Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna mariia

Uczuciowo dobija mnie allegro

Polecane posty

Gość anna mariia
sluchajcie nie chodzi mi nawet o cene przesylki. Ale chodzi i smieci. Nie chcial dobrze , bo rozumiem stare gazety. Ale on wzial pudelko po butach , na dno polozyl ta malutka karte ( zmiescilaby sie w najmniejszej kopercie), nastepnie prawdopodobnie powyciagal z kosza na smieci ( sadzac po zapachu) wszytsko co tam bylo ( rolki po papierze, rolki po tasmach klejacych, opakowanie po makaronie, po kuskusie, po czysm tam jeszcze ; bylo tego duzo, nie pregladalam dokladnie ). I nie byly to papiery potrzebne to zabezpieczenia przesylki. Sprzedajacy od poczatku wydawal sie gnojkiem, zaraz wam wkleje co mi wypisywal w odpowiedzi na pytanie, czy dostal juz pieniadze i czy wyslal towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominają państwo o tym, że osoba z działalnością gospodarczą musi sobie za wysyłkę doliczyć vacik- 22% którego nie odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
MOPje pytanie do tego kogos, kto podaje sie za kobniete: pytanie moje jest proste. Czy dostala Pani pieniadze i czy towar zostal juz wyslany Odpowiedz no tak, pytanie byloby proste gdyby bylo takie jak w ostatnim mailu bo w innym przypadku .... nie jest to pytanie a jakies dziwne pomowienio-domysly, jednakze oczekujac czegos od kogos innego nalezy z pewnoscia najpierw SAMEMU tak sie zachowywac .. wiec jesli oczekuje lub oczekiwal Pna prostej kwestii wystarczylo zadac proste pytanie co do tonu ... to ktos juz dawno w psychologii powiedzial iz nie wazne jak cos sami odbieramy TYLKO JAK NAS ODBIERAJA inni ... ja mam prawo do odbierania tak jak odebralam, uwagi i ton mi sie nie spodobaly co i tak pominelam milczeniem, wiec jesli chce Pan kontynuowac ten watek to nie bedzie to IMHO dobry pomysl w kwestii zapytania .... tak, tak monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna to fakt... jezeli ktos pisze ze przesyłka kosztuje 20 zł i ta druga osoba sie godzi na to .. to nie mozna miec poznij pretensji o to ze na liscie przewozowym widnieje kwota np 15 zł.... to nie ma znaczenia... Autorka zgodziła sie na kwote 14 zł i nie powinna miec zadnych roszczen w tym temacie Czasami jest tak ze te koszta przesyłek to nie tylko wysyłka za posrednictwem poczty polskiej czasami wysyłajacy doliczaj np opakowanie,tasmy ,sznurki, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty sobie myślisz?? skończyły się czasy miłościwie nam kupujących- jest nowa reklama pamiętaj- sprzedawca też człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
pozniej czekalismy tylko na przesylke, nic do Niego nie pisalam, nie atakowalam w zaden sposob,. To mi przyslal smietnik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
spoko, mnie chodzi o koszt wysylki, nasza strata i glupota:P Prosze tresc 2 maili: Ja: Witam > W niedziele kupile karte , w ten sam dzien przelalem pieniadze , na pewno juz doszly a mimo to, nie mam od Panstwa zadnej wiadomosci czy towar zostal wyslany?? > Bardzo prosze o jakis kontakt Ona /On: prosze mi wybaczyc ale nic nie rozumiem z tego co Pan napisal .. nie ma z nami kontkatu ? bzdura .... jak mamy czas i mozliwosc bo jestesmy w domu to sprawdzamy poczte nie ma od nas zadnej wiaodmosci ? jakiej dokladnie wiaodmosci nie ma ? prosil Pan o jakas ? minelo od czasu transakcji 3 dni .... a Pan robi jakis dziwny raban, dziwny bo jesli mialby Pan jakis problem wystarczyloby zadzwonic i zapytac a nie pisac takie maile nie bardzo tez rozumiem jakiego kontaktu Pan oczekuje ?! pozdr monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli komuś bym zapłaciła 4 zł za przesyłkę to wydaje mi sie że koperta bąbelkowa albo karton dobrze zabezpieczony to minimum. Allegro: " Dopuszczalne jest zaokrąglenie lub zmniejszenie tych kosztów w celu uproszczenia zasad dla Kupujących, ale nie jest dozwolone naliczanie wygórowanych opłat, które w rażącym stopniu przewyższają rzeczywisty całościowy koszt obsługi i wysłania przedmiotu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
