Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

bo ja robilem cos takiego ze dalem pare kropli wody utl. do tej sody oczyszczonej na lyzeczce, i to sie zrobilo w taka konsystencje kitu i wlasnie do tego dawalem szczoteczke dopiero. ale jak dawalem czyste 3 % UT to mnie piekla gęba niesamowicie i dlatego pytalem tu czy to bezpieczne bo gdzies czytalem ze to szkilowo zciera ale mysle ze to bajer, i fajnie to takie wzerki prochnicy wczesne usuwa, dolne jedynki mi sie wybielily lwasnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
Widzę że nie ma chętnych ... :( czytałem dużo na ten temat na angielskojęzycznych forach i jestem dobrej myśli - podobno można usuwać wodą utlenioną, jodyną i octem jabłkowym - ja się chyba zdecyduje na wodę utlenioną .. jakby co porobię zdjęcia przed w trakcie i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po? Po czym? Nie po śmierci chyba;) A serio....w czym Ci one przeszkadzają? ja już tyle lat żyję w zgodzie z moimi pieprzami....nas uczono ich nie ruszać, więc jakoś nieswojo o tym czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fouss
mam 2 takie które mnie wkurzają - jeden na plecach odstający - chyba z tysiąc razy go podrażniałem ... czuje się mało komfortowo np. na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, można likwidowac wypryski i brodawki, ja zrobilam porządek na twarzy mialam takie dwa oostające, tylko cierpliwosc jest tu najlepszym doradcą. Robilam okłady z WU 3% dzien i noc a jak zaczeło podsychac i sie wykruszać to dolożylam jeszcze oklady z 6% i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze. Zaczynam zabawę z moim pieprzykiem vel brodawką (ale nie na brodzie). Ma ok. 3 mm średnicy i wystaje też na tyle. Przeszkadza mi, haczy przy ubieraniu itd. Czy ma ktoś pomysł jak to utrzymywać w stanie wilgotnym ? Wciąż odklejać i zaklejać, jakoś z góry dolewać po kropli, albo jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Jak to zcytam to sie zastanawiam, czy ktokolwiek tu myśli logicznie. Woda utleniona rozpuszczona w szklance wody?? 20 kropli w lyzce juz nie ma zadnego znaczenia, bo h2o2 rozklada sie w odzie natychmiast i PRZESTAJE BYC UTLENIACZEM PRZESTANCIE WIERZYC W TE DURNE ZABOBONY, LUDZIE... ..."Nadtlenek wodoru wykazuje słabe właściwości kwasowe. W roztworach wodnych ulega on dysocjacji według równania: H2O2 + H2O H3O+ (kation hydroniowy) + H-O-O (anion wodoronadtlenowy), K = 0,51012 "... a JESLI NAWET BY SIE NIE ROZLOZYL, to i tak dalej niz do gardla nie dotrze... Masakra, sredniowiecze i idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
W takim razie jak wytlumaczys to, ze pomaga ta kuracja? Oswiecony czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misshihi
Witam, gdzieś czytałam, że woda utleniona może być pomocna przy leczeniu stwardznienia rozsianego. Czy ktoś coś wie na ten temat, albo może próbował ją stosować przy tym schorzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajutka jak ci tam ... jak czytam takie cos, to poprostu mnie to smieszy. I powiem ci ze albo niezle ci placa za takie glupot pisanie, albo jestes poprostu glupi/a. I te rownania se mozesz wsadzic miedzy teoretyzowanie o skutecznosci szczepionek i antybiotykow. W ogole nie rozumiem czemu ludzie ktorzy nie maja z tym doswiadczenia sie nie wypowiadaja ? Takie posty powinny od razu byc usuwane. Smietnik sie robi i dezinformacja z jakimis pseudonaukowymi teoriami , a bo to rownanie a bo to costam. Jak nie uzywalem to won. Najlatwiej zmieniac innych nie ? a nie siebie ? Idz lecz sobie raka chemioterapia i na deser cie przygrzeja swiatelkiem. To sie przekonasz. Bajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
Nie ma co się unosić youngphenix - przecież wzory to podstawa - co prawda nie wiem jak to się ma do "rozcieńczania" 30% wody utlenionej do postaci np 3% no ale jak widać niektórzy potrafią z wody utlenionej zrobić samą wodę która do niczego nie służy :) a inni tę samą 3% wodę używają do odkażania i o dziwo to działa ! wot technika ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Siemka ! Dotarla do mnie dzisiaj paczka z perhydriolkiem. Teraz mam pytanko :D Wiem jak dawkowac ale nie wiem jak przechowywac. W szafce moze byc ? Czy moze w lodowce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
