Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość oleg
Witam. Mam pytanie- W jaki sposób przechowujecie 35% nadtlenek wodoru? W jakich warunkach,temperaturze, opakowaniach itd. Czy stosujecie jakieś specjalne środki ostrożności podczas jego rozcieńczania typu gogle, rękawice, maseczki? Przymierzam się do zakupu nadtlenku o klasie cz.d.a. ale najpierw interesują mnie kwestie bezpieczeństwa przy jego stosowaniu. Czy mógłby ktoś szczegółowo opisać sposób bezpiecznego używania nadtlenku? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot-odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Z 30 % H2O2 należy obchodzić się ostrożnie jak z każdą substancją żrącą. Najlepiej przechowwać w niewielkim pojemniczku plastikowym w lodówce, z którego pipetką pobieramy potrzebną ilość do szklanki wody. Do użytku wewnętrznego można stosować cz.d.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
EsJot-czy wiesz coś o leczeniu hemoroidów wodą utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
dzięki, EsJot.Powiedz jeszcze czy należy pić wodę,czy można nią przemywać te przeklęte hemoroidy(zewnętrzne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Aby zlikwidować grzybicę (o ile ją masz) należy przgotować się na długą kurację według opisu, który zamieściłem wcześniej. Do użytku zewnętrznego można używać wodę utlenioną kupioną w aptece rozcieńczoną do 1 % (łyżka wody utlenionej + dwie łyżki wody przegotowanej). Tampon waty namoczyć w tym roztworze i przykładać. Oczywiście w ten sposób będzie można tylko dezynfekować i łagodzić objawy. Aby wyleczyć hemoroidy należy zmienić sposób odżywiania, dbać o regularne stolce, ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Bardzo dziękuję za odpowiedź,EsJot.Wiesz,może czyjest możliwe całkowite wyleczenie hemoroidów .Nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi.Nawet operowani piszą,że one " wracają" Czytam wszystko co piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Witam Serdecznie Przejde od razu do sedna Stosuje wode utlenieona od miesiaca ta z apteki wg przepsiu z ksiazki Nieumywakina-niedoczytałem sie ze takowa jest niewskazana ale teraz widze ze stosuje sie inna.Lecze sie na ogólne osłabienie organizmu...zatoki,problemy ogólnoustrojowe czyli klasyczna Candida. Czy jest któs jeszcze kto popełnił ten sam błąd co ja pijąc wodę z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espe
no właśnie ja dzisiaj zacząłem kurację wodą utlenioną kupioną w aptece i myślę że tak mała ilość tej wody /zaczalem od 2 krpli na poł szklanki wody/ chociaz sa tam stabilizatory nie ma skutkow ubocznych. Jednoczesnie stosuje rownilegle glodowke zdrowotna na samej wodzie - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawulom
do EsJot witam, niedawno zacząłem kurację 30% h202 do celow spożywczych, jestem w tej chwili na 9 kroplach 3 razy dziennie i zastanawiam się czy to dobry pomysł z tym 30 % stężeniem wg amerykańskiej strony, nie wiem czy napisał to ktoś kto jest w tej dziedzinie autorytetem, a jest to wbrew temu co pisze Nieumywakin. Napisałeś że Nieumywakin nie podaje w swojej książce dawek leczniczych tylko dawki profilaktyczne, czytałem jego książkę i tam jest wyrażnie napisane że przekroczenie dawki 10ciu kropel 3% wody utlenionej 3x dziennie, może być niebezpieczne, a już na pewno nie jest poparte jego długoletnimi badaniami w tej kwestii, natomiast dawka jaką proponuje jest zdecydowanie wg autora dawką leczniczą. Do tego podaje żeby przy kuracji brać tabletkę wit. C lub ząbek czosnku, to ile by trzeba brać wit.c przy tak wielkich dawkach jak 30% roztwór , autor przestrzega również przed stosowaniem się do zaleceń osób które nie są autorytetami w tej dziedzinie. To są moje lużne przemyślenia w tej kwestii, sam po prostu nie wiem co będzie po jakimś dłuższym czasie stosowania kuracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Ja z uczestnikami tego forum podzieliłem się tylko własnym doświadczeniem. Książkę Iwana Nieumywakina uważnie przeczytałem zanim rozpocząłem kurację. Zaufałem jednak stronom amerykańskim (jest ich kilka) ponieważ one wyraźnie wskazywały na skuteczny sposób pozbycia się kandydozy, z którą bezskutecznie wcześniej walczyłem przez prawie dziesięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adal75
