Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co poznaje faceta

Porzadny i przystojny facet-czy tacy wogole jeszcze istnieja???

Polecane posty

Gość I znów śmieciarze
Wystarczy, ze padlina się pojawiła, to zaraz durne muchy się zleciały i śmiecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne. naprawde. skad mozna miec tyle teorii dotyczacych umiesnienia?" zwsko - ja patrze na to nieco inaczej... po prostu patrze na kształtowanie ciała, prace nad nim i mam pewne wzroce do ktorych je porównuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I znów śmieciarze Wystarczy, ze padlina się pojawiła, to zaraz durne muchy się zleciały i śmiecą" a bo temat durny jest szczerze mowiac. co tu niby pisac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
kwiatek czego nie pojmujesz? mamy zapisac 37 stron klocac sie ze soba czy facet przystojny moze byc bogobojny komis- ale te terminy , ktorych uzywasz mnie powalaja co to jest martwy ciag? wybuch atomowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie zgadzam sie z toba komis facet prezentuje sie beznadziejnie bo jak sam zauwazyles ma nieharmonijna sylwetke wyglada jak kuriozum" z pkt widzenia kulturystycznego tak... ale wiekszosc kobiet stwierdzi, ze wyglada niezle - i o to mi chodzilo... martwy ciąg to po prostu pewien rodzaj ćwiczenia - unoszenie sztangi z ziemi - ćwiczenie jest bardzo wszechstronne - pracuja praktycznie wszystkie mięśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
dlaczego martwy jest jakas opozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"martwy ciąg to po prostu pewien rodzaj ćwiczenia - unoszenie sztangi z ziemi " taaak, tylko dodaj jak szkodliwe dla kręgosłupa jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - jesli wykonujsz je prawidlowo to nie jest... martwy - bo cwiczenie jest mechaniczne, na prostych plecach i nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Słyszałem,że są gdzieś kobiety które cos sobą reprezentują...,ale gdzie??nigdy nie przypuszczałem,źe to jest kafeteria :-)))) Ludzie jak ktoś mi powie,że na tym nie ma normalnych,wolnych,fajnych facetów to......odpowiem że generalnie rzecz biorąc to prawda,ale .... A jak to w życiu to "ale" robi dużą róźnice Cuda zawsze się zdarzały... Ja gdybym nie wierzył w cuda to wielu rzeczy w życiu bym sie nie podjął! Zresztą słowo "normalny" oznacza w waszym przypadku - taki jak chce! :-) Ja też szukam "normalnej" kobiety,z sercem,marzeniami...A tu same "wkrętaczki,cwaniary albo bezmyślne". Dlatego teraz sprawę stawiam jasno: CZEKAM NA CUD !! Wierze w cuda ,mam marzenia...,szukam serca,-dlatego międzyinnxmi "normalny" nie jestem napewno! / Jeżeli jakaś WOLNA KOBIETA czuje w tej coś specjaknego niech da żxciu szanse... /007tytus@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek - jesli wykonujsz je prawidlowo to nie jest..." komik-niemożliwe-jak z pochylonego ciała podnosisz ciężar to... ogromna siła poprzeczna idzie ci na kręgosłup. nie poradzisz nic na to... i cytuję z http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=437 "Martwy ciąg na prostych nogach, podczas którego nogi są cały czas wyprostowane, skupia wysiłek na dolnych partiach grzbietu" "Przestawienie większej części wysiłku na grzbiet sprawia, że rozwijasz mniejszą siłę i ryzykujesz przeciążeniem odcinka lędźwiowego" ja akurat jestem przeciwnikiem takich cwiczeń. spadam do domu.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku - dlatego nalezy wykonywac to cwiczenie w stanie lordozy kręgosłupa i nie mozna cwiczyc na ciezarach maxymalnych - tylko takich, ktorymi wykonuje sie 10-12 powt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Kwiatek, uwazam, ze powinienes sie zapisac do fanklubu Komicznego, zrobimy wyjatek i przyjmiemy jednego czlonka plci meskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
cwiczenie w stanie lordozy kręgosłupa i nie mozna cwiczyc na ciezarach maxymalnych - tylko takich, ktorymi wykonuje sie 10-12 powt tak tu sie zgadzam w ogole wszystkie ciezary tak sie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
heheh dobry pomysł Luska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
hej luska jak myslisz sa przystojni i porzadni tak naprawde chce zapytac co nowego kupilas ale "na temat" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Sami, prawda, ze idealny nowy nabytek? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
taaaa idealny:classic_cool: dziś sie z Nim nie pokłóciłam :O trzeba to zanotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Wnuczka, to moj czwarty pobyt i nigdy nie kupilam takich fajnych rzeczy jak teraz. A plan byl taki, ze niczego nie potrzebuje i zakupy to tylko na wypadek gdyby mi sie cos bardzo spodobalo. no i spodobalo mi sie za jakies min. 2 tys USD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Co do przystojnych i porzadnych - mysle, ze sa, chociaz w malych ilosciach i trzeba miec duza szczescia, zeby na takiego skutecznie trafic ;-) Tak wiec mozesz sobie pogratulowac szczescia ;-) Sami, ja nawet bycm sie chetnie z kims dzisiaj posprzeczala, ale z Kwiatkiem to chyba nie umiem. Nie chwytam jego czestotliwosci, czy jak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
hehe Luska wystarczy Kwiatka zszokować:)nie wierzę ze nie potrafisz .... zws--witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
no ale co kupilas? daj mi mozliwosc screen shoppingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
czesc sami znowu na pomaranczowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Wnuczka, naprawde Cie to interesuje? Bo iwesz, nie chcialabym przynudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Saml**
na pomarańczowo,ogólnie to mam wstręt do kafe i co raz mniej mi sie chce tutaj wchodzić próbowałam na innym forum,ale po 3 moich postach ludzie byli zszokowani:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
ja dopiero dzis jem pierwszy posilek wiec chyba sniadanie :) a jeszcze mam cala noc pracy :( tylko dlatego mam czas pogadac, ze jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Sami, no racja,jak bym sie postarala to moze i cos bym wymyslila na tego naszego Kwiatka ;-) Tyle, ze on chyba za powaznie traktuje to, co do niego pisze, wiec ja sobie odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
Wnuczka, naprawde Cie to interesuje? Bo iwesz, nie chcialabym przynudzac dalej - pisz poki mam czas na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Ladnie, zaraz sie zdoluje. Bo ja jeszcze w innej strefie jestem, a juz po dwch posilkach. I to pomimo, ze mam zamiar zrzucic ze 2 kg :O Co do kafe, mam podobne do Ciebie odczucia, Sami. Coraz mniej mnie tu ciagnie i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
próbowałam na innym forum,ale po 3 moich postach ludzie byli zszokowani :D:D:D jednak nie ma to jak wiezy krwi ja na kafe tez teraz jestem rzadko i chyba wszyscy rzadziej ale lubie jeszcze porozmawiac z dawna ekipa :) czasami paer dni nic a pozniej wracam na stare nomen omen smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×