Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Aanka32

Jestem po... powiem tak, sam zabieg to Pikuś... teraz mam masakre.  Nie moge się nawet podnieść.  Z bloku zeszłzeszłam o 10.30 potem spałam.  Teraz poprosiłam o dodatkowy lęk przeciwbolowy.  Ale ja ogólnie mam niski próg bólu.  Narkozy nie ma się co bać.  NajgorszA jest ta nieniemonieniemoc że nie potrafisz nic sama zrobić.  Podziwiam kobiety które wychodzą do domu zaraz po operacji bo ja bym nie dała rady 😑😑😑 

Dyana  Ona555 a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Anka 32 dasz radę  💪🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Trzymaj się Anka32, z każdym dniem będzie coraz lepiej. ✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Aanka32 napisał:

Jestem po... powiem tak, sam zabieg to Pikuś... teraz mam masakre.  Nie moge się nawet podnieść.  Z bloku zeszłzeszłam o 10.30 potem spałam.  Teraz poprosiłam o dodatkowy lęk przeciwbolowy.  Ale ja ogólnie mam niski próg bólu.  Narkozy nie ma się co bać.  NajgorszA jest ta nieniemonieniemoc że nie potrafisz nic sama zrobić.  Podziwiam kobiety które wychodzą do domu zaraz po operacji bo ja bym nie dała rady 😑😑😑 

Dyana  Ona555 a Wy jak tam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja tez już po. Ten stres przed jest niepotrzebny ale łatwo teraz mówić... operacja w sumie 1.5 godziny, potem 2 godz na sali po operacyjnej, a teraz już sobie leżę w pokoju w łóżeczku. Na razie bólu nie czuje tylko ucisk w klatce piersiowej, i ciężko oddychać. No i ze wstawaniem problem. Ogólnie tez jestem osłabiona ale myśle ze do jutra będzie lepiej. Jutro rano wychodzę do domu. Ten stanik to taki pancerz🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Ona555  👍👍👍

A widziałyscie już swoje piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Brawo dziewczyny! Z każdym dniem lepiej ! I nie przerażacie się widokiem piersi jesli są wysoko z każdym dniem lepiej to wyglada! Chociaż ja uwazam ze są dalej duze :) doświadczone kolezanki jaka maść , 😊zel najlepsze na blizny? Mi powiedziano ze plastry mogą uczulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Brawo dziewczyny! Z każdym dniem lepiej ! I nie przerażacie się widokiem piersi jesli są wysoko z każdym dniem lepiej to wyglada! Chociaż ja uwazam ze są dalej duze :) doświadczone kolezanki jaka maść , 😊zel najlepsze na blizny? Mi powiedziano ze plastry mogą uczulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gratuluję swiezakom👍😁

Teraz tylko jeszcze parę dni dużego bólu, A później sama radosc😉

Jeśli chodzi o uczulenie to miałam i to ogromne po plastrach, które przykleli mi w szpitalu.  Wyskoczyly  mi wielkie bable, z których ciekla ciecz. Papralo mi się to tydzień. A najśmieszniejsze jest że nigdy na nic nie byłam uczulona! To był pierwszy raz.

Zapomniałam o tym i kupiłam sobie plastry na blizny SURTRICON- 70zl. Używam ich od kilku dni, nic się nie dzieje, nie mam uczulenia, ale mi nie odpowiadają. Trzeba je ściągać do mycia, mi się wydaje, że to nie higieniczne gdy leżą tak i czekają, aż się wykapie i znów je przykleja..   Zmienia się je co parę dni. Zamówiłam już maść. Jutro będzie. CICATRIX-110zl. Zamierzam tego używać. Mogę dac znać jak i co.

Zaznaczam, że zaczęłam tego używać 7 tyg po operacji. Zresztą lekarz na wizycie kontrolnej powiedział mi, że blizny wyglądają naprawdę dobrze i właściwie nic nie muszę uzywac😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Any a jakie ci dali plastry w szpitalu? Ja zamówiłam silaurum... czytałam ok opinie ale jedna pielęgniarka mowila o plastrach które właśnie uczulaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal nie wiem, to były takie zwykłe plastry na rany pooperacyjne. 

Ale co ja się z tym miałam.. 

Tak jak wspominalam- nigdy na nic nie byłam uczulona. I przy tak ważnej sprawie coś mi wyszło.. 