Witam wszystkich, mam moze proste pytanie, ale chcę się poradzic i upewnic. Kupiłam 1 litr h2o2 w 30 % steżeniu, oraz 1 litr wody destylowanej. Czy bedzie dobrze, jesli odleję 100 ml wody destylowanej i doleje do niej czyli do pozostałych 900 ml odmierzone 100 ml h2o2 by otrzymać 3% nadtlenek wodoru do picia? Jak interpretujecie zapis z ksiażki ,,na strazy zdrowia prof. Nieumywakina ze str. 78, czyli po kuracji przyzwyczajajacej 10 kropel przez 10 dni zrobic 3 dni przerwy i potem znów łykac przez 10 kropli 3x dziennie do kolejnej przerwy, czy pic 10 kropli x 3 dziennie przez nastepne 3 dni i znów przerwa 3 dni? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam Was serdecznie, w szczególnosci EsJota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Do esjot To bardzo ciekawe co piszesz. Ja od ponad miesiąca pije 3% wodę z apteki,teraz przechodze chyba jakis okres w któym to wsxzystko zaczyna wyłazic-czy ty również tak miałeś? Zastanawiam sie czy jest wogóle szansa podnieśc sie i znów stanąć na nogi ale jak piszesz widze jest. Ponad 5 lat temu osłabiłem organizm niewyleczoną angina i teraz sie ciagnie. Niedawno robiłem badanie krwi w kierunku helicobakter i wyszło dodatnio-czy woda utleniona poradzi sobie z tym paskudztwem? Wiem ze gdy organizm jest silny radzi sobie ze wszystkim ale teorja a praktyka to dwie różne rzeczy.Pozdrawiam serdecznie wszystkich walczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Szczegółowo o moim leczeniu kandydozy pisałem w temacie: "grzybica układu pokarmowego-dostawka do starego topiku" na stronach: 12,13, 32,33 i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie stosowania takiego leczenia u dziecka 6 - letniego. Czy byłoby to bezpieczne? I w jakich ewentulanie dawkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że chodzi o zlikwidowanie uporczywej glistnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarraaammbbaa
Mozna u takiego dziecka zastosowac. Radzilabym kupic ksiazke i dokladnie o tym poczytac a nei tak prostoz mostu tylko zastosowac. Ksiazka jest nawet dostepna na chomikuj.pl w wersji pdf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarraaammbbaa
Sposoby na gliste w ksiazce są, nie tylko woda utleniona, wiec zapoznaj sie z nią w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarraaammbbaa
załóż sobie konto na chomiku jesli jeszcze nie masz. tutaj na liscie jest ta ksiazka Nieumywakin "Woda utleniona na strazy zdrowia" . Jak zalozysz konto to dostajesz od nich 50 MB darmowe ale to za malo zeby sciagna ksiazke. Jak wyslesz sms za 2zl to zwieksza Ci transfer, ze starczy na te ksiazke i jeszcze kilka innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Czy wie ktoś coś o zwalczaniu Helicobaktera H2O2 lub innym nie chemicznym sposobem?dodam ze stosowałem przez długi czas MO Słoneckiego i lipa. Bedę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Pije ktoś H2O2 3% z apteki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
