Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mal, będzie dobrze😄

Jaki rozmiar wybrałaś? I to już w piątek? Super, czekamy na info od Ciebie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
37 minut temu, any napisał:

Mal, będzie dobrze😄

Jaki rozmiar wybrałaś? I to już w piątek? Super, czekamy na info od Ciebie 👍

Miałam do wyboru 330 lub 380 anatomy wybrałam ten większy rozmiar, lekarz tez zasugerował żeby wybrać ten większy bo roznica jest niewielka:) mówił ze jeszcze nigdy nie miał reklamacji ze zrobił za duzy biust :) zaraz jak dojdę do siebie napisze do Was :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Hej dziewczyny. Napewno znajda sie bardziej doświadczone osoby, także proszę o pomoc w rozwianiu wątpliwości przed zabiegiem. Mam 176cm i wazę około 56/57 kg, Ok 68cm pod biustem i miseczka małe A. Będę robiła implanty okrągłe Mentor i zastanawiam sie nad wielkością ale tez projekcja. Na 1 konsultacji miałam zaproponowane 265/310 (lekka asymetria), po 2 konsultacji mam do wyboru kilka opcji: hp300/350, uhp 320/350 bądź 320/375. I przy np.iplantach utra high profil 350 jest szerokosc jedynie 10,30 i projekcja 5,4. Nie chce aby były A wąskie bo wtedy tez może wyjść większa przerwa między piersiami. Lepiej jak są węższe i bardziej wystają czy lekko szersze? Chciałabym uzyskać miseczkę C. Moja szerokosc to 11cm. A zabieg za 2 tygodnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga
Dnia 2.03.2019 o 16:13, Gość Vega napisał:

Ale i ja nie jestem okazałych rozmiarów 150 cm raptem , i 40 kg 😎, a zresztą nie chciałabym też bardzo dużych , poprostu w staniku co noszę ,zamiast poduszek będą tylko piersi 😃

Mam te same wymiary 😍 implanty HP 250 i 270( lekka asymetria)  mentor jestem mega zadowolona z efektu, operacje mialam 13 lutego.

Wszystko będzie dobrze też miałam niezłe jazdy przed haha  ale w sumie nie było najgorzej ból tez nie był aż taki straszny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega
2 godziny temu, Gość Malenkaaga napisał:

Mam te same wymiary 😍 implanty HP 250 i 270( lekka asymetria)  mentor jestem mega zadowolona z efektu, operacje mialam 13 lutego.

Wszystko będzie dobrze też miałam niezłe jazdy przed haha  ale w sumie nie było najgorzej ból tez nie był aż taki straszny 

I jak wyszły ?, są takie akurat , nie za ""wielkie "? 😜 . Naczytałam się , że to bardzo małe, że bezsensu robić takie, itp..., ale ja serio boję się , że te 255 będzie dla mnie za duże 😆.

I tak sobie wmawiam, że im mniejszy implant, to i ból mniejszy 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
Dnia 4.03.2019 o 19:59, any napisał:

Mal, będzie dobrze😄

Jaki rozmiar wybrałaś? I to już w piątek? Super, czekamy na info od Ciebie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls to już pojutrze!!tez się tak stresowalyscie??mam wrażenie ze idzie koniec świata :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls to już pojutrze!!tez się tak stresowalyscie??mam wrażenie ze idzie koniec świata :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal 

nie stresuj się , to nie koniec świata tylko spełnienie marzeń 🤪 znajdź sobie zajęcie , proponuje sprzątanie bo później nic nie będziesz w stanie zrobić przez tydzień conajmniej 😀. Ja dzisiaj 2 tyg po. Zrobiłabym to drugi raz jakby trzeba było . Bałam się bardzo a nie ma czego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
24 minuty temu, Lys napisał:

Mal 

nie stresuj się , to nie koniec świata tylko spełnienie marzeń 🤪 znajdź sobie zajęcie , proponuje sprzątanie bo później nic nie będziesz w stanie zrobić przez tydzień conajmniej 😀. Ja dzisiaj 2 tyg po. Zrobiłabym to drugi raz jakby trzeba było . Bałam się bardzo a nie ma czego . 

Lys mowisz... w sumie dwie cesarki za mna to i to przeżyje:) lek przed nieznanym:) w ciągu dnia nie mam czasu przy dziecku myslec jedynie wieczorem nachodzą mnie niepewności :) Lys co już jesteś w stanie zrobić po 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Mal, Lys ma rację, zajmij się sprzątaniem. Ja też mam taki plan w weekend poprzedzający moją operację. Za dwa tygodnie Ty będziesz mnie wspierać. Trzymamy kciuki za Ciebie.

Majeczka 87, zaglądasz tutaj jeszcze. Ciekawa jestem co u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
4 minuty temu, Gość Ruda napisał:

Mal, Lys ma rację, zajmij się sprzątaniem. Ja też mam taki plan w weekend poprzedzający moją operację. Za dwa tygodnie Ty będziesz mnie wspierać. Trzymamy kciuki za Ciebie.

Majeczka 87, zaglądasz tutaj jeszcze. Ciekawa jestem co u Ciebie...

