Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==bo się pełno troli pojawiło.== Sypnęli kasą to studenciny chca dorobić. Ale poziom żenujący, jeden debil w kółko szuka munro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze powedziec na czym polega wpsikiwanie Munro i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perthy dron
Woda sodowa jest skuteczna w leczeniu, niestety nie wiele osób o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dron, mysle ze pejsy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja303
perhy dron napisz coś cokolwiek Może wiesz, czym zastąpić polocard, którym zajada się mój men po wstawieniu stentów? Paulinga zrobimy, tylko skompletujemy tabsy. Co sądzisz o srebrze jonowym, kupuję je od dziewczyn, które robią je w domu. No, cokolwiek napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wiem że nasercowo kapitalnie działa Resveratrol. Do oczyszczenia naczyń krwionośnych dobrze nadaje się EDTA, w zastosowaniu doustnym. Można kupic np. tu: http://www.envolab.pl/sklep/edta-detail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebro ma udowodnione działanie. Nawet farma ją akceptuje, w maściach. Bardzo dobrze działa uzupełniająco do kuracji WU, ale nie razem, chyba 30 min. przerwy powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Wracając do srebra koloidalnego - dlaczego lekarz go nie przepisze? Choć jest to produkt działający jak silny antybiotych bez skutków ubocznych, to jednak srebra koloidalnego nie ma na liście leków rekomendowanych. Mogłoby się okazać po prostu zbyt skuteczne. Działa na kilku różnych poziomach, jest uniwersalne, jest bezpieczne, może nie daj boże szybko i tanio wyleczyć, a przecież nie o to chodzi. Srebro koloidalne to dla nich żaden zysk, bo nie da się go opatentować. W jednym z e-booków3 opisałem, jak z 10g drutu srebrnego można samodzielnie, w domu, wytworzyć nawet ok. 100 l srebra koloidalnego dobrej jakości. Pacjent nie musi iść do apteki... to dla nich nie do zaakceptowania. Oni dbają o zysk, przepisują więc leki syntetyczne, opatentowane, kosztowne. Najchętniej zabronili by nam jedzenia np. sałaty, proponując jakiś sztuczny, opatentowany, 100 razy droższy syntentyczny preparat typu "sałata w tabletkach", z konserwantami i aspartamem w polewie. Mieliby bezpośredni zysk plus ten perspektywiczny - następowałoby dalsze pogorszenie naszego zdrowia. == Czy Służba Zdrowia stosuje skuteczne metody zapewnienia zdrowia? Koronnym argumentem osób bezgranicznie oddanych treściom mainstreamu jest argument, że np. gdyby to srebro koloidalne było skuteczne, to przecież... lekarze przepisywaliby je na receptę. No cóż, srebro koloidalne jest bardzo, bardzo skuteczne, ale lekarz nie przepisze go na receptę. Dlaczego? Z kilku powodów. Lekarz, świadomie lub nie, jest elementem koncernu farmaceutyczno - medycznego. Celem tego koncernu jest zysk, a rynkiem zbytu jest chory człowiek. Celem koncernu jest leczyć, a nie wyleczyć. Koncern koncentruje się zatem na "traktowaniu" (no bo w żadnym razie nie nazwiemy tego przecież leczeniem) objawów, a nie przyczyn. Pacjent wyleczony, to klient stracony. Choroby mają się coraz lepiej, a ludzie gorzej. Lekarze są obowiązani do poruszania się w obrębie metod zalecanych, niezależnie od skuteczności. Przed kilkoma laty zdarzyło się w naszym kraju, że pacjent miał stracić nogę, bowiem arsenał metod zalecanych nie zapewniał wyleczenia. Niespodziewanie, znalazł się odważny lekarz, dla którego na tyle ważne było uratowanie nogi pacjenta, że zdecydował się na zastosowanie pijawek, metodę zdecydowanie spoza tych zalecanych. Noga pacjenta została uratowana, ale - o ile dobrze pamiętam - lekarz ten miał duże kłopoty. Wygląda na to, że dla niektórych ważniejsze jest, aby metody, jakich lekarz używa, mieściły się w arsenale metod zaleconych, niezależnie od dobra pacjenta. == Reszta ciekawostek w linku: http://vibronika.eu/images/pdf/wodautleniona.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dron dzis po ile masz dzis ksiazki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie poczytałam :-) perhy dron na srebrze jonowym dziewczyny robia biznesy. Jeśli zechcesz aparaturę, już gotową, to mogę dać namiar. Sama sie zastanawiałam, czy jej nie kupić. Srebro idzie jak świeże bułeczki. A że to wątek o wodzie utlenionej to...do pół kieliszka sk wkropić 5 kropel wu i powstanie lek na zatoki, gardło, uszy, nos...dla dzieci, dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizycja w akcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 2016.01.14 Dziekuje za przepisy na sok z kapusty. Slodki sok mi nie wchodzi. Pije kiszony. Juz po 5 dniach picia poprawilo mi sie trawienie i wrescie pozbylam sie zatwardzen. Prosze napisz mi co z ta marchewka, cytuje: " Do tego jadlam na czczo gotowana marchewke w masle." Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papaja, a kubki magnetyczne sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalem, ale zapomnialas o kubeczku magnetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniała. Dla ciebie mam w specjalnej ofercie kubek ołowiany. Za jedyne 299.99 zł. Tylko do piatku, tylko do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym jeszcze handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej co Busio z donkiem siedzą?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==papaja303 dziś haha, a ja mam szafę za jedyne 1.99zł. pancernąoczko.gif== Jedna mało, wszystkie trollinki się nie pomieszczą, chyba że po kwadransie z dużą rotacją.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×