Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość nowicjuszka tutaj
albo zmniejszyć dawki? ja wypiłam 8 kropli może dlatego reakcja taka silna , waże 44 kg więc moze do swojej drobnej postaci to za duzo na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek z Kanady
Dla uczestnika forum z nick-name ja... Podaje Ci link do internetowej apteki, gdzie mozna kupic wyciag z kasztanowca, ktory Ty stosujesz. Jest tam (z prawej strony fotografii przedstawiajacej produkt) link pt: "zapytaj eksperta o produkt:, kliknij tam i wyslij swoje zapytanie. http://www.domzdrowia.pl/29375,intractum-hippocastani-wyciag-z-kasztanowca-plyn-100-g.html a wedlug mnie, skoro pisza "w niewielkiej ilosci plynu (soku), to jego dokladna ilosc nie ma istotnego znaczenia, jezeli przy mniejszej ilosci poczujesz podraznienie (np.kieliszek) - zwieksz ilosc soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*nowicjuszka tutaj* - po H2O2 maja prawo pojawic sie wszelkie dziwne objawy. Dlateg warto najpierw przeczytac ta ksiazke Nieumywakina, bo on dokaldnie to opisuje a takze wiele razy zaznacza, ze nie ma leku na wszytsko i dla wszytskich, jednym pomaga innym nie. To samo pewnie sie tyczy olejku pichtowego. Ja np. nie wyobrazm sobie juz zycia bez niego;) pomaga nawet na opryszczke! (czyli zewnetrznie) a wewnetrznie to moze zbyt duzo kropel pilas? widzisz jedni pija 30 kropel H2O2 inni mniej bo po takiej dawce maja za duzo energii a jeszcze inni przerzucaja sie na 30% H2O2 :) Jak pilas te 8 kropli? i dlaczego 8? kuracja to 3 krople 3 x dziennie na pusty zoladek (10dni) czyli lacznie 9 ale nie na raz. Jednak nie przerywaj picia, bo te objawy powinny minac po paru dniach o tym tez wspominal Nieumywakin. Pisz koniecznie jak bedziesz sie czula, bo bardzo interesuja mnie odczucia innych osob. ps: Ja stosuje 6% H2O2 do kapieli raz na 2 tygodnie. Po niej skora jest zaczerwieniona okolo 1h ale potem uczucie jest niesamowite a skora w dotyku jak pupcia bobaska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie juz 6 kropel to katastrofa - po takiej dawce nie miałam siły na nic, ogólne rozbicie jak przy grypie i ten niesmak nawet po kilkunastu godzinach, żołądek tez siadał - efekt wymiotny Ale nie zrezygnowałm z picia - zmniejszyłam dawki i częstotliwość - robię dłuższe przerwy Na moje przypadłości póki co pomaga nawet w minimalnej dawce . Ja dołączyłam do leczenia H2O2 lampe solux która pobudza procesy utleniania i efekt jesli chodzi o zatki przeszedł moje oczekiwania. nowicjuszka tutaj ja też jestem drobniutką kobietą i moze dlatego książkowe dawki wody nie dla każdego są dobre- dawka każdego leku powinna być uzależniona od wagi , jak ważymy tyle co dzieciaki to dawka jak dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Przypomnę jeszcze raz zasdy stosowania nadtlenku wodoru przy takich chorobach jak: grzybica układu pokarmowego, chroniczne problemy z zatokami i z gardłem, refluks żołądkowy, przykry zapach z ust, świąd skóry, zespół jelita drażliwego, trądzik i innych o podłożu grzybicznym lub bakteryjnym. Wewnętrznie powinno się tylko używać nadtlenek wodoru 30% o czystości "dla przemysłu spożywczego" lub czysty do analizy (cz.d.a.). Nie można stosować H2O2 kupionego na Allegro lub w aptece, ponieważ zawierają one trujące dodatki (stabilizatory - po to aby podczs magazynowania H2O2 się nie rozkładał). 30% H2O2 jest substancją silnie żrąca i przechowujemy ją z dala od dzieci i osób postronnych. W aptece kupujemy zakraplacz. Kurację rozpoczynamy od 2 kropel, które wkraplamy do szklanki z niegazowaną wodą. Wypijamy naczczo rano, drugą w południe, trzecią przed spaniem. Zawsze na pusty żołądek (minimum trzy godziny po jedzeniu), po to aby ten roztwór nie zatrzymywał się w żołądku lecz szybko trafiał do jelit. Kolejny dzień zwiększmy dawkę do 4 kropel na szklankę wody i też trzy razy dziennie. Stopniowo zwiększamy stężenie codziennie o 2 krople, aż do 25 kropel na szklankę wody. To stężenie utrzymujemy tak długo aż znikną wszystkie objawy naszych dolegliwości. Po drodze (przy silnej grzybicy lub innym zakażeniu) możemy mieć cały szereg nieprzyjemnych ubocznych objawów (ból głowy, bóle w tych narządach, gdzie grzyby się usadowiły w dużej ilości, nasilone swędzenie skóry, wysypkę, rozwolnienie, nudności). Wszystkie te objawy należy zignorować. Są one wywołane przez gwałtowne wymieranie chorobotwórczych mikrobów i oddziaływanie produktów ich rozpadu na nasz organizm (reakcja Herxheimera). Broń Boże abyśmy się wystraszyli tych objawów i przerwali kurację. Kurację kończymy, kiedy znikną objawy naszch dolegliwości i czujemy się zdrowi. Dawkowanie to sprawdziłem na sobie jako skuteczne i bez jakichkolwiek skutków ubocznych na pdstawie: http://www.drinkh2o2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka tutaj
