Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

wika przeczytaj ten artykuł który podałem zanim zaczniesz stosować się do zasad jest tam sporo ważnych rzeczy oczywiście z pół łyżeczki a nawet 1/4 na początek i koniecznie kupurządzenie do mierzenia ph z allegro... Jestem zadowolony nadtlenek wodoru,soda, ocet jabłkowy oraz boraks robią swoje jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to urządzenie do mierzenia ph? Przejrzałam na allegro i są różne, jakieś elektroniczne, inne- do basenów itp. Gdyby ktoś mnie bardziej nakierował, byłabym wdzięczna. MAX...-to nie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika10
Szczypior Przeczytałam ten artykuł,naprawde bardzo ciekawa lektura. Ale z takim tłumaczeniem troche ciężko sie czyta. Wszystko sprowadza sie do tego ,że całym złem w naszych organizmach,powodującym wszystkie choroby,jest candida. Lusil Ciebie tez wszędzie pełno , hi hi . Ale przynajmniej masz rozeznanie we wszystkich kuracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika10
Tak sie zaczytałam ,że zapomniałam zapytać. Otóż ,zatkało mi sie ucho ,czymoge sobie jakoś pomóc woda utlenioną? Zrobiłam juz wczoraj płukanie wodą przegotowaną,niby troche pomogło ale jeszcze cos szumi i czasem zatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boraks ma toksyczność porównywalną do soli kuchennej więc nie przesadzajmy zresztą używamy małe ilości w 1 litrze wody popijając cały dzień. Borax reguluje gospodarkę hormonalną oraz usuwa nadmiar szkodliwego fluoru z organizmu. Wika- całym złem nie jest candida całym złem jest zakwaszenie organizmu i w związku z tym zatruwanie organizmu toksynami, grzybami oraz wtedy przyswajanie pokarmów jest zerowe! Należy dostarczyć do organizmu buforów wodorowęglanów itd żeby cały ten proces odwrócić. Już wiem, że to jest ta metoda z dnia na dzień czuję się coraz lepiej wszystko pomalutku wraca do normy. Wodę utlenioną stosuje rozcieńczoną do 3% 30 kropli na litr wody można z boraksem połączyć i 1/4 łyżeczki soli morskiej to jest dopiero dopalacz:) Ciężko się czyta należy to przeczytac kilka razy żeby zajarzy c o co chodzi. Wika nie stosuj wody utlenionej do ucha było takie pytanie i ten biochemik Ted odradza płukanie uszu czy wlewanie tam wody. Co do miernika to mogą być paski do mierzenia ph oile znajdziecie takie. Miernik musi być do mierzenia płynów, cieczy najlepiej przed kupnem zadzwoń i zapytaj się czy możesz nim moczu ph mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet jabłkowy jest idealny na łupież oraz wypadanie włosów. Wcieramy we włosy na jakąś godzinkę przed myciem(zapach nie specjalny jak jabcok:), ale da się wytrzymać. Do mycia włosów używamy najlepiej szamponu dla dzieci Jonhson baby z dodatkiem 2-3 kropel olejku(herbacianego lub oregano lub goździkowego) w tydzień po łupieżu może nawet wcześniej. Dodatkowo jako tonik do twarzy używam również octu(wszystkie problemy(trądzik, wypryski, wągry itd.) znikają bardzo szybko. Ocet jabłkowy jest supeeeer>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie do znawców tematunajomy kupił ostatnio w sklepie chemicznym h2o2 - wode utlenioną 30% czystą do analiz jednak na opakowaniu jest taki opis Zawartość: min 30+/-1% gęstość(20 C) ok. 1,112 g/ml wolne kwasy(h2so4) max. 0,005% pozostałość po odparowaniu max 0,005% chlorki(CL) max. 0,0005% siarczany(so4) max 0,0005% fosforany(po4) max 0,0005% metale ciężkie(pb) max 0,000002% żelazo(fe) max 0,000002% azot cal(N) max 0,005% arsen(AS) max 0,000005% data ważności 06-2012r Może esjot będzie wiedział czy te dodatki to standard wody utlenionej czy to są właśnie te stabilizatory proszę o odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie do znawców tematunajomy kupił ostatnio w sklepie chemicznym h2o2 - wode utlenioną 30% czystą do analiz jednak na opakowaniu jest taki opis Zawartość: min 30+/-1% gęstość(20 C) ok. 1,112 g/ml wolne kwasy(h2so4) max. 