Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość rosnace wpływy
koncernów farmaceutycznych prowadzą do sytuacji, w której to one decydują o głównych kierunkach rozwoju badań nad nowymi preparatami oraz o cenach leków. Koncerny konkurują między sobą, oferując produkty bardzo do siebie podobne lub różniące się tylko nieznacznie, przeznaczając przy tym ogromne sumy na promocję, aby zdobyć najbardziej lukratywne obszary rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka1
Już wkrótce z naszych aptek znikną tanie leki. Powód? Nie zostały ponownie zarejestrowane – obowiązek taki nakłada tzw. unijne prawo harmonizacji. Urząd Rejestracji twierdzi , że wniosków o rejestrację nie otrzymał, firmy farmaceutyczne zaś, że wniosków nie składały, bo nie otrzymały jasnych wytycznych! Winnych, jak to zwykle w takich sytuacjach niby nie ma, ale po kieszeni dostaną pacjenci. I o to właśnie chodzi : tanie leki nie przynoszą firmom farmaceutycznym takich zysków, jakie by chciały, więc nie krępowane żadnymi stosownymi przepisami wycofują się z tego, co, z ich punktu widzenia, opłacalne ekonomicznie nie jest. Czy nie mamy tu ewidentnego przekrętu na miliony złotych, związanego z lobbingiem firm farmaceutycznym? Czy nie mamy tu ewidentnego przekrętu na miliony złotych, związanego z lobbingiem firm farmaceutycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka1
jak widać żadna z firm farmaceutycznych nie będzie zainteresowana leczeniem wodą utlenioną,bo to marny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
do bbb... ja dla bezpieczeństwa aby nie podrażnić ślinianki i przełyku piję H2O2 z większą ilością wody. - zaczęłam od 3-5 kropli na 1/3 szkl. wody na pusty żołądek - później 6 - 8 kropli na 1/2 szkl. wody a wczoraj i dziś piję po 10 kropli na 2/3 szkl. wody - jak na razie jest O.K. - do bożka1 - dziękuję ci za słowa obrony tej metody leczenia, ktoś ją atakuje, ale nawet nie ma odwagi by napisać swój nick "zabić się na własne żądanie" (a może to jakiś farmaceuta, któremu zależy na sprzedaży drogich leków ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter1
ciekawe czemu woda utleniona sprzedawana jest za grosze jesli jest taka dobra jak tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
jupiter1 w. utleniona zawsze była tania, bo tani jest koszt jej produkcji - jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
tak! masz rację aaalergiczka! woda utleniona zawsze była tania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Otto Wartburg, niemiecki lekarz, prawdziwy onkolog (jego metody działają i nikt ich nigdy nie podważył)), który otrzymał dwie nagrody Nobla za swoje osiągnięcia w leczeniu raka, twierdził iż główną rzeczywistą przyczyną raka jest brak tlenu w organiźmie. Doprowadza to to tego, iż mamy wówczas w organiźmie nie z procesem spalania tlenowego, co jest naturalne i pożadane, ale z procesem fermantacji w trakcie uzyskiwania energii przez organizm... a to jest to czego rak potrzebuje do tego by kwitnąć. Można więc powiedzieć iż rak lubi cukier... nie lubi tlenu... Jak z tego wynika, należy dążyć do unikania zbyt wysokiego poziomu cukru w organiźmie, i do podniesienia poziomu tlenu ( http://stopcancer.com/ ). Więc kochani,ograniczmy też cukier!Ja zrezygnowałam z cukru,ani grama cukru prawie tydzień(w owocach to też cukier)wiadomo 1-2 owoce jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Jeszcze to znalazłam; W literaturze medycznej znaleźć można ogrom informacji o wodzie utlenionej w kontekście leczenia (ang. peroxide). Łatwo można znaleźć setki, tysiące informacji, które wydają sie świetnie udokumentowane. Zapyta ktoś: jeśli to jest skuteczne, dlaczego nie jest wykorzystywane...? Odpowiedź jest dość oczywista: korzystanie z tych metod jest proste i tanie, trudno je opatentować, trudno na nich zarobić. Żyjemy w świecie mediów informacyjnych... i wielu ludzi uważa media informacyjne za... wierygodne źródło informacji..a komu miałoby zależeć na reklamie, rozpowszechnianiu takich informacji? Większość ludzi nie poszukuje informacji samodzielnie, polegając na mediach głównego nurtu... Wynikającym z tego elementem który wydaje się tu mocno ważyć jest ignorancja. Tego nie uczą na studiach medycznych, to nie jest zalecane ani reklamowane, a lekarze są bardzo zajętymi ludźmi. Ponadto, dla osób orientujących się w realiach amerykańskich, a podążamy tym śladem, jest jasne, iż nawet ci lekarze którzy orientują się co jest skuteczne, a co nie, nie mogą stosować kuracji skutecznych.... tylko te zalecane.... pod groźbą utraty zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz123
