Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"usiadłes kiedyś po przebudzeniu na zimnym sedesie bez deski??????jeżeli nie to polecam" jak mozna siadac na kibel, nie patrzac czy lezy tam deska?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe złośliwa, jak zwykle trafne uwagi ;) PS czemu nie wyszlo? facet pewnie odpuscil przy tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brednie decyzje uczymy sie podejmowac bez wzgledu na płeć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie do konca kwiatku to kwestia wychowania... dla nich te rzeczy sa naprawde istotne..." hehe komik tu tez masz racje :) kobiety sa bardziej drobiazgowe od nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zapomniał że jest zonaty:O to tak nie godzien uwagi szczegół dla faceta przecież:) Kwiatek co mnie tak chwalisz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoœliwa, jak napiszesz mšdrze to moge nawet pochwalic. nie mysl ze sie podlizuje albo cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, nieraz pisze w solidarnosci ch..ow a nieraz nawet w obozie kobiet jestem, a nieraz neutralnie sie przygladam ;) dlatego mozesz odniesc wrazenie ze zmienny jak choragiewka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie dogaduja sie miedzy soba i to bez wzgledu na obecnosc faceta... Wy po prostu nie mozecie sie pogodzic, ze jakas kobieta bedzie od was lepsza... bo to, ze facet jest lepszy, to macie niejako wpojone i uznajecie to za norme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to tak nie godzien uwagi szczegół dla faceta przecież" czepiasz sie głupot...:P jak bedziesz taką szczególarą, to nigdy faceta nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica musze z Toba pogadac:) daj mi swoj nr gg na meila jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
"usiadłes kiedyś po przebudzeniu na zimnym sedesie bez deski??????jeżeli nie to polecam" jak mozna siadac na kibel, nie patrzac czy lezy tam deska?? Ah to chodzi o tą deskę ??????!!!!! Ja ciągle myslałam, że chodzi o ta wierzchnią :D:D:D Mnie najbardziej wkurza jak moje dzieci nie podnosiły klapy i ja potem siadałam na obsikaną deskę - ale wtedy ku...y leciały. Na szczęście z tego juz wyrośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari wysłałam pegaz--to znak wolności,żaden facet mnie nie posiądzie ...w sensie uczuciowym...bo co do fizycznego..to nie mam zastrzeżeń na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żartujesz
wiesz co Komiczne? jedna rzecz jest w tym wszystkim pewna - że Ty tez się starzejesz. I te słowa o starosci bardzo nieładnej w Twoich postach tez będą cię kiedyś dotyczyc. A takich bzdur jakie Ci sie tu udało napisac, dawno nie czytałam. P.S. Mam młodszego kochanka. Sporo młodszego. Jestesmy razem dosc długo. Mozesz sobie teoretyzowac, mam to w dupie. i wiesz co? To normalny, przystojny fajny facet jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
On przeciez sobie jaja z nas robi. Tak naprawde marzy o takiej zadbanej atrakcyjnej 40-stce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie waniliowa - nie marze :P bo gdybym marzył, bo bym taką miał... ale 20 latki tez nie sa moim targetem... "Mam młodszego kochanka. Sporo młodszego. Jestesmy razem dosc długo" wielu facetów nie wyrosło z wieku chłopięcego i chcą, by im matkować... a jak sobie jeszcze poruchac mogą, to juz jest w ogole super... rózne sa dewiacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" *Sami* czy Ty jesteś Złośliwa samica 30 ?" nie - Sami to Złośliwa w garsonce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Komiczne co uważasz pod słowem "matkować" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem czy tak ciepło? w sumie to ogrzewania foteli nie włączałem, ale raczej jest podobnie jak i wczoraj, tylko wiatr chyba mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co ja Ci zrobiłam zes przeciw mnie" a po czym to wnosisz? matkowanie to zachowywanie sie bardziej jak matka niz jak partnerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nie wrazliwy, ja odzxczuwam zmiane temp jest cieplej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×