zmniejszyłam dawkowanie do 5 kropel swędzenie było wieczorem przed snem, dzisiaj w dzień nie ale dreszcze mam cały czas wczoraj przez kilka sekund serce mi strasznie kołatało do adapl ja piję na częste infekcje , po lekach ordynowanych przez lekarzy zaczęłam już mieć problemy z żołądkiem i wątrobą a czemu zaczęłam od 8? jak piszą o piciu 15 czy 25 kropli dziennie to 8 wydawało mi sie niewiele, nie zaczęłam od 3 bo szybko chciałam wyzdrowieć do EsJot piszesz o wodzie czysej chemicznie -ok ale ja słyszałam że zanim ta woda odmierzona kroplami dotrze do pojemnika z wodą do rozcienczenia a potem do ust to tak naprawdę czystego nadtlenku wodoru jest w niej dużo dużo mniej niż w wodzie ze stabilizatorami , może stąd tolerancja na ilość użytych kropli jest u każdego inna, bo tak naprwde nie wiemy ile jest "czynnej" substancji Nastepna sprawa- skoro ta woda ma dotrzeć do jelit to nie lepiej dostarczyc ją bezpośrednio tam jak inne leki dojelitowe bez potrzeby męczenia żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nikt nikomu nie zabrania eksperymentować na sobie. Ja tylko podzieliłem się z wami własnym doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
witam ja tez chcialaby leczyc sie,ale nie wiem gdzie mozna kupic taka wode.jezeli ta z apteki nie dobra,to nie wiem skod ja wzioc. mieszkam w suwalkach i chyba nie dostane tego tutaj,co mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
W dolnej części strony 7 podałem link z adresami sklepów chemicznych. Suwałk tam niestety nie ma. Najbliższe sklepy to Białystok i Olsztyn. Radziłbym jednak skontaktować się z Polskimi Odczynnikami Chemicznymi w Gliwicach ul. Sowińskiego 11, telefon 032/23-92-260, może da się zamówić z dostawą kurierską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojra25
W Gliwicach nie wysyłaja trzeba przyjechac osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka tutaj
czy podczas leczenia woda utlenioną może być wzmożony wyciek z nosa ? Czy to objaw oczyszczania się zatok czy raczej kolejna infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
bardzo dziekuje Wam za odpowiedz.fajnie ze dzielicie sie swoja wiedza. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczący z gadami
Ohoj Czy ktoś ma doświadczenia w temacie zwalczenia helikobakter poprzez stosowanie H2o2? Ja walcze z nim od kilku lat antybiotyki nie pomagają do tego doszedł refluks a co za nim jak stwierdził pulmolog przewlekłe zapalenie oskrzeli na kótre polecił "oczywiście" dar natury :) sterydy. Prosze o info Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
WODA UTLENIONA ---doradze na 'Medycyna naturalna --porady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczący z gadami
..finka Wole i porade na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Zapalenie żył najczęściej jest spowodowane długotrwałym zakwaszeniem organizmu jako rezultat nieprawidłowego odżywiania. Radzę poszukać temat "zakwaszenie organizmu" i poczytać tam moje wpisy. Nadtlenek wodoru jest skuteczny w likwidacji wszystkich rodzajów grzybów i bakterii beztlenowych, do których należy helicobacter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u was efekty uboczne kuracji? U mnie z kazdym dniem lepiej - juz nie zwala mnie znóg jak wcześniej po 1 małej dawce więc pije 2 razy dziennie Straszne Herxy które miałam byc moze były spowodowane jakąs bakteria o której istnieniu nie wiedziałam - podobnie czułam się kiedys po klindamycynie że nie miałam siły wstac z łóżka Walczący z gadami dla mnie leczenie woda utlenina jest m.in. alternatywą dla leków sterydowych które szczególnie mi nie pomagały na astme oprócz Es Jot nikt chyba dłużej nie stosował tego leczenia ale na beztlenowce napewno działa - w zatokach jak sa długo "zawalone" zawsze sa beztlenowce a mi dzięki wodzie sie zatoki upowietrzniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojra25
Es jot mam prosbe napisz mi czemu pijąc juz dłuższy czas ta wode raz mam język całkowicie rózowy ,a innym razem znów masakryczny nalot .Wode 30 % pije mniej wiecej jak japanka tzn miesiąć.Czy nie powinno byc tak ,ze w miare pijac ta wode jezyk powinien stawac sie coraz bardziej rózowiejszy ?Bo jak mowie raz jest czysty a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Jak wcześniej pisałem gardło i nos wspomagałem plukaniem roztworem sody oczyszczonej z dodatkiem wody utlenionej (pół łyżeczki sody do ćwierć szklanki ciepłej wody + 10-15 kropel 3% H2O2). Robię to do tej pory przy czyszczeniu zębów rano i wieczorem. Ten roztwór wkraplam też do nosa. Jest on łagodny i nie drażni błon śluzowych nosa i gardła. Niestety walcząc z zaawansowaną grzybicą trzeba uzbroić się w cierliwość. Jeśli grzyb zapuścił głeboko w tkankę korzenie, to nie jest łatwo go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Mojra 25 Czy zwracasz uwagę na równowagę kwasowo-zasadową krwi? Czy starasz się nie zakwaszać organizmu przez prawidłowe żywienie? Przy walce z grzybami ma to duże znaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczący z gadami
ESJot i Pieczareczko Dziękuje za informacje Dam znać o efektach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Polecam zajrzeć do tematu kafeterii "zakwaszenie organizmu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Czemu nikt nie pisze jakie ma efekty kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×