Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mal 

gratuluje ! Super , trzymaj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda
2 godziny temu, Gość Mal napisał:

Girls ja już po!!!odpoczywam idę spac!poki co nie jest złe tylko straszny ucisk w klatce piersiowej odezwe się później buziak!  

Super, trzymaj się dzielnie. 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Mal 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2019 o 22:23, Lys napisał:

Mal

Wróciłam do pracy biurowej w poniedziałek , jeżdżę autem ( automat ) , ogólnie to już wszystko , no może bez dźwigania , sięgania wysoko rękami, otwierania ciężkich drzwi .Ciuchy jeszcze tylko takie rozpisane , przez głowę chyba nie dam rady jeszcze włożyć nic . Pierwsze dni najgorsze , i to nie ból bo miałam dobrze dobrane leki , ale ten dysponfort bo rece łokcie czas przy tułowiu i ten pancerz 🤮 i spanie na plecach w pozycji polsiedzacej  

jak coś to pytaj , chętnie odpowiem bo sama tu szukałam wsparcia 

 

Hej jestem tu nowa, operacja za 10 dni w Warszawie u chyba najlepszego lekarza:-) jakie bierzecie leki? Czy tylko ketonal czy na zmianę różne? Piszesz ze wróciłaś do pracy w poniedziałek a kiedy był zabieg? Po jakim czasie wsiadłas do auta? Tez jeżdżę automatem. Boje się bardzo, chyba najbardziej narkozy i bólu po, i tej opuchlizny, czyli tego co wszyscy-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Hejka, ja mam zabieg w Poznaniu 19marc. Nie czuje stresu, może to jeszcze do mnie nie dociera, bo przecież ja zawsze wszystko przeżywam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Dyana napisał:

Hejka, ja mam zabieg w Poznaniu 19marc. Nie czuje stresu, może to jeszcze do mnie nie dociera, bo przecież ja zawsze wszystko przeżywam 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ona555 napisał:

Hej jestem tu nowa, operacja za 10 dni w Warszawie u chyba najlepszego lekarza:-) jakie bierzecie leki? Czy tylko ketonal czy na zmianę różne? Piszesz ze wróciłaś do pracy w poniedziałek a kiedy był zabieg? Po jakim czasie wsiadłas do auta? Tez jeżdżę automatem. Boje się bardzo, chyba najbardziej narkozy i bólu po, i tej opuchlizny, czyli tego co wszyscy-)))

Hej 

zabieg miałam 18 lutego , do pracy wróciłam po dwóch tygodniach , auto prowadziłam w 10 dobie 🤗

nie bój się , nic strasznego , ból do zniesienia , bardziej ucisk jeśli bierzesz leki wg zaleceń . Ja po dwóch dobach odstawiłam tramam i przez kolejne dwie brałam tylko ibuprom na noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana
1 godzinę temu, Ona555 napisał:

Mam w tym samym dniu w Warszawie :-)

A na jaki model i rozmiar sie zdecydowałaś? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mentor 325 okragle przy wzroście 167 cm, 56 kg pod biustem 65 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie

a jaki mialyscie rozmiar biustu przed operacja? bo moze przesadzacie z powiekszaniem...

w zyciu bym nie poszla pod noz nawet jakbym byla plaska jak deska, czuc wogole te silikony pod skora?? przzeciez to cialo obce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
43 minuty temu, Gość pytanie napisał:

a jaki mialyscie rozmiar biustu przed operacja? bo moze przesadzacie z powiekszaniem...

w zyciu bym nie poszla pod noz nawet jakbym byla plaska jak deska, czuc wogole te silikony pod skora?? przzeciez to cialo obce 

Czy jesteś płaska jak deska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie

Czy jesteś płaska jak deska ???

nie jestem plaska no ale mowie gdybym miala male piersi toi tak bym nie poszla...