Moja odpowiedz byla taka, ( jak juz wklejalam) pytanie moje jest proste. Czy dostala Pani pieniadze i czy towar zostal juz wyslany Odpowiedz no tak, pytanie byloby proste gdyby bylo takie jak w ostatnim mailu bo w innym przypadku .... nie jest to pytanie a jakies dziwne pomowienio-domysly, jednakze oczekujac czegos od kogos innego nalezy z pewnoscia najpierw SAMEMU tak sie zachowywac .. wiec jesli oczekuje lub oczekiwal Pna prostej kwestii wystarczylo zadac proste pytanie co do tonu ... to ktos juz dawno w psychologii powiedzial iz nie wazne jak cos sami odbieramy TYLKO JAK NAS ODBIERAJA inni ... ja mam prawo do odbierania tak jak odebralam, uwagi i ton mi sie nie spodobaly co i tak pominelam milczeniem, wiec jesli chce Pan kontynuowac ten watek to nie bedzie to IMHO dobry pomysl w kwestii zapytania .... tak, tak I przestalam pisac, bo uznalam ze nie ma z kim. Czekalam na paczke. Doszla, fakt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak witaj na CL:D chociaż są lepsi od ciebie- niektórzy wysyłają kase w piątek i zanim w poniedziałek dojdzie na konto- drą się "gdzie moja przesyłka " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
wystawiam tym, ktorzy postepuja nie fer. Nigdy sami nie dostalismy negatywa, bo zawsze place 5 minut po wylicytowaniu towaru. Rozumiem, ze sprzedajacy trzymaja sie razem, ale isnieja pewne reguly. Faktycznie nie znam do konmca regulaminu allegro, co nie oznacza ze nie wystawie kolesiowi negatywa, bo jednak towar mi przyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
a czy Ty Ike rozumiesz, za co wystawilam negatywa? Nie za opoznienie wysylki, tylko za to ze wyslala mi smieci.,Zaraz napiszecie, ze slusznie, bo smialam go zapytac 3 dni po wlacie, czy wyslal mi towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem profesjonalistką ;) - ale ostatnio dokładnie tak miałam kobieta zakupiła towar- ciszaaaa- po tygodniu dostała przypomnienie- owszem odpisała, przepraszała, bo zapomniała- kase przelała- tego samego dnia kiedy weszły pieniądze mail " pieniądze od dawna są na Państwa koncie .....................!!!!!!!!!!!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz i nie dwa sama dostałam coś w "śmiechach" i sama w "śmiechach wysyłałam. to najlepsze zabezpieczenie- za inne musiałabyś jeszcze sporo dopłacić- bo tak się składa, że wszystko kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
ale ja do tego Pana ?Pani nie napisalam, : gdzie jest moj towar , przeciez dawno wlacilam pieniadze". Tylko grzecznie w pierwszym mailu " prosze o kontakt" i odpowiedz na pyt. czy DOSTALA pieniadze i czy wyslala. Mysle, ze moje zachowanie bylo OK , ale jesli sie myle to mi wyjasnijcie, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mogłaś zresztą reklamować- "zapach" dyskietki... może wysłała by ci w płatkach róż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tym negatywem żartowałam :p tak na logikę - PO CO SPRZEDAWCA MIAŁBY CI WYSYŁAĆ ŚMIECI?? trochę niedbale ale w dobrej wierze zabezpieczył ci paczkę. Gdyby tego nie zrobił a towar jakimś cudem zostałby uszkodzony byłabyś zbulwersowana - jak to w niezabezpieczonej paczce:o Zdajesz sobie sprawę , że robisz z igły widły? i czytając uzasadnienie negatywnego komentarza wywołujesz śmiech u ludzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
eh, rozumiem smieci- smieci (stare gazety), stare pudlo, cokolwiek zabezpieczajacego, Ale koles wysla mi smieci z kubla, ktore pachna jak pachna. Z reszta mysle, ze nie wygram z Wami na argumenty. Jestem tylko kupujacym na allegro , nie oczekuje wiele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gololo
sprzedający ma po prostu dobry patent na wynoszenie śmieci z domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
Wiecie co, wkleje Wam kiedys jakta paczka wyglada. I nie wmawiajcie mi, ze opakowania po jedzeniu i resztki tego jedzenia, to jest sposob na wysylke. Tym bardziej, ze ta mala karta nie wymagala zabezpiezcen , sama w sobie zapakowana jest w male pudeleczko i zmiescila by sie w kopercie. Jesli tak sie wysyla teraz paczki, to Ok. Nie mam wiecej pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×