Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość bożka1
Dzisiaj doszłam do 10 kropelek,nic szczególnego się ze mną nie dzieje.Poza jednym wyjątkiem,jak pisałam bolą mnie mięśnie i stawy ,między innymi staw kciuka.Muszę stwierdzić ,że akurat ten staw przestał mnie boleć!Ja jakoś nie odczuwam zwiększonej energii,dla mnie 10 kropli nie stanowi problemu.Myśle ,że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.Wybieliłam sobie też ząbki wodą utlenioną.Ostatnio piłam zioła na te swoje dolegliwości,wiadomo zioła mają dużo garbników i ząbki trochę pożółkły.Jednak przestałam zakraplać zatoki,bo to strasznie nieprzyjemne.Widzę Pieczareczko,że tylko ja i ty leczymy się wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
4 dzień zażywam wodę utlenioną - dzisiaj po 6 kropli na 1/2 szkl. wody. Leczę się na nadciśnienie tętnicze, alergię i astmę - mam nadzieję, że ta kuracja mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tylko my we dwie :( u mnie z efektów leczniczych : - oczyszczaja się zatoki z nagromadzonego latami syfu- kilka lat mam przewlekłe zapalenie zatok na które lekarze nie potrafia mi pomóc - znika osad z jamy ustnej, zębów - mam więcej sił witalnych efekty nieprzyjemne: dziwny niesmak w ustach , ból kolana- ale to może od zmiany pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka 1
Ja też mam nadzieję ,ze zatoki oczyszczę-strasznie mam zawalone,a lekarze tylko by sterydy zapisywali (nie!dziękuję)Ja na łyżkę wody daję 10 kropelek i oczywiście połykam.Nie daję rady do nosa-może szybciej bym soczyściła,ale cóż jest to zabieg brrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Cytat z książki: Zanim weźmiecie się za wodę utlenioną (i tym samym za zawarty w niej nadtlenek wodoru), konieczne jest oczyszczenie jelit, wątroby, stawów i krwi...” I również o tym profesor Nieumywakin pisze w swej książce. Podaje łatwe do zastosowania metody oczyszczenia organizmu, które bez nakładów finansowych można przeprowadzić w zaciszu domowym. No a potem – biegiem do apteki po wodę utlenioną... Ja wcześniej zamierzam przeprowadzić dietę oczyszczającą warzywno-owocową (około 2-ch tygodni) wg dr med. Ewy Dąbrowskiej na podst. książki "Ciało i ducha ratować żywieniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Ja przez pół roku piłam zioła,a wiadomo zioła maja moc oczyszczania,więc bez przeszkód mogę leczyć się wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie mozna byc \"zapchanym\" przy stosowaniu wody utlenionej- tlen ma docierac do tkanek a nie do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatokowiec
Cześć Mam pytanie , Pieczareczko , po jakim czasie od rozpoczęcia kuracji zauważyłąś efekty? Ja zaczynam od 1 jednej kropli i mam zwiększać co kilka dni ( aktualnie dwie krople).Czy po prostu wysmarkujesz , czy to wszytko samo spływa( sorry za mało apetyczne pytania):-) . Ja próbowałem już wielu rzeczy , zjadłem furę leków które pomagały na kilka dni . Teraz zacząłem inhalacje olejkami eterycznymi oraz piję H2O2. Mam nadzieje że to coś pomoże bo zaczynam tracić nadzieje. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakataaaaaa
w jaki sposob wybielic zeby? nalozyc pare kropelek na szczoteczke? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyzkę stołową wody utlenionej
i łyżkę zwykłej wody, przepłukuję zęby.Wybieliły sie gdzieś może o 1i 5 tonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
a ja biorę 10 kropelek 3xdziennie i nie odczuwam jakiś niepokojących objawów,a na pozytywy to chyba jeszcze za wceśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatokowiec
dzieki za info Pieczareczko Będę sie odzywał jak zauwazę u siebie jakieś efekty. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
Do alergiczka. Dzisiaj mija 9 dzień na H202,również jeszcze nie widzę efektów.Jestem jednak dobrej myśli,na wyzdrowienie trzeba czasu.H2O2 to nie czarodziejska różczka!Czytałam ,że ludzie dopiero po 2 -3 miesiącach stopniowo dochodzili do zdrowia-więc wytrwałości życzę., Fajnie,że jest nas coraz więcej, w grupie razniej.Też jestem alergiczką(alergia na żywność i przeróżne wysypki są moim udziałem) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczereczka
nie szalejcie z ta woda - nawet małe ilości dostarvzją duzej ilości tlenu no i czywiscie w czasie kuracji trzeba brac witaminę c - niezpominajcie o tym pozdrawiam i piszczie jak efekty i skutki uboczne- czy tez macie taki dziwny niesmask? ja wczoraj 3 krople dzisiaj i jutro przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
do Pieczareczki Myślę ,że 10 kropli 3x dziennie to żadne szaleństwo.Tak ordynuje Nieumywakin,a on wie co pisze.Ja nie odczuwam żadnych skutków ubocznych,więc mi służy taka ilośc.Nie odczuwam tez niesmaku ,o którym piszesz.Każdy być może inaczej reaguje na H202.Ja odstawiłam całkowicie cukier i poczułam się lepiej,to juz piąty dzień bez cukru(ze względu na moją nietolerancje pokarmową lub jak kto woli alergię) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
do pieczereczka piszesz, że masz dziwny niesmak w ustach - może H2O2 pijesz ze zbyt małą ilością wody - dlatego podrażniasz śluzówkę i przełyk. Ja dzisiaj stosuję 9 kropli na 1/2 szkl. wody i czuję się dobrze (również smakowo). A może woda utleniona ta z apteki ma różne stężenie? np 4% - jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
pije jeszcze ktoś H2O2 ? jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka1
piję już 11 dzień!Wczoraj zrobilam 1-dniowa przerwę.Narazie nie czuję żadnych zmian.Może troseczkę lżej mi się oddycha,ale nie jestem pewna.Będę pić dalej H202.Jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alergiczka
a Ty jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalergiczka
Jutro kończę kurację, zwiększyłam ilość wody 10 kropli H2O2 daję do 2/3 szklanki wody źródlanej (PRIMAVERA), ponieważ trochę podrażniłam przełyk. Od niedzieli robię 5 dni przerwy. Trochę lżej mi się oddycha, poza tym bez większych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb...
ktos pije np 3 kropelki na lyzke wody inna osoba 3 kropelki na pol szklanki to duza roznica czy moze ktos napisac jak dokladnie pic ta wode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Do osoby straszącej nas pod nickiem "zabić się na własne żądanie" która pisze: Dla tych, którzy raczączą się tą kuracją... oto fragment książki Superoksydanty, dodam,że naukowca a nie szarlatana: "Uważa się, że nadtlenek wodoru bierze udział w procesie uczynnienia utajonego wirusa Epstein-Barra, uznawanego za przyczynę zespołu przewlekłego zmęczenia i starzenia się"... Mam pytanie do "zabić się na własne żądanie" aby podała źródła informacji o autorytecie jakim jest James Balch ? Czy William Campbell Douglas, Otto Heinrich Wrburg, Iwan Nieumywakin są szarlatanami, a James Balch naukowcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Otto Heinrich Warburg (ur. 1883 zm. 1970) laureat nagrody Nobla z 1931 roku z medycyny i fizjologii za odkrycie budowy i działania enzymów oddechowych, a także procesów fizjologii komórek nowotworowych. Udowodnił, że rozwój raka jest procesem anaerobowym. William Campbell Douglas - wszystko o nim na jego stronie http://www.douglassreport.com Iwan Pawłowicz Nieumywakin zajmuje się tematem leczenia i uzdrawiania ludzi