No coz- nie można być ciągle szczęśliwą 😁  bo to by nie miało sensu, gdyby nie przeszkody w naszym cudownym zyciu🙄🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Any :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aanka32

Dzięki dziewczyny 🤗🤗🤗🤗 tak sobie waśnie tlumacze że z dnia na dzień będzie lepiej. Nie widziałam jeszcze swoich piersi choć w bandażach wydają się takie akurat.  Nie za duże i nie za małe.  Nawet doktorek po operacji stwierdził że mam piękne piersi 😜😜😜 Jutro się okaże bo jutro mam wychodzić i zmianę opatrunku.   Dopiero niedawno sama wstałam i probuje rozruszać mięśnie.  Boli ale już jest to do zniesienia.  Na noc morfinka  na lepszy sen i oby jutro było lepiej.  Ona 555 fajnie że wszystko Oki 🤗🤗 ciekawe jak tam Dyana... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka32

Dziewczyny dam Wam cenną radę.  Próbujcie wstawać jak najszybciej jak Wam tylko pozwolą. Z każdym wstawaniem pomimo bólu w piersiach,  jest lepiej bo mięśnie się nie zastają.  Ja żałuję że pierwszy raz wstałam dopiero 10 godzin po operacji,  bo wcześniej się bałam. Dziś w nocy wstałam kilka razy i teraz rano dzięki temu jest mi znacznie lepiej. Najgorszy jest pierwszy raz . No i podstawa to broń boże nie dopuszczajcie do apogeum bólu.  Jak już czujecie lekkie rwanie to szybko dzwonić po pielęgniarkę. Ja zrobiłam ten błąd i potem zanim leki zaczęły działać to myślałam że się spultam z bólu 🙄🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Dziewczyny super, że się tak dobrze czujecie😊, tylko Dyana się coś nie odzywa, miejmy nadzieję że u niej wszystko OK. Anka32, dzięki za rady 😙

Ja jestem po rozmowie z mamą i powiem Wam, że jestem w szoku że tak dobrze zareagowała, powiedziała że skoro podjęłam taką decyzję to trzyma kciuki i będzie mnie wspierać 😱😮🙃, naprawdę się zdziwiłam. Automatycznie zeszła ze mnie połowa stresu...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka32

Widzisz Ruda?  Nie taki diabel straszny jak go malują.  Matki w końcu zawsze po jakimś czasie spróbują zrozumieć.  Cieszę się że u Ciebie poszło to tak szybko.  Moja chyba nigdy nie zrozumie,  ale najważniejsze że powiedziała że nie będzie potępiać.  

Ależ mnie boli kręgosłup,  w tej chwili chyba bardziej niż cycki 🙄🙄🙄 Ona 555 Ciebie też?

Też jestem ciekawa co u Dyany. Pewnie wypoczywa. Dziś mam wyjść i trochę się tego boję.  Tu jednak mam opiekę a w domku będę sama.  Mąż w pracy, dzieci na szczęście w przedszkolu.  Ale jestem ciekawa jak to bedzie 😏😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Mal napisał:

Brawo dziewczyny! Z każdym dniem lepiej ! I nie przerażacie się widokiem piersi jesli są wysoko z każdym dniem lepiej to wyglada! Chociaż ja uwazam ze są dalej duze :) doświadczone kolezanki jaka maść , 😊zel najlepsze na blizny? Mi powiedziano ze plastry mogą uczulać...

Mal ile jesteś dni po operacji? Ja dziś pierwsza doba ale jestem osłabiona może tez przez to ze dopiero zjadłam 1 posiłek czyli śniadanie. Kiedy można się umyć od dołu? Bo wiadomo ze góry nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Anka32 napisał:

Widzisz Ruda?  Nie taki diabel straszny jak go malują.  Matki w końcu zawsze po jakimś czasie spróbują zrozumieć.  Cieszę się że u Ciebie poszło to tak szybko.  Moja chyba nigdy nie zrozumie,  ale najważniejsze że powiedziała że nie będzie potępiać.  

Ależ mnie boli kręgosłup,  w tej chwili chyba bardziej niż cycki 🙄🙄🙄 Ona 555 Ciebie też?

Też jestem ciekawa co u Dyany. Pewnie wypoczywa. Dziś mam wyjść i trochę się tego boję.  Tu jednak mam opiekę a w domku będę sama.  Mąż w pracy, dzieci na szczęście w przedszkolu.  Ale jestem ciekawa jak to bedzie 😏😏😏

Hej mnie kręgosłup nie boli tylko ciężko mi oddychać przez ten ucisk na klatkę piersiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Ruda połowa sukcesu za Tobą 😜.Teraz chyba Ty, kiedy dokładnie ??