AAAAAAa i czy najpierw rozrabiam wode 30% do 3% i zakraplam szklanke wody czy maja krople miec stezenie 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie trzymaj gdzies z dala od swiatla i ciepla no i malych dzieci ... najlepiej w chlodnym ale nie musi w/g mnie byc az lodowka ... normalnie rozrabiasz, mozesz dawac od razu wode 30 % ale wtedy dajesz 1 krople zamiast 10 kropli wody 3 %. To sa dopiero skomplikowane rowniania z czasow podstawowki ;d Zreszta jest napisane o tym sporo postwo wstecz :d Ja odstawilem wode utleniona i teraz pije MMS czyli chloryn sodu zmieszany w proporcji 1:1 z 50 % kwaskiem cytrynowym. Glinka zielona pije z rana na czczo tez i ziola rozne przez dzien. Woda utleniona dzialala na mnie zbyt wolno. Uwazam ze jednak MMS Jim'a Humble jest o wiele lepsze, choc troche inne. Nadtlenek wodoru obnizal mi tez dosc sporo cisnienie. Dzisiaj chyba wysmarkalem rozpuszczony torbiel z lewej zatoki przynosowej bo byla to dziwna zolto ciemna maz a to dziwne bo nie mam zadnej infekcji bakteryjnej ktora bym " czuł ". A bialy nalot sie cofa z jezyka w strone gardla. Wiec idzie w dobra strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Ale to jak mam np 30% zakroplic skoro zaczac trzeba od 2 kropli 3 % xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Ok dzisiaj 2 dzien mojego picia wody i bola mnie miesnie a konkretnie bicepsy nie wiem czy to moze miec zwiazek z woda utleniona czy moze z tym, ze sie neizle najebalem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Witam! Jestem juz tydzien na piciu wody utlenionej i to co zauwazylem to lzejsze wstawanie rano i dochodzenie do siebie + latwe zasypianie. Mam tez ciche nadzieje na to, ze poprawi mi sie cera ale narazie jest bez zmian. A tak to jesZcze moge powiedziec, ze mam rano wiecej energii. I pytanie jeszcze czy taka rozcienczona do 3% woda moze sobie stac i sie jej dzialanie nie zatravi? Bo mam wrazenie, ze mA slaby smak, ktory mnie wcale nieodrzuca. do 10ml 30% w.u dolalem100ml wody osmotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Nadal nie wiem czy moja tygodniowa woda utlenionA sie juz rozpadla i nie dziala czy dziala. W kazdym razie wyczuwam jej smak. Mam wrazenie, ze mam wiecej energii wstalem dzisiaj o 5 jest 22 a nie jestem senny mam za soba 10h pracy i 80min silowni, cialo zmeczon umysl lekko. 2 sprawa albo bierze mnie choroba albo mam ta reakcje od toksyn czy jakos tak bo boli mnie gardlo wrecz nabrzmiale jest. W dodatku lamie mnie w kosciach i od czasu do czasu tzn kilka razy w,ciagu dnia zakluje mnie losowy miesien. Jestem tez pogodniejszy. Aktualnie pije 20 mopel na,szklanke 2/3 razy dziennie ns czczo. Przewaznie rano o5 i nastepna dawka o 8:30 trzecia dawka kolo 16 lub wcale. Bo poprostu musze JESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radzil podczas kuracji sie nie forsowac zbytnio, zadnego alkoholu papierosy tez rzucic nawet w ksiazce napisal nieumywakin ze chcesz zdrowia to nie pal to raz. a dwa ze jesli cwiczysz na silowni to pewnie dieta zakwaszasz organizm wiecj to tez jest zle. W tyydzien ci sie woda nie "rozpadnie" jesli rozcienczyles ja w destylowanej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
NIe mam wyboru, musze pracowac. Nie przemeczam sie w pracy za bardzo. Alkohol wlasnie proboje odstawic, palic nie pale. A co do diety to pochopnie mnie oceniles bo juz dawno siedze w temacie jedzenia i wiem co nieco o zakwaszaniu, nielaczeniu itp. Po za tym ja nie mam przerostu candidy. Dzisiaj bol gardla ustapil na rzecz obolalego podniebienia i caly czas brazowawa flegme odpluwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Roksada