Dziekuje jesteście the best! Ruda możesz na mnie liczyć !te dwa tyg ci tak mina ze się nie obejrzysz a już będziesz jechsc do kliniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal

Wróciłam do pracy biurowej w poniedziałek , jeżdżę autem ( automat ) , ogólnie to już wszystko , no może bez dźwigania , sięgania wysoko rękami, otwierania ciężkich drzwi .Ciuchy jeszcze tylko takie rozpisane , przez głowę chyba nie dam rady jeszcze włożyć nic . Pierwsze dni najgorsze , i to nie ból bo miałam dobrze dobrane leki , ale ten dysponfort bo rece łokcie czas przy tułowiu i ten pancerz 🤮 i spanie na plecach w pozycji polsiedzacej  

jak coś to pytaj , chętnie odpowiem bo sama tu szukałam wsparcia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Heja dziewcyzny . U mnie minely dziś 3 miesiące od operacji :) od tyg chodzę na ćwiczenia :) czuje jakby były moje :) po 2 miesiącach zuoelnie zapomniałam o operacji :) tylko mogłyby byc większe 🙈🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Lys, dzieki za odpowiedz :) właśnie w czym będę chodzić mam tak mało ciuchów rozpinanych :) no nic czekam do piątku niech się dzieje co się ma dziać :) jaki masz rozmiar ? Piersi masz wysoko dalej czy już opadły? Twarde?

megi a ty jaki masz rozmiar ze uważasz ze mogłyby być wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga
20 godzin temu, Gość Vega napisał:

I jak wyszły ?, są takie akurat , nie za ""wielkie "? 😜 . Naczytałam się , że to bardzo małe, że bezsensu robić takie, itp..., ale ja serio boję się , że te 255 będzie dla mnie za duże 😆.

I tak sobie wmawiam, że im mniejszy implant, to i ból mniejszy 🙏

Jak dla sa idealne moge podesłać foto 😉 wlasnie nie prawda ze małych nie ma sensu ja nawet gdybym chciala wieksze to lekarz by mi nie pozwolil bo po prostu by sie nie zmieściły ja mam dosc waska klatke Wiec tylko ultra hp i hp wchodziły w gre i taka wielkość te profile sa idelane dla takich kruszunek jak my bo sa mniejszej średnicy lecz maja wieksza projekcje. Pozwala to wyraznie uwydatnic piersi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Malenkaaga 😗 malutkaiza73@gmail.com

Mal 👍 👍 👊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Czy Wy też tak macie, miałyście, że im bliżej operacji, to nie chciałyście jej 🙄

Mam normalnie chyba jakiś czarne dni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Vega, oczywiście ze tak mam:) do teraz :)))

malenkaaga tez mam mieć uhp jestem drobna w sensie klatka piersiowa mam drobna dość moj mail agnes85@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega

Mal o której godz. masz się wstawić do kliniki ? Będę z myślami z Tobą 😀 ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Vega o 6.45! Heh idę pierwsza ,wiec pewnie tak liczę ze operacja 8:)) Cefa masz tez mieć pończochy antyzakrzepowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Mentor 325 hp :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga
9 godzin temu, Gość Vega napisał:

Malenkaaga 😗 malutkaiza73@gmail.com

Mal 👍 👍 👊 

Poszło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaga
8 godzin temu, Gość Mal napisał:

Vega, oczywiście ze tak mam:) do teraz :)))

malenkaaga tez mam mieć uhp jestem drobna w sensie klatka piersiowa mam drobna dość moj mail agnes85@gmail.com

Poszło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Mal, trzymaj się jutro. Jesteśmy z Tobą. Daj znać co u Ciebie, jak trochę dojdziesz do siebie. Powodzenia... 😚🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal
1 minutę temu, Gość Ruda napisał:

Mal, trzymaj się jutro. Jesteśmy z Tobą. Daj znać co u Ciebie, jak trochę dojdziesz do siebie. Powodzenia... 😚🤗

Dziekuje Ruda !!buziaki odezwe się napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil

Mal nic się nie bój, naprawdę strach ma wielkie oczy!!! Ja dzień przed i w dniu w którym jechałam na operację miałam wrażenie jakbym na pewną śmierć jechała, a sama nie wiem kiedy to wszystko się potoczyło i jak się obudziłam po operacji to nie mogłam uwierzyć że to już po wszystkim :) Nic się nie bój będzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Mal👌

Ja miałam pończochy. Zakłada się je przed operacja i ściąga przed wyjściem do domu. Oproćz tego zaraz po operacji miałam taka maszynę podłączona do łydek, która mi je lekko sciskala, by nie zrobiły się zakrzepy

A co do ciuchów to od pierwszego dnia wkladalam wszystkie przez głowę bo nie miałam rozpinanych😁 także to wszystko zależy od babeczki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal

Girls ja już po!!!odpoczywam idę spac!poki co nie jest złe tylko straszny ucisk w klatce piersiowej odezwe się później buziak!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mal

Wróciłam do pracy biurowej w poniedziałek , jeżdżę autem ( automat ) , ogólnie to już wszystko , no może bez dźwigania , sięgania wysoko rękami, otwierania ciężkich drzwi .Ciuchy jeszcze tylko takie rozpisane , przez głowę chyba nie dam rady jeszcze włożyć nic . Pierwsze dni najgorsze , i to nie ból bo miałam dobrze dobrane leki , ale ten dysponfort bo rece łokcie czas przy tułowiu i ten pancerz 🤮 i spanie na plecach w pozycji polsiedzacej  

jak coś to pytaj , chętnie odpowiem bo sama tu szukałam wsparcia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×