o operacji,znajoma polecila mi Slowacje.Podobno jest duzo taniej...Czy mozna prosic o jakies konkretne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Ja jestem 3 tygodnie po i już mogę spać na boku Przekrecam się ale dalej dużo na plecach leżę, śpię na płasko na poduszkach wysoko to tylkkmpierwszy tydzień, dziewczyny które są po operacji jak długo czekalyscie aż piersi zmiękły .. widzę ze robią się coraz miększe ale dalej są twarde ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćkami ja tak nie widzę tego efektu push up są wyżej ale naturalnie .. chociaż jak znajoma wpadła i pytałam czy widać ze coś robiłam mowila ze gdyby nie wiedziała Pomyślałaby ze ubrałam sobie mega push up hehe .. ale ogólnie nikt nie zorientował się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziewczyny jakie leki polecacie? Mi sie wydaje ze ten moj stanik pooperacyjny jest mi za maly. Nie moge spać, boli, wrzyna sie . Czy mogę go zdjąć czy raczej nie. W czwartek mam zdjęcie szwów ale nie wiem czy w międzyczasie zmienić opatrunek? Wydaje mi się że moja lek nic o tym nie mówiła albo nie zakodowalam. Pomóżcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Melisa85 ja też miałam operację w czwartek. Lekarz prosił aby zmieniać opatrunki codziennie- przemywać Octaniseptem, smarować maścią i nowy gazik. Na kontrolę idę we wtorek, a dzwonić mam jutro. Przepisał mi lek Doreta ( tramal+ paracetamol) i Ketonal Forte. Biorę je na zmanę- na dzień Ketonal a po tramalu lepiej śpię. Piersi wydaje się, że mi jeszcze puchną, robią się większe, zwłaszcza jedna...ale to trzecia doba po operacji, więc może być jeszcze kiepsko. Generalnie po lekach jakoś funkcjonuję, tylko jestem słaba i zmęczona. Staram się nic nie robić tylko odpoczywać. Z każdym dniem powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja opatrunki zmieniam codziennie sama u mnie wygląda to tak ze bandaż (kawałek )kładę na Blizne i już :)'.i tak od początku:). Tak się w to wkrecilam ze blizny juz dawno zagojone.a ja nadal podkladam sobie ten kawalek bandazu :). Od początku smaruję tylko oliwka niczym innym piersi są ładne kształtne :). Śpię juz na bokach głównie :)nic nie boli . W środę 6 tygodni !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dzięki Karo. Jestem trochę załamana, bo nastawilam się że będzie jak po porodzie. A tu dużo gorzej. Plasterki takie z gaza z apteki zwykle tak? Mi nic o maści na pewno nie mówiła. A ten stanik masz też taki ciasny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Natalia sam bandaż bez plastra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Melisa85 ja mam cięcie wokół otoczek, bo jedną miałam zmniejszaną i podnoszoną, więc pewnie i zalecenia trochę inne. Ja przyklejam zwykłym plastrem jałowy gazik i tyle. Stanik jest dość siasny, ale bez przesady, nie uciska mnie mocno. Jedynie odciska mi się na górze piersi, ale to przez to, że są obrzęknięte. Jakie bierzesz leki i jak często? Myślę, że po przeciwbólowych powinno być do wytrzymania...paracetamol i ketonal działają też przeciwzapalnie, co jest ważne. Nie bój się ich brać. A dostałaś antybiotyk? Ja mam Zinnat przez 7-10 dni. Trzymaj się! Jestem z Tobą, damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Melisa85 zadzwoń do swojej lekarz i zapytaj o wssystko co cię martwi .. ja np nie zmieniałam opatrunków lekarz kazał jakoś po tygodniu się wykapać w nich i wtedy je odkleić .. szwy miałam rozpuszczalne i po kąpieli tak zrobiłam wszystko było już zagojone . Lepiej kontaktować się ze swoim lekarzem tutaj każdy jest prowadzony inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Bez plastrów bez masci nic oprocz oliwki i zwykly bandaz kupilam i cielam sobie na male kwadraciki i podkladalam pod piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIA90
