Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość gość
Troche wiecej kultur panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron jesteś bezczelnym prostakiem. Brak słów! Szkoda tylko,ze taki cham siedzi tu na tym forum i jeszcze wdaje się w dyskusj***** jeszcze chamowi odpisują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Też jestem tego samego zdania. perhy dron precz z forum chamko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja303
Perhy dron to najlepszy tu specjalista od wody utlenionej i innych kuracji naturalnych. Mądry człowiek powinien garściami korzystać z jego wiedzy. Bardzo chętnie wszystkim pomaga, wiem, korzystałam. xxx Nie dziwię się, ze troll, który tu grasuje i wciela się w rózne postaci potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi. Jakoś bardzo mu nie pasuje medycyna naturalna. Można domyślać się -dlaczego? xxx Dziwię się Moderacji, że wielokrotnie o tym zawiadamiana, nic z tego sobie nie robi. Człowieka można obrażać, drwić, a Admin NIC!!!! Może to on sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
@papaja Szkoda czasu na pyskówki z nimi.. ;) Pamiętajcie o soli i sodzie, to najtańsze naturalne leki. B.Bołotow: https://youtu.be/XdlhxG4fPNE?t=1187 ==- ale sól jest potrzebna, spójrzcie na morze Martwe, tam nie żyje żaden pasożyt, żaden wirus ani komórka rakowa, żaden wirus opryszczki, (....) - wszystkie byty chorobotwórcze są słodkowodne.. - przede wszystkim należy przywrócić sól limfie (białej krwi), starożytni lekarze mawiali, że limfa musi być słona, Trzeba ją dosalać, jak należy to robić.. woda ma być gorąca (40-42 st.), na ciało sypie się sól.... 10-15 minut i człowiek nie może na nic zachorować. Ja, pomimo, że w tym roku będę miał 84 lata, na nic nie choruję, na nic nie chorowałem, i niestety nie jestem w stanie na nic zachorować... Lekarze nie chca mnie wysyłać na leczenie, bo niechoruję.(sanatorium ?) Nie należy, leczyć chorób, tylko usuwać przyczyny, jest ich 9, nie 12, ja sam znalazłem jeszcze trzy. Jedną z nich jest brak soli w białej krwi, biała krew to limfa, człowiek się poci, a pot jest słony, w ten sposób tracimy sól , a mówi się, że soli nie wolno jeść, do tego jeszcze słuchamy bredni białych fartuchów, żeby nie jesć soli, bo sól to biała śmierć, że jak będziecie jeść sól, to jutro umrzecie przed obiadem. Wyobraźcie sobie jacy są bezczelni, nawet nie pozwalaja zjesć obiadu..(....) Książka bardzo ciekawa również, warto zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwymyślali diet niskosodowych, ludzie się męczą latami, A wystarczy nasączyć solą płyny ustrojowe. Tylko musi być to naturalna sól kamienna! Mamy taka w Polsce, po 30 groszy za kg. NAjlepiej zakupić worek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, te jego słowa już na pamięć znam. I ciągle mam dylemat z tym zakwaszeniem, które on propaguje. Ale o tym zasoleniu pisała jedna na forum, że w worku, wcześniej natartego solą -pokazuje ilustrację na filmiku-dzieciaka wsadzono do wody i podobno przyniosło to ogromne zmiany w jego psyche, na lepsze oczywiście. Dokładnie nie pamiętam, co mu było. Ciekawy sposób. Perhy dron na fejsie Zięba pokazuje swoje zdjecia po bańkach...Bolał mu bark, nic nie pomagało, dopiero jazda z bańkami zniosła mu dokuczliwe bóle. Masaż bańką też był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papaję też zgłoszono do medka, ale niestety brak reakcji.Jej wpisy zagrazają zdrowiu ludzkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* modka oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zięba tak pisze: Po ponad 15-tu latach, leczenia farmakologicznego, masaży, akupunktury itd... ból w prawym barku zniknął Emotikon