Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

a ja nie zdradzam, jak mam ochotę na kogoś innego to rozstaję się z poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowwa 44 :-) ale głupoty piszesz o tym ,ze czego oczy nie widza...:-)a poza tym maz czy zona moze miec w domu wszysko i tak moze zdradzasc.Np.mi nic nie brakuje w domu,mam ciacho meza,mam wszysko i jakos lubie skoki w bok.Nie zawsze zdradzajace osoby narzekaja na jakies braki w zwiazku. Mimo,z ezdradzam meza to nigdy w zyciu nie chciałabym miec takiego patrtnera jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mało wiesz o życiu jeszcze" wiem wystarczajaco duzo... zwlaszcza o sile kobiecej autosugestii :D wyobraź sobie, ze pani "jednak smutna" gdyby pojawila sie na tym topiku rok temu, tez jak lwica broniłaby takich zwiazkow i za swojego o 21 lat mlodszego faceta dala sobie reke uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
też starsza stac mnei na wiele ,bardziej niż Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Każdy ma swoje poglądy, ja należę do kobiet które nie boja sie porzucenia, nie boją się zdrady i mam taki charakter że wiem, że byc może to ja kiedys rzuce swojego faceta, nie wiem. Może on mi sie kiedyś znudzi, wcale tego nie wykluczam. To on jest stroną bardziej zaangażowaną. W pewnym wieku nie tak łatwo się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44 Ty nei rzucisz swojego o 10 lat młodszego faceta,ty sie go bedziesz kurczowo trzymała jak to Ktos juz tutaj pisał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
abjb czyli twoj mąż jest szczęśliwy bo nie wie że go zdradzasz. O tym piszę czego oczy nie widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chyba malo tolerancyjna ale jakos zle mi sie kojarzy babka po 40 z jakims gowniarzem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Jak mi cos w związku nie pasuje zaczynam szukać nowego faceta będąc jeszcze z poprzednim - tak kiedys robiłam i wtedy zdradzałam. Zawsze jest jakaś przyczyna. Jak jestem szczęśliwa nie zdradzam. Sbjd nie wierzę że jestes szczęśliwa w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak mi cos w związku nie pasuje zaczynam szukać nowego faceta będąc jeszcze z poprzednim" nie lepiej najpierw zakonczyc a potem szukac nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44to uwierz:-) jestem szczesliwa,bo mam to co chciałam i moze sie po prostu nudze i robie to co robie,W ogole zawsze lubiłam skoki w bok.Nie trzeba byc nieszczesliwa aby zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Kiedys zdradzałam i zostawiłam 10 lat młodszego. Teraz nie wiem? Na razie nie zamierzam nikogo rzucać bo jestem szczęśliwa ale na pewno nie będę sie "kurczowo" trzymać i wybaczać różne wyskoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, zobaczymy co powiesz jako 40- latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie lepiej najpierw zakonczyc a potem szukac nowego..."- lepiej, tylko dla kogo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Kwiatek wiem że tak powinno być, ale czasami cos nam w związku nie pasuje ale jednak nie jest az tak źle żeby od razu sie rozstawać. Wtedy był to taki związek że wolałam być z nim niz sama, ale marzyłam o kim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
Tamari :-) 20 latek dla 40 latki to miodzi(nie kazdy)ale tylko w roli kochanka a nie partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
sbjb w takim razie należysz do osób które zdradę maja we krwi. Wiekszość ludzi jednak zdradza jeśli nie sa spełnieni w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm komik nie przesadzaj teraz to lubie 19-20 latkow ale do lozka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"napewno nie bede sie brac za 20-latka" wizualnie bedziecie do siebie pasować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
No nie partner 20 latek absolutnie nie! Zreszta kochanek chyba tez nie bardzo. Co taki 20 latek potrafi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowa - no niby ntak, ale dla mnie to tchórzostwo jest zwyczajne. nie stawiasz czoła problemom w związku tylko szukasz pocieszyciela na boku 😠. mozesz sie uwikłać potem w większe gówno niz juz jestes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44 widocznie mam to w genach:-) i wielu ludzi ma to samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Tamari i oni coś potrafią? Najmłodszy facet z którym spałam mial 24 lata i bardzo sie rozczarowałam :O 26 latkiem tez sie rozczarowałam - totalne porazki w sexie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×