Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna mariia

Uczuciowo dobija mnie allegro

Polecane posty

powinien był dopisać do paragonu wysyłkę- to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie reklamówki są jak najbardziej ok bo kupujący nie zarzuci Ci ze cos zamokło podczas transportu i katalogi tez są ok, ale nie papierki po cukierkach, jakieś słoiczki albo rolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zadzie to jest jeszcze inaczej jeśli koszty wysyłki to nie tylko cena opakowania plus opłata za przesyłkę- nie musi- jeśli dokłada sobie parę zł np za spakowanie i inne duperele- wtedy musi dopisać- ale już jako usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee dobra nie wnikam już w te całe koszty :) niech jest jak jest byleby było napisane na aukcji że w przesyłke jest wliczony VAT i nie widzę żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królowa- jeśli ktoś ma kup teraz owszem- ale jak ma licytacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu tak ma być- to wszystko masz w regulaminach i załącznikach allegro- zasadniczo teoretycznie powinnaś to wiedzieć- masz też zawsze forum allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zlicytacja moze być problemalbo minimalna wtedy, wiesz nie mam w zwyczaju całych regulaminów czytać ;) zwłaszcza jeśli nie mam DG i sporadycznie cos sprzedaję na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że w praktyce wygląda to inaczej-;) idę gotować obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą- powiem wam coś- mój pierwszy zakup- spodnie- tak jakoś sobie pomyślałam że sprawdzę co się stanie jak wpiszę w oferowaną kwotę 1000 zł:D - oczywiście aukcję zaczęłam wygrywać przy coraz to bardziej dla mnie cholendarnych cenach- napisałam o wycofanie oferty i spałam spokojnie myśląc że to załatwi sprawę:D pierwszy zakup- pierwsze upomnienie- ale negatywa na szczęście nie dostałam:P ale po tej aukcji regulamin przeczytałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
no i dostalam negatywa. Bede interweniowac w allegro, bo wychodzi na to ze wymyslalam sobie smieci w opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
ktos mi wczesniej napisal, ze takiego zartownisia mozna tez ukarac oprocz negatywa. Moze ktos wie jak ( napisalam do allegro, ale odpowiadaja w 48 h). Oczywiscie nie pytam ike i energicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci właśnie odpowiem- wejdź ze strony głównej w allegro- społeczność (szukaj w zakładkach na górze)- i dalej- cafe pomoc- tam opisz problem- tam ci powiedzą co możesz zrobić, czy warto to zrobić i czy masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×