0,005% pozostałość po odparowaniu max 0,005% chlorki(CL) max. 0,0005% siarczany(so4) max 0,0005% fosforany(po4) max 0,0005% metale ciężkie(pb) max 0,000002% żelazo(fe) max 0,000002% azot cal(N) max 0,005% arsen(AS) max 0,000005% data ważności 06-2012r Może esjot będzie wiedział czy te dodatki to standard dodawany do wody utlenionej czy to są właśnie te stabilizatory proszę o odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxl2 chyba z tego c tam pisze każdy candidowiec zdaje sobie sprawę. Już wiem powiedział mi to jakiś inżynierek chemik te dodatki to nie stabilizatory to poprostu odpady z tego jak ta woda była produkowana i tym nie nalezy się przejmowac bo każda woda takie dodatki powinna mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samborkas
Nie działa, ale za to działa konkurs wakacyjny z pulą nagród 10 x 3000 zł w postaci voucherów na wakacje. Wystarczy jedynie odpowiedzieć na dwa pytania. Więcej na www.energa.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Szczypior83 Mam takie pytanie do znawców tematunajomy kupił ostatnio w sklepie chemicznym h2o2 - wode utlenioną 30% czystą do analiz jednak na opakowaniu jest taki opis Zawartość: min 30+/-1% gęstość(20 C) ok. 1,112 g/ml wolne kwasy(h2so4) max. 0,005% pozostałość po odparowaniu max 0,005% chlorki(CL) max. 0,0005% siarczany(so4) max 0,0005% fosforany(po4) max 0,0005% metale ciężkie(pb) max 0,000002% żelazo(fe) max 0,000002% azot cal(N) max 0,005% arsen(AS) max 0,000005% data ważności 06-2012r Może esjot będzie wiedział czy te dodatki to standard wody utlenionej czy to są właśnie te stabilizatory proszę o odpowiedź...." TAM ŻADNYCH STABILIZATORÓW NIE WYMIENIONO:P.PO PROSTU TO JEST CZYSTY DO ANALIZY A W ANALIZIE MUSIO BYĆ ODPOWIEDNIA CZYSTOŚĆ CIECZY I PROSZKÓW:D.OSTATNIO TEGO ŚWIŃSTWA NIE PIŁEM ALE BARDZO POLECAM MYCIE ZĘBÓW TYM Z WĘGLANEM SODOWYM-SKUTECZNIE NISZCZY BAKCYLE I JEST TANIEJ OD PASTY I CHYBA NAWET ZDROWIEJ:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl2
...do szczypior83 - nie kazdy wie co jest prawdziwa przyczyna chorob, lekarze wciskaja im ciemnote natomiast do wody utlenionej aptecznej dodaja napewno kwas fosforowy jako stabilizator czy cos jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej aptecznej widziałem jakieś podejrzane świństwo-na pewno jest niebezpieczniejsze:O.Napisali że to sól sodowa kwasu etylenodiaminotetrametylenofosfoniowego:O.Dlatego uważam że lepiej kupować w sklepie chemicznym;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaaMoo
A ja jestem już na 25 kroplach 35% H2O2 i musze przyznać, że między tymi 18-toma a 25-ioma to nie ma już wielkiej różnicy. Tak samo niedobrze po wypiciu, pierwsza godzina to po prostu masakra ale piję dalej, może trochę później się to unormuje. A z czego się chcę wyleczyć?Glista ludzka i bardzo częsta opryszczka. Próbowałam już chyba wszystkich metod, lekarze nie potrafią pomóc więc próbuję sama. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika10 aż się zawstydziłam, faktycznie łażę po kilku wątkach. Dlaczego nie zakropisz do ucha paru kropli uryny? (jakieś 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika10
Lusil Nie ma czego sie wstydzic .Z każdego tematu można dowiedziec sie wiele cennych informacji a potem dla siebie wykorzystać . Ucho juz wyleczyłam. Wcisnęłam odparowańca cały zakraplacz.Zrobiłam to 2 razy . Po problemie nie ma śladu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esjot pisałeś , że nie stosowałeś żadnej diety trudno mi sobie to wyobrazic aby to było możliwe bo cukier zawarty w owocach dożywia candide? Jadłeś wszystko oprócz słodyczy i cukru? Czyli co jadłeś produkty glutenowe, nabiałowe, owoce itd? Czy zrezygnowałeś z glutenu również? Np. schabowego panierowanego czy jak to wyglądało? Stosowałe rozdzielność żywienia? Czy owoce zjadałeś w nieograniczonych ilościach? Bardzo trudno mi jest pojąć jak to jest możliwe bo spożywanie takich pokarmów nasila chorobę i nadtlenek wodoru był w stanie mimo to przezwyciężyć chorobę? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypio83
