Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość wanilliowa444
Wszystko zalezy od konkretnej kobiety. Ja np. jestem bezkonfliktowa, tolerancyjna i mimo że jestem kobieta uważam że sporo kobiet jest po prostu ... beznadziejnych ! same sobie winne że ich związki się rozpadają, czepiaja się nic nie znaczących pierdoł, sa zazdrosne bez powodu, chca faceta trzymać na smyczy i bardzo dobrze że faceci od takich idiotek uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
I jeszcze ta emancypacja! trochę zbyt dosłownie wiekszość kobiet to traktuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgen wszystkim :P komik, to co napisalem to duzo prawdy w tym jest. to co ty napisales tez... ale... wszystko zalezy od konkretnego czlowieka :D nie znasz mezczyzn ktorzy sie rozdrabniaja, nie potrafia skutecznie zarzadzic, itd itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadaszsz
Jak facet jest sporo starszy też są głupie komentarze każdy związek troche inny niż standardowa norma jest na językach takie społeczeństwo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilliowa444 oczywiscie, ze to co pisze nie dotyczy wszystkich kobiet, ale na szefow, managerów nadaja sie bardziej faceci... i w zasadzie słysze to od wszystkich kobiet - ze na szefa wolą męzczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Ja uważam że generalnie to kobiety są bardziej konfliktowe, czepialskie (ja jestem wyjątkiem) natomiast mężczyźni bardziej agresywni, nerwowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sprawy słuzbowe traktuja nadmiernie osobiscie a na dodatek, rozdrabniaja sie na tysiace nieistotnych szczegółów" komik, ty nie znasz kobiet ktore w pracy potrafia byc skuteczne :D a ja znam :D hehe kiedys tez myslalem ze kobiety sie nie nadaja za bardzo do pracy zawodowej bo to bo sio bo nie umieja sie ogarnac. ale tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci wolą nie dopuszczać Nas do władzy bo sie boją nas i tyle.Myślą stereotypami ,ze emocjonalne drobiazgowe itd.Hehe lepiej nie dać szansy niz sie przekonać kto ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i w zasadzie słysze to od wszystkich kobiet - ze na szefa wolą męzczyzne" hehe cos w tym jest, to fakt. moze one za miekkie sa dla ludzi mimo wszystko ;) no chyba ze to babochłop bezlitosny jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie znasz mezczyzn ktorzy sie rozdrabniaja, nie potrafia skutecznie zarzadzic, itd itp?" znam, ale chodzi o skale... zobacz taką naszą Sami... słodka dziewuszka, bardzo ją lubie... ale ewidentnie nie potrafi wyłączyc emocji... jej nastrój zmienia sie w 20 sekund... wyobraź sobie taka szefową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne "problemem kobiet jest to, że ich poglad na dany temat zalezy od dnia cyklu "- tak tylko wam się wydaje,zadowolona z życia kobieta nie robi problemu z bzdur;) Wszystko możliwe,ze w domu czepiamy się drobiazgów,ale ile razy można przepominać o opuszczeniu klapy:-o ?-to wasza wina ,nie nasza:P W pracy na pewno jesteśmy bardziej wyluzowane;),no chyba,ze trafiasz na zakompleksione jędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Oczywiście, ja też wolę szefa mężczyznę. Mam troche staroswieckie podejście i jednak uważam, że to mężczyzna powinien robic karierę a kobieta owszem powinna pracować żeby byc niezależna ale jednak mieć czas aby zająć się domem, mężczyzną, dziećmi, a nie robic kariere i jej poświęcc cały swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe komik Sami tak potrafila zakrecic facetami stad ze sie oferma z Brzydalem 29 o nią pobili :D poza tym niezle gra - wczoraj np. skłamała ze lubi facetów z kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kobiety odzielają prace od życia:P Kobieta szef nie zareaguje litością na słowa''mój syn jest chory''a facet szef ''oj to idz z Nim do lekarza jak skończysz projekt'' Dlatego gdyby kobiety rządziły nie byłoby zlituj sie :classic_cool: kogo faceci sie doradzają ?--KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - wystarczy popatrzec na prawniczki... gdy idziemy na jakies spotkanie z przedstawicielami innej kancelarii spokojnie i na chłodno mozna sie dogadac wtedy, gdy po dwoch stronach nie ma kobiet.. kobieta z facetami tez sie jakos dogada ale weź baby posadź po obu stronach.. stary - to jest armagedon... jak sobie zaczna wytykac niuanse w umowach, to sie negocjacje miesiacami ciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