Hej dziewczyny dawno mnie było. Jak tam u Was z biustem? U mnie minął 2 miesiąc i jak mam być szczera nie nawidzę patrzeć w lustro na swój nagi biust. W ubraniu i staniku ok jestem zadowolona. Niestety nago już nie lewa pierś znacznie niżej i większa. Prawa zdecydowanie ładniejsza. MARBIER88 odnoszę wrażenie, że mój lekarz też ma zlewkę po zabiegu. Wspominał tylko, że brodawka może opadać ale nic nie mówił, że będę miała krzywe piersi;/ kilka dni po pierwszej kontroli zadzwoniłam z informacja że coś jest nie tak z blizną tak jakby pod warstwa skóry popękało i bardzo dobrze czuć pod palcem "dziurę" . Od Pani w rejestracji usłyszałam, że nie ma sensu przychodzić na konsultacje. Zresztą jak chce ale to tylko mi się wydaje. Niestety w dniu wizyty wypadły sprawy rodzinne i nie poszłam. Kolejna wizyta w kwietniu na dzień dobry powiem, że mój biust jest koszmarny. Nic nie widać aby robiły się okrągłe patrząc z góry wyglądam jakbym miała zaraz mleko odciągać. MAGDA3335 wiem że powinnam niby być cierpliwa ale coś czuje, że spotka mnie to co Ciebie :( Żałuje, że nie poszłam na konsultacje do innych lekarzy. Widziałam ładne biusty, które wyszły z tej kliniki i cóż chyba tak mnie zaślepiły. Zastanawiam się czy teraz po 2 miesiącach jest sens pójść gdzie indziej na konsultacje zobaczyć co powie inny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Ok dzięki dziewczyny. Ja antybiotyku nie mam. Wzięłam teraz ketanol i jest jakby lepiej. Biorę ketanol rano A potem pyralgine i Ibuprom na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam o tym jak piszecie, że macie implanty 300, 320, 340 i że są duże... Ja jestem dwa tygodnie po operacji, w klatce mialam przed op 78 cm, swoje mialam takie male B. Mam implanty 400 okrągłe mentor... i są piękne, naprawdę, ale i tak mam wrażenie, że mogłyby być większe... też tak miałyście? Że dochodziłyście do wniosku, że mogłyby być większe? Ogólnie chciałam 450 ale lekarz powiedział, że mogą się nie zmieścić.... A jeszcze mi mówił, że w trakcie operacji i tak myślał o 375.. dobrze, że jednak się rozmyślił i dał 400 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Ja mam 345 ml przy swoim małym B zwis i uważam że nie sa w ogóle duże. Ale ja chciałam bardzo naturalne. Mąż mówi że za małe. Nie wyobrażam sobie większych teraz boli jak cholera A co dopiero jakby mi większe włożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej dziewczyny ja miesiąc po zabiegu i normalnie spie na boku. nic nie boli. myślę że rodzaj implantu to sprawa indywidualna ciała i piersi, ja mam 320 cc i wyszedl mi rozmiar D, mam 160 cm wzrostu i idealnie piersi do mnie pasują nie widać że są włożone implanty. niestety kobietom nikt nie dogodzi ja się cieszę że w ogóle mam co do stanika włożyć a niektóre to tylko wydzywiaja, jakbyście żyły całe życie bez piersi to byście się cieszyły ze po operacji jest co włożyć do stanika i co pokazać. no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Zgadzam sie z maliboox3 co innego jak sie ma cycka i sie powieksza i co innego jak sie nie ma wcale i nagle jest . Ja startowalam z 0 i mam D czasem E zalezy od producenta stanika . Jestem prawie 6 tyg po operacji nic juz nie czuje w sensie bolu czy ze cos mam tam wsadzone , sa juz w miare miekkie ale wiem ze nigdy nie beda na tyle miekkie jak naturalsy bo moja piers to implant w 100% nic wczesniej nie bylo . Dzisiaj spalam bez pancerza bo po prostu zapomnialam i kapnelam sie dopiero rano w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
tak Angie ja kupowałam stanik A, czasem B sam push up a teraz gęba mi się cieszy, że mogę kupić rozmiar D bez push up, cyckow też swoich prawie nie miałam płaska deska, dlatego cieszę się z tego że po operacji cokolwiek mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ile przed zabiegiem robilyscie usg piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Ja mam zrobić usg nie wcześniej niż miesiąc przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Hej dziewczyny! Ja juz prawie msc po operacji. Juz od tygodnia w pracy. Piersi sie ukladaja, prawa juz fajnie opadla lewa jeszcze nie. Dalej uwazam ze sa za male, ale moj doktor powiedzial mi ze dla niego najwazniejsze jest to bym ja byla w pelni zadowolona. Jezeli za pol roku piersi dalej nie beda mi odpowiadac robi mi poprawke za darmo. Jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje ale fajnie miec alternatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Ja robiłam tydzień przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Ja robiłam tydzień przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Ja musiałam mieć USG nie starsze niż 6 m/cy Robiłam miesiąc szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×