 

W klinice same z łóżka wstajecie, czy pomaga Wam pielęgniarka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka32
1 godzinę temu, Gość Vega napisał:

Ruda połowa sukcesu za Tobą 😜.Teraz chyba Ty, kiedy dokładnie ??

 

W klinice same z łóżka wstajecie, czy pomaga Wam pielęgniarka ?

Pierwszy raz pomaga pielęgniarka.  A potem już sama.  Oczywiście jeżeli nie czujesz się na siłach to pielęgniarka zawsze pomoże 😀😀 ja chciałam już sama żeby być choć troszkę niezależną. Kolorowo nie jest ale wszystko jest do wytrzymania 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej samemu wstawać, chwytasz dwoma rękami za udo a druga noga się prostuje. I tak do przodu, dziewczyny i klatka piersiowa do przodu wtedy nie ma tego ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
3 godziny temu, Ona555 napisał:

Mal ile jesteś dni po operacji? Ja dziś pierwsza doba ale jestem osłabiona może tez przez to ze dopiero zjadłam 1 posiłek czyli śniadanie. Kiedy można się umyć od dołu? Bo wiadomo ze góry nie:-)

Ona555 jestem dzisiaj 12 dzień po zabiegu:)) i jest coooraz lepiej :) już nie czuje pieczenia ani ciągnięcia może jedynie kiedy za dużo chodzę i macham rękami:) ale autem niestety nie dam rady jechac, czuje ze zmienianie biegów jest jeszcze za ciężkie...

dziewwczyny

musialyscie nosić opaskę na piersiach oprócz biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Hej dziewczyny. Wczoraj już myślałam, ze do zabiegu nie dojdzie, bo miałam mieć do wyboru implanty a sie okazało, ze są tylko te mniejsze dla mnie zamówione. Ale zdecydowałam sie i czuje sie dobrze. Jutro wypis po dwóch dobach i do domu. Wszystko przebiegło dobrze, operacja bez bólu a teraz umiarkowany, sama wstaje, byłam na tarasie i dostałam kawę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jaki masz duży implant? Ja wzięłam 325 cc i nie mam wcale biustu pod brodę jak straszą 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyana

Ja mam 320/350 i nie są pod brodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka32

Dyana i Ona 555 bo macie pewnie profil wysoki.  Ja teteż taki mam bo nie chciałam mieć ich tak wysoko jak przy tym ultra high. Dziś lekarz na chwilę mi je pokazał i jestem zachwycona.  Wiadomo że muszą się jeszcze ułożyć. .Ale rozmiar doktor idealnie dobrał do mojej figury.  Ja już jestem w domku i mąż wokół mnie wszystko robi.  Niestety będzie miał przez kilka dni przechlapane😕😕😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny jakie leki bierzecie na ból? Ja ketonal 2 razy dziennie. Wystarcza Wam? Robie tez ćwiczenia które mi rehabilitant pokazał. Ruchy barkami do tylu, prostowanie rak na boki co godzinę przez 5 min😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
1 godzinę temu, Ona555 napisał:

Hej dziewczyny jakie leki bierzecie na ból? Ja ketonal 2 razy dziennie. Wystarcza Wam? Robie tez ćwiczenia które mi rehabilitant pokazał. Ruchy barkami do tylu, prostowanie rak na boki co godzinę przez 5 min😀

Kurcze,mi lekarz powiedział, że ketonalu nie można brać, bo rozrzedza krew 🙄, że będę brała 3x dziennie pyralginę. Ale nie wiem, czy ona za słaba nie będzie 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

...chociaż jak mam okres, to tylko pyralgina mi pomaga , żadne inne przeciwbólowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Vega napisał:

Kurcze,mi lekarz powiedział, że ketonalu nie można brać, bo rozrzedza krew 🙄, że będę brała 3x dziennie pyralginę. Ale nie wiem, czy ona za słaba nie będzie 🙄

 

6 minut temu, Gość Vega napisał:

Kurcze,mi lekarz powiedział, że ketonalu nie można brać, bo rozrzedza krew 🙄, że będę brała 3x dziennie pyralginę. Ale nie wiem, czy ona za słaba nie będzie 🙄

A ja biore ketonal 2-4 razy dziennie max i osłonowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×