smile. CO ZA ULGA !!! Powinienem mieć ok. 10 ciu masaży, miałem tylko trzy, ponieważ dłużej nie mogłem zostać w Warszawie. Masaż jest trochę bolesny, ale.. da się wytrzymać. Polega to na postawieniu baniek, na przesuwaniu zassaną bańką po skórze w celu wywołania przekrwienia, oklepywania itd... Na zdjęciu Wasz uniżony sługa Emotikon smile Plecy po 3 dniach po masażu, a ramię 1 dzień po Emotikon smile Trochę wyglądam jak więzień z Gauantanamo Bay, ale... to było SKUTECZNE !!! Link do kursu doktora Maksimowa :wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papaja poczytaj doktora bociania, by mąż nie musiał oglądać-wiesz co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhy dron gdy ktoś pisze, że odżywia się zdrowo -to zapala mi się czerwone światełko, haha... czyli roślinki, kaszki i tyle.... Powinien być zdrowy, a dziwi się, że nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno ci się zapalać czerwone światełko przed napisaniem posta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 dziś gdy ktoś pisze, że odżywia się zdrowo -to zapala mi się czerwone światełko, haha... czyli roślinki, kaszki i tyle....=== Zdrowo to dla niektórych znaczy, warzywa, ''miód'' i owocki z biedry ;) Napromieniowane elegancko.. Ale za to bez konserwantów.. :) Twoje porady zagrażają życiu podobno.. ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 dziś Dokładnie, te jego słowa już na pamięć znam. I ciągle mam dylemat z tym zakwaszeniem, == Nie tylko Ty.. ;) Na pewno zdrowie zawdziecza wysokiemu zakwaszeniu żołądka.. I soli.. Ogułow też ma z tym zakwaszeniem problem. ;) Zabieram sie za książkę, może tam będzie wyjaśnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perhy dron od czego zacząc leczenie raka trzustki? Lekarze proponują natychmiastową chemię. Gdybyś miał kolegę z tym problemem, co byś mu poradził? Dla mnie to ważne. W jaka stronę podążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srakisiak
Może i perhy dron jest tu jakim guru i wszystkowiedzącym, ale dlaczego nie odpisał mi jak przyjmować wode utlenioną skoro wie. I jeszcze ta chamska odzywka,bo co,bo nicka nie napisałam! A co to ma do rzeczy? Dowiem sie w końcu jak postępować dalej? Po 10 dniach? A tak na serio to faktycznie ma Pan 84 lata,czy jakies jaja sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srakisiak
No tak nie doczytałam ze zrozumieniem do końca, że tak powiem. Dziwne żeby perhy dron miał 84 lata i tak się odzywał prostacko na forum. To ten dziadeczek z filmiku Borys Bołotow ma 84 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta bezcukrowa, jest w linku Ted'a. Alkalizacja od zaraz. I natlenienie organizmu, zgodnie z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perthy dron
Nanosrebro w kubku magnetycznym tez jest skuteczne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
srakisiak wczoraj No tak nie doczytałam ze zrozumieniem do końca, że tak powiem.== Bywa i tak, że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perthy dron dziś Nanosrebro w kubku magnetycznym tez jest skuteczne== Nie mam zdania.. Jakieś szczegóły? Jonowe srebro, złoto stosuje się w maściach i nie tylko, to fakt. Nic nowego: http://moc-natura.pl/au-100-ag124-silorb-zloto-srebro-krzem-bor-platyna/38-antybakteryjny-srebrny-plyn-do-ciala-ag-124.html Ale co miałby tu kubek robić 'magnetyczny' ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perthy dron
Kubeczek magnetyczny podwaja skuteczność nanosrebro, można też postawić na parapecie przy pełni księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były książki, teraz jest sreberko.Jedyne 37 zł:-O Komu, komu bo ię do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×