a czy można wodą utlenioną leczyć grzybice pochwy? jeśli tak to w jakich stęzeniach, czy ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Jak leczenie wodą??? PIECZARECZKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
witaj bożka ja od wczoraj mam 5 dniową przerwę w stosowaniu H2O2 - czuję się dobrze, ale mam trochę obniżone ciśnienie - może przez tą pogodę jaką mamy tej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
witam Cię aaalergiczka Ja zrobiłam niezamierzoną przerwę,alergia dała o sobie znać,ale już jest lepiej od jutra znowu 10 kropli.Wiesz czytałam ,ze efekty pojawiały się dopiero po jakiś 2-3 miesiącach stosowania H202.Muszę przyznać ,że ładnie sobie wybieliłam ząbki wodą utleniona.Ggyby zakraplanie zatok nie było takie nieprzyjemne.........zakrapiałabym,ale ja to zle znoszę . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ ja z uwagi na wyjazd zaprzestałam kuracji - ale wktótce wracam musze zrobic porządek z jelitakami- zawsze na wyjazdach mam z nimi problem:( Piszecie że 10 kropli to nieduzo - dla mnie 6 to była masakra tylko raz dziennie- miałam silnego herxa - więc każdemu według potrzeb może ja delikatna jestem - bo wiele substancji leczniczych na mnie silniej działa niż na wiekszość ludzi - po antybiotykach dostawałam zatrucia , po mykotykach też różnie bywało zreszta Nieumywakin pisze jak cos się dzieje to przerwać - ten niesmak to zbyt ogromna ilosć wytłuczonych bakterii - dzisiaj po przerwie jak niczym się nie leczyłam tydzien zajrzałam do gardła i szok- wszystko białe- migdały aż pełne od ropynie . Nie jestem przeziębiona a jak przełykam śline to czuje delikatny ból czyli bakterie znowu sie zalęgły , język w białym szlamie. Jak piłam wode było wszystko ok ktos pisał o toksyczności na watrobę- tez jestem zdania że w nadmiarze może szkodzić jak każdy lek ale w małych ilościach leczy i to super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubafoniks
Mam za sobą 14 dni picia H2o2 po 15 - 20 kropli na szklankę wody. Wszystko poszło prawie książkowo, choć jej nie czytałem. Było nadmierne pocenie, takie solidne częstotliwość zaglądania do przybytku wyjątkowo wysoka. Jestem mocno zaawansowanym alergikiem, po 7 dniach wziąłem pierwszy od 25 lat głęboki wdech z niesamowicie przyjemnym i dawno zapomnianym uczuciem wpakowania w płuca pełnej dawki powietrza. Książki nie czytałem tylko gdzieś usłyszałem o tym sposobie leczenia. Stwierdzam, że h2o2 jest podobne do mocnej broni, którą trzeba umiejętnie stosować. Kto z was się dobrze czuł po zjedzeniu 2000 mg witaminy C? Mnie ta kuracja zapobiegawcza odpowiada. Nie należy się bać, wystarczy poznać działanie h2o2 i umiejętnie zastosować. Polecam roztropnym ludziom. A, tak dla wiadomości, jestem sporym 120 kg facetem, może dlatego 15-20 kropli mnie nie powaliło i spaliło na proch :) Do płukania jamy ustnej stosuję: 15 kropli na plastikowy kubek z wodą. H2o2 nie lubi szkła i podgrzewania. Zalecam przechowywać z daleka od promieni UV. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
Tubafoniks - dzięki za Twój wpis - pełen optymizmu - napisz czy przed kuracją oczyszczałeś organizm (np.lewatywa, lub dieta warzywno-owocowa - bez białka), czy od razu przystąpiłeś do kuracji H2O2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubafoniks
