Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Mania
Hej dziewczyny 6 grudnia mam operacje i boję się panicznie ale czytając wasze wypowiedzi dodają mi one odwagi i są bardzo pomocne. A czy któraś z Was miała robione cycuszki u doktora Potockiego w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaM
Ja bym się nie zdecydowała na skalpel, ból i operację. Stosuję BreastFast i biust jest większy o rozmiar - uważam, że tyle wystarczy, aby ulepszyć naturę. Tutaj można go kupić w przystępnej cenie - https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melisa85, Karo, trzymam mocno kciuki :-) Nie stresujcie się. W końcu z jakiegoś powodu zdecydowałyście się na operację. U mnie to jedna z najlepszych decyzji w życiu :-) Wygląd to jedno, ale to co się zmienia w głowie to drugie, i to jest ekstra :-) Mirabell strasznie mi przykro, że tak się u Ciebie potoczyło...wielkość piersi to pewnie też wynik laktacji. Może tak piersi zareagowały na ciało obce. To na pewno chwilowe, dostaniesz tabletki i będzie po sprawie. Piersi zmaleją... Ja mam implant anatomiczny 390 cc, projekcja 6 cm i naprawdę nie są wielkie...z tym że prawie nie miałam wyjściówki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka zaraz nam stuknie 3 tygodnie :) jak tam się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell11
Robiłam dzis prolaktyne i mam przekroczona normę 4 krotnie. Moze sie tak zadziac niestwty ze po operacji pojawi sie laktacja. Wina albo oszalałych hormonów albo poruszony gruczoł wysłał sygnał do przysadki mózgowej i poszło. Najgorsze ze mam uczucie jakbym miała karmić. Mrowienie, zbiera mi sie mleko uczucie jak przy nawale pokarmu. Cycki twarde naciągnięte az mam żyły na wierzchu. MA SA KRA. Byłam u laski od laktacji i powiedziała ze minie z czasem samo, zeby pic szałwię, ściskać sie bandażem :/. Jest lek na zatrzymanie laktacji ale bardzo szkodzi organizmowi, to trucizna i ona powiedziała zeby nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanka85
Witajcie dziewczyny. Długo się zbierałam do decyzji ale chyba w końcu jestem zdecydowana na powiększenie. Po 2 dzieci to już nie są piersi ale jakieś puste woreczki. Jestem z opolskiego rozważam zabieg na Śląsku lub we Wrocławiu, kogo możecie polecić. Czy któraś z Was robiła u dra kuny ? Jak wygląda sam zabieg ? Czy jest się intubowanym-bo o to mam największe obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Dziewczyny! Bardzo dziękuję za słowa otuchy! Dodajecie mi odwagi! Mam nadzieję, że w ogóle dojdzie do operacji w ten czwartek-niestety akurat wypada mi w piątek termin miesiączki, a jeśli dostanę jutro lub w dzień operacji to niestety będzie trzeba ją przełożyć...Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Karo trzymam kciuki abyś w czwartek była już po:) jaki rozmiar wybrałaś? Ja jeszcze 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Mirabell napewno wszystko ci się unormuje i piersi będą mniejsze naraziectym się nie denerwuj, Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Joanka85 ja jestem z opo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
eee111 zdecydowałam się na implanty anatomiczne 300 i 325ml (mam asymetrię). Mój lekarz proponował nawet 325 i 350ml, ale ja wolę jednak mniejsze...Najbardziej zależy mi na tym, aby piersi były równe i kształtne. Mam nadzieję, że będę miała ładne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Karo ja też miałam mieć miesiączke w czwartek w dzień operacji. Dr powiedziała że nie szkodzi. Ale całe szczęście dostałam w niedzielę i do czwartku będzie po. Jedno z głowy. Strach jest ogromny. Jestem zdecydowana ale paraliżuje mnie myśl o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Dziewczyny będzie dobrze wiadomo nerwy są oby dotrwać do sali operacyjnej a później dany radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Melisa a ty jaki wybrałaś rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka no niedługo 3 tygodnie... Czuję się bardzo dobrze :-) Ale nadal staram się nie szaleć w domu :-) No i nie podnoszę dzieci. W tym tygodniu już muszę wozić dzieciaki do przedszkola, na szczęście mam niedaleko i daję rade, ale to tylko 1 km w jedną stronę. W dłuższą trasę nie dałabym rady pojechać. Piersi już praktycznie nie bolą :-) Czuję się coraz lepiej psychicznie :-) już szukam sukienki na święta...z pięknym dekoltem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Ja właściwie to nie wiem. Mam małe B ze zwisem. 165cm i ok 60 kg. Mówiłam lek że chce naturalnie wyglądać i między 300 a 350 ml ale dr powiedziała że zadecyduje na stole bo musi wypełnić skórę i powiedziała że mam dość szeroką klatkę... więc nie wiem a tym też się stresuje żeby nie były za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Karo a Ty jakie masz wymiary że lekarz wybrał Ci 300 i 325?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro
Ja mam 170 cm i 62 kg, małe B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Melisa mam podobne wymiary i wybrałam 345 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabell nie dziw się ze duże . Takie będą jak wybrałaś tak duży implant do tego przy sporej wyjsciowce. Ech.. dlatego lekarze przestrzegają przed sugerowaniem się opini z forum gdzie kobiety tworzą wyścig o jak największe implanty. Często zapominając ze jednak nie mamy pojęcia z kim mamy doczynienia i czy osoby wypowiadają się szczerze . Zdjecia tez można podsycać nie swoje. Nie jesteś tu sama która ma problem z dużym implantem , nie dawno udzielała się tu kobieta która po wczepieniu bardzo dużych implantów skończyła z jedna piersią. Nadal namawiając kobiety na jak największe implanty . A każdy lekarz który jest rozsądny powie :powiększamy o 2 rozmiary czyli z 0 do b z a do c z b do d. Nie ma innej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Wszystko w granicach zdrowego rozsadku i ze smakiem. Sluchajmy tez swojego ciala i nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki :) Czy jak idziecie do jakiegoś lekarza, to mówicie że macie powiększone piersi? Wybieram się do lekarza medycyny pracy i się zastanawiam czy muszę o tym powiedzieć? A jak nie powiem, to czy i tak sam zauważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
No pięknie gosc. Hahaha uśmiałam się z twojego posta. Nikt tu nie urządza sobie wyścigu o jak największe implanty. Ta kobieta, co zostala z jedną piersią (tylko chwilowo, bo musi czekać na drugą operację) wcale nie miała wielkich implantów. Oczywiście każda z nas ma zapewne inną budowę, inną wielkość i kształt piersi, inną ilość tkanki tłuszczowej i inne oczekiwania i dlatego to tak różnie się kształtuje... Każda z dziewczyn idzie do lekarza na konsultacje, niektóre nawet do kilku, i to im przede wszystkim ufamy. Nikt nie kładzie się na stół prosto z ulicy z tekstem do lekarza:" chce jak najwieksze cycki, bo tak". I pierwsze słyszę, że się powiększa piersi max o 2 rozmiary...sama miałam male a, chirurg wcisnął 390 cc. Zero komplikacji. Z moich obliczen wychodzi teraz 70d. Mam 89 cm w biuście. Czy to tak dużo? Jesteśmy tutaj po to, by się wspierać. Proszę sobie darować przykre i dołujące komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agość
Maliboox3 a na czym polega twoja praca? Ja tez mam prace fizyczna i sie boje ze nie dam rady wrocic po 3 tygodniach. A masz anatomy? Boli cie przy *****ch rekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Myślę że każda kobieta bierze ml tyle ile chce ,nie ma tu żadnych wyścigów na implanty gdyż u jednej 300 da to co u drugiej 600. Tu sie dziewczyny wspierają i pomagamy sobie żadna nie patrzy na drugą po ilosci Ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Dokładnie :) Ja mam wsadzone "tylko" 240 ml, ale przy mojej drobnej budowie mam rozmiar D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Jestem tydzień po operacji, piersi są caly czas takie lekko czerwone. Myslicie ze to tylko przez to ze sie grzeja w tym staniku i tez przez ten pas uciskowy? Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka .. to dobrze ze tak możesz się oszczędzać ja przy swoim synku który jeszcze teoche i będzie miał dwa lata nie mogę sobie pozwolić na labe .. ma okres rzucania się jak coś jest nie po jego myśli i muszę go podnosić niestety .. staram się oszczędzać ale tez już nie odczuwam zmęczenia czy bólu .. autem już jeżdżę również normalnie ... ale jedna piers nie jest JeszCse taka sama jak druga mam nadzieje ze to się wyrówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szandzia1983
Czesc dziewczyny. Czytam Was od dawna bo od dawna planowałam operacje. Teraz czytam już jako posiadaczka super piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Karo i jak tam? Gotowa do operacji? Trzymam mocnk kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×