od ponad 40 lat. To osoba znana w Rosji zarówno dyplomowanym lekarzom, jak i ludziom zajmującym się medycyną naturalną. Jest doktorem nauk medycznych, profesorem, członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych, autorem ponad 200 prac naukowych. Przez ok. 30 lat związany był z rosyjskim projektem "Kosmicznego Szpitala" - metod udzielania pomocy medycznej kosmonautom i zdalnego monitorowania ich funkcji życiowych w trudnych warunkach przestrzeni okołoziemskiej. Znany jest ze stwierdzenia, że "...przyszłość medycyny to symbioza medycyny oficjalnej i ludowej (z której powstała medycyna oficjalna), plus dogłębna wiedza o procesach fizjologicznych zachodzących w organizmie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbb
zastosowanie wewnętrzne zażywać od1- 2 kropli na 2-3 łyzki stołowe wody 3 razy dziennie,30minut przed posiłkiem lub 2godz.po posiłku,codziennie zwiększając dawkę o 1 kroplę,aż do 10 kropel dziesiątego dnia.Przerwać kurację na 2-3 dni i przyjmować już po 10 kropel,robiąc przerwę po 10 dniach. Jest to cytat z książki Nieumwkaina.Ja osobiście stosuję taką dawkę, na taką ilość wody i nic mnie nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabić się na wlasne żądanie
O was mi nie chodzi, wyście juz się zabiły przez własna glupotę. I nic tego nie zmieni. Natomiast ostrzegam tych, którzy jeszcze nie zaczęli. Nie zabijajcie się, bo naukowiec o rosyjsko brzmiącym nazwisku ( to zabawne, że w Polsce, aby zostać medycznym guru wystarczy miec rosyjskie nazwisko i pochodzenie z byłego ZSRR - typu Nieumywakin, Niekrasow, Kaszpirowski itp.) coś sobie wymyślił. Za kilka lat porozmawiamy, bo to praktyka powie. Z wieloma chyba juz raczej NIE porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi...
kurde a ja mialam stosowac ta wode ale po ostatnim wpisie sie waham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka1
Czy ktoś słyszał o dr Warburgu który przed II Wojną dostał dwie nagrody Nobla za skuteczne leczenie raka tlenem? Czy ktoś słyszał o błyskawicznym leczeniu miażdżycy zastrzykami donaczyniowymi wody utlenionej? Lub o blisko 80% wyleczeniach z gangreny pacjentów za zgorzelą zastrzykami dotętniczymi z wody utlenionej gdy penicylina była niedostępna? O wyciąganiu ludzi z ataku serca zastrzykiem z wody utlenionej? To nieznane kuracje. Proszę np. wpisać Hydrogen Peroxide - Curse or Cure? w wyszukiwarce. Czy też po prostu Hydrogen Peroxide (wyniki wyszukiwania w jęz. angielskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka1
Chociaż naukowcy od dawna poważnie zajmują się zagadnieniem wpływu wody utlenionej na przebieg leczenia różnych chorób (gangreny, sączących i ropnych ran w chorobie popromiennej, chorób nowotworowych), badania te nie uzyskały szerokiego rozgłosu. Przyczyną tego stanu rzeczy jest zajadły sprzeciw ogromnego przemysłu wytwarzającego syntetyczne lekarstwa, jako jednej z głównych gałęzi biznesu, który przynosi wielkie dochody żerując na nieszczęściu ludzkim, oraz opór przedstawicieli tego przemysłu wobec podważania ich „autorytetu”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka1
Przemysł farmaceutycny to wielki biznes,komu by sie opłacało leczyc wodą utlenioną skoro kosztuje ona grosze.Przecież dyrektorzy zarabiaja kilkadziesiat tys.zł .miesięcznie, nie mówiąc ile maja z tego udziałowcy,więc leki musza być drogie ,opatentowane,a wody utlenionej to nie dotyczy....jest poprostu nieopłacalnai zbyt tania.Wbrew pozorom przemysłowi farmaceutycznemu nie zależy aby pacjent wyzdrowiał.Pacjęt ma chorowac przewlekle i kupować coraz to droższe leki ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×