No właśnie słynne "opuszczanie klapy" ja takimi pierdołami sie nie przejmuję i dzięki temu jestem szczęśliwsza i nie zatruwam życia moim domownikom (sama zostawiam otwartą :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ewidentnie nie potrafi wyłączyc emocji... jej nastrój zmienia sie w 20 sekund... wyobraź sobie taka szefową" komik na to jest extra sposob... skomplementowac wyglad, pocałować w rączkę, miło się uśmiechnąć, albo połechtać próżność w inny sposób i juz jest moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dobra bo prowadzimy juz czystą walkę o władzę :D i tu płeć jest akurat nieistotna :D Sami jest dominująca i nie popuści facetowi przyszlemu PS Sami - jak tam ten Nowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Władza jednak powinna należeć do mężczyzn :P Zaraz kobiety mnie tu zlinczują :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście, ja też wolę szefa mężczyznę. Mam troche staroswieckie podejście i jednak uważam, że to mężczyzna powinien robic karierę a kobieta owszem powinna pracować żeby byc niezależna ale jednak mieć czas aby zająć się domem, mężczyzną, dziećmi, a nie robic kariere i jej poświęcc cały swój czas." o wlasnie to jest normalny powod dla ktorego kobiety wola na szefow mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie dryfujecie :). Od zależności wieku w związku, do zależności płci w pracy. KoMiś i Kwiatek jak zwykle w parze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak sobie zaczna wytykac niuanse w umowach, to sie negocjacje miesiacami ciągną" komik, mnie sie wydaje ze jest to kwestia wychowania ze kobiety nie nauczono podejmowac samodzielnnie decyzji i brac za nia odpowiedzialnosci tylko czekac na jej podjecie przez mezczyzne. i stad sa takie jajca ze kobiety sie rozdrabniaja bez konca zamiast "po mesku" cos zadecydowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ile razy można przepominać o opuszczeniu klapy ?" bo to opuszczanie klapy nie ma zadnego sensu i uzasadnienia logicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>komik, mnie sie wydaje ze jest to kwestia wychowania ze kobiety nie nauczono podejmowac samodzielnnie decyzji i brac za nia odpowiedzialnosci tylko czekac na jej podjecie przez mezczyzne A w jakich szkołach tego uczą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie z Panem KOmiczne co do pracy kobiety z kobietami dogadają sie gdy pracują bez facetów.Natomiast wystarczy 1 facet by wszystko zburzyć. Zaczyna sie świadoma lub nieświadoma rywalizacja o względy faceta. Mężczyźni przez swoje ambicje chcą być najlepsi,nie potrafią pracować w grupie samych mężczyz bo rywalizują miedzy sobą.Natomiast gdy zjawia sie choć jedna kobieta.. chcą jej pokazać ze jest gorsza,albo łagodnieją:classic_cool: Kwiatek nie ma faceta:P nie wyszło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne prawniczki i prawnicy to specyficzna nacja,podobnie jak nauczycielki:P,uwazają,ze na wszystkim znają się najlepiej:P A tak naprawdę to wszystko zależy od charakteru człowieka nie od płci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne "bo to opuszczanie klapy nie ma zadnego sensu i uzasadnienia logicznego" usiadłes kiedyś po przebudzeniu na zimnym sedesie bez deski??????jeżeli nie to polecam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca kwiatku to kwestia wychowania... dla nich te rzeczy sa naprawde istotne... jak mi kolezanka przyniosła ostatnio umowe najmu, ktora pisalem z sugestiami jej "poprawek" to jej powiedzialem ze chyba dawno sexu nie uprawiala... takie bzdety, ze dupa odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\">>>komik, mnie sie wydaje ze jest to kwestia wychowania ze kobiety nie nauczono podejmowac samodzielnnie decyzji i brac za nia odpowiedzialnosci tylko czekac na jej podjecie przez mezczyzne A w jakich szkołach tego uczą? \" w najlepszej z mosliwych - czyli w ŻYCIU. a kobiety sie wychowuje w Polsce na uległe mężczyznom zazwyczaj. natomiast mezczyzn na takich co maja sobie poradzic ze wszystkim, wszedzie, zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×