Zastosowałem Blitzkrieg. Nie stosowałem oczyszczania, bo nie wiedziałem, że fachowcy je zalecają przed kuracją. Moje myślenie było proste - h2o2 w czasie utleniania wydziela atomowy tlen, który mojej osobie jest bardzo potrzebny. Ot co. Czytając Wasze wypowiedzi na temat książki stwierdziłem, że przypomina mi ona kurację sokiem z cytryny. Też na początku jedna cytryna, aż do bardzo wielu, potem znowu jedna i przerwa. Ja tam wolę od razu działać znając oczywiście granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian213
witam,mam szumy uszne,uszkodzone nerwy sluchowe-taka diagnoza,nic nie poradze.Lekarze mi mowia ze trzeba poprawic krazenie krwi i dotlenienie tkanek,mysle ze moglbym sprobowac ??????????????????????? .Ciekawe czy ktos to juz robil ?? i czy pomoglo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Damian - na str. ROSE OF SHARON http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html - pisze, że w. utlenioną można leczyć: Bóle głowy Choroba naczyniowa mózgu Choroba naczyń obwodowych Choroba Alzheimera Stenokardia, choroba wieńcowa Arytmia serca Choroby sercowo naczyniowe Zaburzenie mięśnia sercowego Przewlekłe obstrukcyjne zapalenie oskrzeli Rozedma Astma Alergia Grypa Liszaj Półpasiec (pasówka) Kandydoza chroniczna układowa Cukrzyca insulino-niezależna Choroby spowodowane wirusem Epsteinne-Barre Choroby spowodowane wtargnięciem do organizmu wirusa HIV Skleroza rozsiana Rak z przerzutami Reumatoidalne zapalenie stawów Choroba Parkinsona Migrena Cerebrastenia (osłabienie czynności umysłowej na tle uszkodzenia mózgu, neurastenia z przemęczenia umysłowego) Encefalopatia naczyniowa Reakcje alergiczne, powodowane działaniem otaczającego środowiska Zapalenia wirusowe wątroby wszystkich typów Opryszczka Zapalenie dziąseł Zapalenie oskrzeli Arytmia Anemia Choroba górska Paradontoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
tak tu pusto pije jeszcze ktoś H2O2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Witam wszystkich leczących się h202 Opuszczę was na jakiś czas,tzn. nie będę się z wami dzielić spostrzeżeniami w leczeniu wodą utlenioną,ponieważ rozpoczęłam inne leczenie alternatywne leczenie....które przynosi bardzo wymierne skutki .Uznałam ,że byłoby to za dużo,skupię sie na jednym pozdrawiam i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIXI77
do GAZ 123: nie stosowalam jeszcze wody utlenionej(ale na bank zaczne) ale moge ci podac kilka sposobow na leczenie grzybicy: -plukanki z wody z cytryna lub wyciagiem z aloesu (trzeba zakwaszac srodowisko w pochwie to wykurzy grzyby) -plukanki z olejkiem z drzewka herbacianego(odkarzajace wlasciwosci,antygrzybicze,bardzo silne dzialanie.na szklanke wody 2 krople) -swietnie dziala naturalny kefir(mozna nim wysmarowac wejscir do pochwy lub tez zrobic plukanke tylko kefir jest gesty wiec chyba po jakims czasie trzeba bedzie wyplukac go z pochwy np.woda z cytryna)kefir leczy i tez przynosi natychmiastowa ulge gdy swedzi i piecze. -podmywaj sie tez zakwaszona woda -do plukanek mozesz tez dodawac SOL BOCHENSKA(BROMOWA)do kupienia w kazdej aptece(swietna przy plukaniu zatok) -dieta tez jest bardzo wazna-zero slodyczy,mleka,jak najmniej kluchow ZYCZE POWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
PIXi-- napisz cos wiecej jak robic te plukanke np z cytryny nie mam pojecia jak sie do tego zabrac a chce sprobowac z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIXI77
ja uzywam przegotowanej cieplej wody do ktorej wciskam pol lub cala cytryne (bez pestek oczywiscie!!!! :)) do tego dodaje 2 krople olejku z drzewka herbacianego(najlepiej kupic w apece kosztyje ok-7-12zl,musi byc naturalny) i /lub lyzeczke soli bromowej (mozna sobe robic takie mieszanki w zaleznosci co sie ma akurat w domu.mozna mieszac skladniki lub plukac sama woda z aloesem lub cytryna albo sama woda z drzewkiem herb.)na szklanke wody dodaje kilka duzych lyzek aloesu w plynie. do plukania uzywan najwiekszej gumowej gruszki do ktorej nabieram wody ,'wciskam' do pochwy i czekam az wyleci.mozna robic to kilka razy dziennie.naprawde pomaga!!!! piszcie jak macie jeszcze jakies pytanka. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Witam! Chcę powiedzieć,że jednak wracam do leczenia wodą utlenioną od dzisiaj!A wam jak idzie leczenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×