Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co poznaje faceta

Porzadny i przystojny facet-czy tacy wogole jeszcze istnieja???

Polecane posty

Gość Luska z W.
No wiec z tego, co pamietam: kilka par rekawiczek, kilka szalikow, kilka par dzinsow, mase sweterkow, T-shirtow i buzek, troche bielizny, plaszcz, kurtke, koszule, czapke, bezrekawnik, torebke, kolczyki Rany, chyba nie jestem normalna :D W kazdym razie postanowilam przestac chodzic do sklepow z odzieza, do odwolania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
luska jesli mam byc szczera to cala noc poprzednia pracowalam wiec niewykluczone, ze jem wczorajsza kolacje :):):) nie martw sie-moze w innych strefach sie nie tyje tylko u nas poza tym pamietaj- trzeba jesc czesto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
Luśka przysłodzę Ci troche dziś mnie zszokowałaś na pewnym tpiku swoim wyznaniem+ wczorajszy post do mnie..dał mi nowy obraz Ciebie.Cholera jasna i juz Cie nie widzę jako zimną panią idealną ech nie rozumiem prawd kafe :) smacznego zws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
Rany, chyba nie jestem normalna W kazdym razie postanowilam przestac chodzic do sklepow z odzieza, do odwolania dobrze zrobilas wymienilas papier na tkaniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
No coz, od nastepnego tygodnia bede jadla znacznie mniej, bo zwyczajnie nie zechce mi sie przyrzadzac. I tez bede w szoku, bo zaleglosci w pracy potzezne. Tak wec mysle, ze tez mnie moga zlapac pracowite nocki przy kompie :( co ciekawsze ze zmeczenia pewnie nie zechce mi sie myslec co by tu ladnego na siebie zalozyc. Czyz nie paradoks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
cholera sami i to ma byc komplement dla luski, ze nie widzisz jej jako zimnej pani idealnej???? cos ci sie chyba chwalenie pomylilo z ganieniem :) a co ona takiego zlego zlobila na czym sie potknela? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
heheehe to było chwalenie ale nie chce tak do konca napisac o co mi chodzi:P no to napisze Luska jestes zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Wnuczka, pocieszam sie tym, ze powiekszylam swoj majatek ruchomy ;-) Sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
ciekawsze ze zmeczenia pewnie nie zechce mi sie myslec co by tu ladnego na siebie zalozyc. Czyz nie paradoks nie bedziesz miala sily na te ubrania to mysle ze znajdzie sie jakas kolezanka na kafe, ktora cie wyreczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Do założycielki tematu: Na dyskotekach to ty wiele nie znajdziesz... Po drugie, jak się taki jeden z drugim pyta "a chłopak to gdzie jest", to pewnie chce wybadać czy "towarek" nie ma obstawy(żałośnie to brzmi, ale to prawda). Po trzecie-gdzie takich porządnych szukać? Nie szukać-w najmniej odpowiednim momencie się pojawi i będzie już "po tobie" :) Uwierz mi. Szukać to można grzybów w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
no to napisze Luska jestes zaj**ista ja teze juz znam i zgadzam sie ale to odciecie od informacji mnie jakos smuci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
nie ma to jak ktos nagle na temat wyleci :) kolezaneczki urocze - do zobaczenia bo juz dalej nie moge sie ludzic, ze jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
"nie ma to jak ktos nagle na temat wyleci" :D :D dopiero teraz sie smiejebo musialam nagle zniknac :) Sami, ej, z tymi pochwalami to nie trzeba bylo az tak, bo nie zasluzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
heheh Luśka nic sie nie martw dziś Cie chwale jutro może sie na Ciebie obrażę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Sami, co prawda to prawda, rownowaga w przyrodzie musi byc :classic_cool: Wnuczka, spisz juz? Mam nadzieje, ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co poznaje faceta
do porzadnego---Doskonale rozumiem,ze na dyskotekach to watpie zebym znalazla takiego kandydata ale w koncu porzadne dziewczyny tez mozna tam spotkac,np mnie :).A glownie to chodze zeby potanczyc,zrelaksowac sie ale denerwuja mnie Ci kolesie a ostatnio to juz wogole mnie rozbroili,ale coz takie zycie.... Ucieszylo mnie to jak napisales,ze zjawi sie w mniej odpowiednim momencie i bedzie "po mnie" ;).Fajne musi byc uczucie kiedy zakochujemy sie z wzajemnoscia i na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×