ile mieliscie w biuscie przed operacja? jestem przekonana ze niektore z was nie byly plaskie jak deska tylko chcialy miec balony lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA

nie boicie sie ze zabieg sie nie uda? ze beda komplikacje? ze chirurg spartaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls dziekuje Za całe wsparcie :) właśnie się obudziłam w nocy i nie mogę zasnąć ... bol do zniesienia ;porównując po cesarce bardziej mnie bolą brzuch... jedyne co miałam przerąbane to cały dzień mdłości i wymioty...co mogę doradzić to dużo pic potem, ja chyba piłam za mało. Kolezanka obok ma zrobione cycuchy ;robiła trzy lata temu i są piekne!!!! Ja swoje widziałam tak trochę od góry i nie aa jakies duze myśle w sam raz! Dziewczyny głowa do góry wszystko pojdzie dobrze a najlepsza faktycznie z tego wszystkiego jest narkoza heh ja miałam normalnie sny; aobudzam

sie tak się człowiek budzi rano po nocy

 

buziaki chętnie odpowiem na pytania

vega, ruda 😘😘✊✊i wszystkie nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak przekonałyscie mężów? Mój jest przecie ale chyba już go przekonałam na 99% 😝

co mówiliście w pracy? Wstępnie powiedziałam ze będę mieć zabieg chirurgiczny, a jak się będą dopytywać? 

Czy jak wróciliście do pracy po 2 tyg to było widac ze coś robiłyscie z biustem? Jak się wtedy ubierać żeby nie robić sensacji? Wole żeby nikt nie zauważył to moja osobista sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy są tu kobiety które zaszły w ciążę po powiększeniu? Ja po operacji nie byłam zadowolona bo moje sutki były prawie nad piersią i miałam autostradę po między nimi choć lekarz tak mówił że mam wyjściowke dobra bo piersi blisko siebie, skóra była bardzo napięta i wyglądało to sztucznie, wyjściowy rozmiar to 0 po operacji 65d teraz 65f piersi są super nikt by nie pomyślał że są sztuczne blisko siebie i bardzo miękkie, czy jest szansa że po ciazy jak przestanę karmić piersi będą bardziej ruchome i stanikiem będzie dało się je zbliżać do siebie? Czy raczej piersi wrócą do poprzedniego stanu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość PRAWDA a czy Ty nie boisz się żyć? Że pewnego dnia nie wstaniesz z łóżka, że pewnego dnia ulegniesz jakiemuś wypadkowi itp? Ryzykujesz na każdym kroku swojego życia i owszem należy być świadomym tego ryzyka. Ale strach to tylko wytwór naszej wyobraźni i tylko my sami go napędzamy.

Lepiej żyć i spełniać marzenia niż się bać! Ściskam! 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
11 godzin temu, Gość pytanie napisał:

Czy jesteś płaska jak deska ???

nie jestem plaska no ale mowie gdybym miala male piersi toi tak bym nie poszla...

ile mieliscie w biuscie przed operacja? jestem przekonana ze niektore z was nie byly plaskie jak deska tylko chcialy miec balony lol

Skoro Ciebie to nie dotyczy, więc się nie stresuj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana
13 godzin temu, Ona555 napisał:

Mentor 325 okragle przy wzroście 167 cm, 56 kg pod biustem 65 cm. 

U mnie 325/350 bądź 350/375 (lekka asymetria) zdecyduje w dniu zabiegu, mam 176cm, Ok 57 kg i pod biustem 68cm. Zastanawiam sie nadal nad projekcja uhp czy hp, nie chce żeby uhp były zbyt wąskie i za bardzo odstające. 

Dzieci jeszcze nie mam co tez mnie trochę martwi ale z zabiegiem już nie chce czekać bo mam 26 lat w tym roku i kolejne wakacje sie zbliżają 👙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tym samym dniu będą nas ciąć🤦‍♀️

16 godzin temu, Gość Dyana napisał:

Hejka, ja mam zabieg w Poznaniu 19marc. Nie czuje stresu, może to jeszcze do mnie nie dociera, bo przecież ja zawsze wszystko przeżywam 😅

Ja co do projekcji i wielkości zdaje się na dr-a, robie u drszczyta to mam zaufanie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Mal jak tam dzisiaj ?😗

Ona555 mój mąż też przez 15 lat był na nie , aż w końcu zmiękł ;-), stwierdził ,że skoro tak bardzo tego potrzebuje , to żebym sobie zrobiła, marzenia trzeba spełniać, a mężowie są od realizacji tych marzeń 🤣