By zneutralizować zły smak wody utlenionej dodawać można sok z aloesu lub z arbuza albo mleko można bezpicznie dodać do wody te soki powinny zminimalizować zły smak. Inne są nie zalecane, gdyż składniki jak beta-karoten mogą przeszkadzać. Takie coś znalazłem na zagranicznej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Candida Albicans, drożdżak, żyje w każdym z nas od urodzenia do śmierci i odżywia się węglowodanami. Candida Albicans, grzyb, żyje w tych z nas, którzy stworzyli warunki aby drożdżak Candida Albicans zamienił się w grzyba Candida Albicans. Grzyb Candida Albicans odżywia się AMINOKWASAMI, czyli białkiem. W przypadku grzybicy NIEMOŻLIWE jest zagłodzenie grzyba ograniczając jedynie spożycie węglowodanów. Kiedy jesteśmy zagrzybieni MUSIMY koniecznie zmienić sposób odżywiania ale tak, aby przede wszystkim codziennie dbać o równowagę kwasowo-zasadową. Niestety grzyb, który zapuścił korzenie w nasze tkanki, sami o tym wiecie, jest trudny do wytępienia bez odpowiedniej kuracji. Identycznie jak zagrzybiony dom - jeśli go nie wysuszymy i nie przewietrzymy, to zastosowane środki przeciwgrzybiczne nie będą skuteczne. Kuracja nadtlenkiem wodoru w moim przypadku była skuteczna. Nie sądzę abym był szczególnym przypadkiem rodzaju ludzkiego więc myślę, że powinna być skuteczna także dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racaja Esjocie wszystko co napisałeś ma sens zwłaszcza, że latami ograniczałem węglowodany i nic mi to nie dało , a każde odstępstwo od reguły było odrazu karane dolegliwościami. Dieta niskowęglowodanowa to takie zamiatanie pod dywan czyli czujemy się lepiej, ale nie wyleczymy się nigdy podobnie jak z lekami zażywamy je po to by złagodzić objawy, a nie je usunąć co powinno mieć miejsce. Powiedz mi esjocie czy zanim zaczałeś kuracje miałeś problemy z trawieniem glutenu i nabiału? Podejrzewam, że tak 10 lat to napewno cię to dotyczyło, a w trakcie kuracji i teraz spożywasz jakiś nabiał lub pieczywo(razowe, białe)? Piszesz, że nie jadłeś cukru to dość ogólne stwierdzenie. Cukier to również pieczywo zwłaszcza białe, biały ryż itd. Oraz czy stosujesz dietę rozdzielną? Czyli mieszasz np ziemniaczki z kotletem + surówa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl2
...odzywianie zawsze bylo,jest i bedzie NAJWAZNIEJSZE , jesli ktos traktuje swoj zoladek jak smietnik,niech sie nie ludzi,ze zawsze bedzie zdrowy... ...a jesli sie leczyc,to przyczynowo, a nie tlumic objawy tabletkami,ktorymi to ludzie mysla,ze sie lecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxl2 ...dlatego światem rządzi przemysł spożywczy ...dlatego światem rządzi przemysł farmakologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
Odżywianie ma bezpośredni wpływ na naszą kondycję i zdrowie. Wiedzieli o tym nasi przodkowie, my często zdajemy się o tym nie pamiętać. Czy można odżywiać się zdrowo i smacznie? Dlaczego są takie miejsca na Ziemi gdzie nie jedna osoba dożywa 120 lat w dobrym zdrowiu? Co jeść i jak jeść, żeby zachować na długie lata zdrowie, szczupłą sylwetkę, piękny, młody wygląd? Czy Ty również chcesz cieszyć się długim życiem w zdrowiu? Zaparz dobrą herbatę, usiądź wygodnie i zobacz film "Jedzenie ma znaczenie"! UWAGA!!! Obejrzenie tego filmu może wywołać trwałe, pozytywne i nieodwracalne zmiany w Twojej świadomości i sposobie odżywiania. Czy liczysz się z tymi konsekwencjami? Na pewno ? ;-) http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by tu
Tak.Znam ten film i wiele innych ktore otwieraja oczy na zaklamany swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo to może trwać i czy da się to złagodzić, a może to coś innego, może sobie krzywdę robię tą wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×