Dzień dobry, znalazłam ten topik i od wczoraj czytam. Tez choruję na rzs. Pisałaś o zapperze i o skutkach ubocznych. Możesz napisać jakich skutków ubocznych doświadczyłaś? I czy kuracja h2o2 powidła się? Jak się teraz czujesz? Pozdrawiam serdecznie :) Maria z W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o silownie niefieqfa ;p zebys se dal spokoj narazie jak chcesz sie wzmocnic, szybciej bys doszedl do siebie. ja chyba tez nie mam przerostu candidy , przynajmniej tak mi wkreca lekarka ktora twierdzi ze mam zatoki niedoleczone i one ciagle sie odzywaja ze musialbym jechac az do warszawy do porzadnego laryngologaprawdopodobnie na jakas operacje i cuda nie widy, ale tez stwierdzila ze mam jakies takie nby plesniawki w buzi ale mowi ze to raczej jakas leukoplakia. i mowi ze w zasadzie wedlug medycyny akademickiej nie ma badania ktore by to faktycznie stwierdzilo ze mam candide, bo niby kazdy ja ma i zawsze cos tam wyjdzie ze jest. to w sumie sie zastanawiam skad wy tutaj wiecie ze ja faktycznie macie ? chodzi mi o potwierdzenie jakies badanie takim normalnym a nie od jakis elektroakupunktur czy czegos tam, chociaz nie jestem sceptyczny do tego typu niekonwencjonalnych badan ja uwazam ze tam mam takie dziwne biale nacieki jeszcze w samym gardle nie tylko na jezyku i policzkach. od czasu jak pije glinke zielona i myje nia zeby zamiast zwyklej pasty nie bola mnie dziasla i gardlo, a ten nalot czy co to jest na samym jezyku sie cofnal conajmniej o polowe. tak ze mam juz to w d***e co to jest poprostu pije glinke zielona rano i wieczorem, boraks , mms i mms2 az bede sie czul dobrze , i uwazam na zatoki od dzis bo juz zaczynam tracic wech :/ a przynajmniej zaczynalem bo dzis juz jest lepiej z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Siema :) acha no jest cos w tym ale ja nie odpuszcze xD dzisiaj mam bardziej kaca niz jestem chory. Ale przeszedl mi juz katar za to drapie mnie lekko w gardle i drapalo przed piciem. W zatokach mam lekki ucisk czuje, ze cos tam sei dzieje. Ogolnie ja swoje bardzo latwo przeziebiam przez co mnie bola czesto a to wszystko przez prace, w ktorej jestem narazony na nagle zmiany temp powietrza. Teraz wystarczy uchylona szyba w aucie i na 2 dzien mam obolale i zawalone zatorki z rana. Wiecie moze w jakich miejscach mozna zrobic badania na nietolerancje pokarmowa ? Tzn jakas przychodnia czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janson123
Witajcie, Wybaczcie że jako facet piszę na kobiecym forum,ale chciałem wam opisać moje doświadczenia z wodą utlenioną. :) Stosuje ją już dość długi czas..zgodnie z instrukcją Nieumywakina zacząłem od 1 kropli 3x dziennie teraz już jest 10x3.. Moją chorobą jest grzybica, o której nie wiedziałem i myślałem że to depresja, co naprawdę z każdym kolejnym miesiącem niszczyło mi życie Może najpierw zaczne od negatywów: Po większej dawce czasem czułem ból w płucach i sercu,ale po głębszych oddechach przechodziło. Teraz pozytywy: -Przestałem czuć strach,jestem pewny siebie i nie czuję tego paraliżu, który towarzyszył mi przez kilka lat i nie dawał żyć -Czuję więcej energii,wcześniej spałem do 12, kładłem się o północy,a teraz bez problemu wytrzymuję znacznie dłużej Zaczynam chudnąć,ale myślę,że to przez dyscyplinę picia naczczo lub 2 godziny po posiłku co pośrednio też jest zasługą wody utlenionej. Mam cały czas grzybicę jednego paznokcia,ale najważniejsze,że psychika odpoczęła i czuje naprawdę swoją wartość. Do wahających się:naprawdę warto spróbować, jak wam coś nie będzie pasowało to po prostu odstawicie,ale uwierzcie mi, mi ta metoda dała mi siłę do życia i życzę tego Wam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maguka
Mam pytanie: czy podczas leczenia wodą utlenioną można zażywać leki (psychotropy) i palić papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janson na grzybice tego paznokcia sproboj MMS, czyli chloryn sodu aktywowany kwaskiem cytrynowym, czytalem zeznania ludzi ktorzy sie wlasnie pozbywali tego w kilka dni. Ja tez jestem facetem i pisze na kobiecym forum ;d Tez mialem dziwne herxheimery po wodzie utlenionej ale potem bylo gites. Ja tez biore psychotropa tzn paroxetyne i nic mi sie bylo i nie jest . A papierosy radze rzucic bo one same w sobie oslabiaja nas i powolutku wykanczaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3o
do janson123 lub innych znających się Czy można stosować tę wodę kupioną w aptece ? Nie znam się i dopiero zamówię książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rownowaga
Czy uczucie palenia w przelyku/ zgaga jest normalna reakcja przy piciu rozcienczonej H2O2? Bardzo mi przeszkadza ta zgaga i musialam cos zjesc aby poczuc ulge. Ktos chyba pisal o pieczeniu za mostkiem, wiec prosze o informacje czy to tylko reakcja tymczasowa, czy tez powinnam zmniejszyc dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×