W pracy nic nie mówię, wezmę 2 tyg.urlopu, a potem jeszcze tydzień zwolnienia od mojego lekarza rodzinnego ( bo pewnie się rozchoruje po urlopie 😉).  Mam nadzieję , że po operacji będę tak wyglądała jak teraz w pushapie , więc się nie zorientują 😀, a na brak większej aktywności fizycznej , zwalę na ból pleców  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vega, Mam nadzieje i mój zmięknie 😝

ja słyszałam ze po zabiegu piersi sa aż pod brodę ale właśnie nie wiem ile czasu i tego się boje. Ale czy to jest tak jak po ciąży ze jeszcze wieksze🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ona555 napisał:

Vega, Mam nadzieje i mój zmięknie 😝

ja słyszałam ze po zabiegu piersi sa aż pod brodę ale właśnie nie wiem ile czasu i tego się boje. Ale czy to jest tak jak po ciąży ze jeszcze wieksze🤦‍♀️

Nie są pod brode😂 są normalne. U mnie nikt się nie kapnal. Teraz bez stanika wyglądam tak jak kiedyś w gruuubym staniku😉

Ja męża też przekonywałam 3 lata. Najpierw krzykiem, że i tak zrobię te cycki, ale pewnego dnia poprosiłam o spokojnie o rozmowę. Siedlismy do stołu i zaczęłam mu tłumaczyć jak się czuje w swoim ciele. Słuchał, słuchał, a na koniec powiedział rób! Będę Cię wspierał. Wzial urlop w pracy, robil wszystko przy mnie i przy dzieciach przez ponad tydzien, a teraz mówi, że mam najpiękniejsze piersi na swiecie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
1 godzinę temu, any napisał:

Nie są pod brode😂 są normalne. U mnie nikt się nie kapnal. Teraz bez stanika wyglądam tak jak kiedyś w gruuubym staniku😉

Ja męża też przekonywałam 3 lata. Najpierw krzykiem, że i tak zrobię te cycki, ale pewnego dnia poprosiłam o spokojnie o rozmowę. Siedlismy do stołu i zaczęłam mu tłumaczyć jak się czuje w swoim ciele. Słuchał, słuchał, a na koniec powiedział rób! Będę Cię wspierał. Wzial urlop w pracy, robil wszystko przy mnie i przy dzieciach przez ponad tydzien, a teraz mówi, że mam najpiękniejsze piersi na swiecie☺

Mój też zapowiedział , że zostanie ze mną w domu, zaczął juz od teraz pomagać, sam się za odkurzanie weźmie , że zmywarką porządek zrobi , mówi , że musi powoli się już wdrażać 😀Jeszcze tylko młodemu ( 11 lat) musimy powiedzieć, nie bardzo wiem jak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 14 letni syn od dawna wiedział, że chce zrobić wiec tajemnicy nie było.

Ale za to z młodą mamy przeboje. Ma 3,5 roku. Jak gdzieś wychodziła z mężem na spacer i ktoś pytał gdzie jestem to ta kilka razy wypalila, że mamę cycuszki bolą i jest w domu🤣😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls

dzisiaj super w ogóle boli nie odczuwam może coś bardziej w rodzaju dyskomfortu! Nie ma się czego bac!!

wlasnie je widziałam...hehe szok ale są strasznie wysoko narazie ; tez tak miałyście na początku? One opadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Any, poryczałam się ze śmiechu jak przeczytałam co Twoja córka mówi 😂😂😂🤣🤣🤣 już widzę reakcję tych ludzi 😂🤣😂🤣😂🤣 Ja mam córkę 10 lat, jeszcze nic nie wie, nie wiem jak to ugryźć.. a z moim mężem było podobnie, najpierw mówiłam że chcę to zrobić, ale nie wziął tego poważnie, był przeciwny. Aż w końcu, kiedyś prawie ze łzami w oczach ( wcale nie udawanymi) powiedziałam mu jakie to dla mnie ważne... Zgodził się, był ze mną na konsultacji i na razie mnie wspiera...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Mal, super że się tak dobrze czujesz, oby tak dalej... 

Co do tej wysokości, to możesz mieć też opuchliznę, na pewno zejdą jeszcze w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Any, małe szkraby są boskie 🤣

Mal , super że Cię nie boli , może i mi się poszczęści 🙏 

a jak się pierwszy raz zobaczy nowe piersi , to duży jest szok ?, jest obawa czy raczej ciekawość ? . Ja chyba będę się bała zobaczyć je pierwszy raz 🤭, i jeszcze te dreny wystające 😱

Ruda jak już Twoja córa się dowie , to napisz co powiedziałaś , bo ja też nie wiem jak to mojemu przedstawić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×