kuracja fajna, mysle nad zastosowaniem na kandydoze. Tylko co z tą Methemoglobina, czy woda utleniona ma wpływ na jej powstawanie? Esjot czy podczas kuracji woda utlenioną mozna dodatkowo pic drożdże, zazywać zelazo? i np pic propolis, nalewke z orzecha i jako probiotyk np kefir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody utlenionej tej z Apteki nie piję, ale moja córka jak miała Anginę to płukała nią gardło. Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
EsJot, ile dawałeś za ta wode utleniona? nigdzie za cholere nie moge kupić takiej wody w mojej okolicy, a jak prosze o cos takiego to ludzie dziwnie na mnie patrza i kaza isc do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 30
ja kupilam litr za 20 zl.ale nie jest czysta bez stabilizatorow chociaz w hurtowni o taka pytalam,kolezanka studiuje chemie i czysta woda utleniona jest bardzo droga 100 ml.kosztuje ok.200zl. wiec mnie na nia nie stac,ale od ponad 5 lat choruje na kandydoze,jestem bardzo zdesperowana wiec bede sie leczyc ta tansza.pozdr.dla Es-Jota i wszystkich walczacych z kandida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Nie wolno uzywac H2O2 z apteki! Musi to byc woda utleniona "spozywcza", bez zadnych dodatkow!Mieszkam w USA i tutaj jest ona okreslana jako "food grade". Do rozpuszczenia mozna uzywac wode (TYLKO DESTYLOWANA), sok z arbuza, aloe veral ub mleko. Krople nalezy dodawac do szklanki plynu- ja przy 10 kroplach zwiekrzylam szklanke do wielkij szklany. Pic 3 razy dziennie , przynajmniej 1 gozine przed jedzeniem lub nie szybciej niz 3 gozdiny po jedzeniu. Jest to wazne ze wzgledu na to , ze zoladek musi byc PUSTY. Jezeli H2O2 polaczy sie z jedzeniem w zoladku, moga wystapic: zgaga, nudnosci lub wymioty- czysta chemiczna reakcja. Dzien 1 - 3 razy dzennie po 2 krople H2O2 rozpuszczone w wodzie. Dzien 2 4 Dzien 3 6 Dzien 4 8 Dzien 5 10 Dzien 6 12 Dzien 7 14 Dzien 8 16 Dzien 9 18 Dzien 10 20 Nastepny etap to 7 dni 20 kropli 3 razy dziennie. Nastepnie 1 tydzien co drugi dzien 20 kropli 1 raz dzennie. Nastepnie 2 tygodnie co trzeci dzien 20 kropli 1 raz dziennie. Nastepnie 2 tygodnie co czwarty dzien 20 kropli 1 raz dziennie. To wszystko. W trakcie terapii bardzo dobrz robia kapiele w goracej wodzie z dodatkiem H2O2- pory sie otwieraja i toksyny sa skuteczniej usuwane ( 30 min. ) Przed terapia wazne jest aby oczyscic jelita, watrobe i nerki- dokladnie w tej kolejnosci. Sa to glowne organy, ktore usuwaja toksyny wiec musza byc w dobrej formie. Przed terapia nalezy zaczac dostarczac organizmowi vit.E oraz probiotics-bakterie zawarte np. w kefirze czy jogurcie, aby uzupelnic flore bakteryjna w jelitach. W trakcie mozecie sie czuc bardzo zle- jak grypa, beda was bolec organy, z ktorymi macie problem lub nawet nie wiecie, ze macie problem. Bardzo wazne jest aby nie przerywac terapii. Jezeli czujecie sie fatalnie, mozecie zmniejszyc ilosc kropli do ilosci z dnia poprzedniego i potem kontynuowac wg. schematu. Jezeli komus przeszkadza smak, ktory pozostaje w ustach, najleprzym rozwiazaniem jes guma do zucia, najlepiej cynamonowa. Polecam ta terapie kazdemu. Po 6-7 tygodniach bedziecie sie czuli i wygladali swietnie.Przy ciezkich schorzeniach wskazane jest aby pozostac na 20 kroplach 3 razy dziennie nawet przez 2-3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
H2O2 ktora uzywalam byla o stezeniu 35%. Kuracja leczy hemoroidy, chociaz podczas jej stosowania mozesz miec ich przykre objawy- jak np. krwawienia lub pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
OTA Prosiłbym jeszcze Ciebie o odpowiedz na tego posta: Tylko co z tą Methemoglobina, czy woda utleniona ma wpływ na jej powstawanie? Esjot czy podczas kuracji woda utlenioną mozna dodatkowo pic drożdże, zazywać zelazo? i np pic propolis, nalewke z orzecha i jako probiotyk np kefir? z góry dzieki, dzisiaj w kraku bede sie rozgladał za woda utleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×