Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna mariia

Uczuciowo dobija mnie allegro

Polecane posty

tak jak mówię wszystko kosztuje- osobiście nie wierzę, że były tam jakię reszty jedzenia i tego typu śmieci - każde pudełko kosztuje- na poczcie min 3 zł- a żeby zamówić swoje trzeba zamawiać w tysiącach! wypełnienie kosztuje i też zazwyczaj zamawiać trzeba w belach- choć ja osobiście wykorzystuje piankę pod panele i kto wie, może też ktoś się tego czepnie każdy minimalizuje koszty by byc konkurencyjnym autorka mam wrażenie wyolbrzymia sprawę za odpowiedź na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak sprawdzasz komentarze u sprzedające to zobacz co wystawia, bo ten np ma pare wymoderowanych pewnie za niecenzuralność, a u takich ludzi serio nie warto nic kupować, bo więcej sie nadenerwujesz niż cała sprawa warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
Energiczna wypisujesz glupoty... nie chodzilo mi w ani jednym zdaniu o koszty wysylki, nawet napisalam ze nasza starta skoro jestemy glupi. Twoja zlosliwosc jest na najwyzszym poziomie , z calej historii wynioslas tylko tyle, ze ja nie pisze od razu o co chodzi i ze czepialam sie kosztow wysylki. Sam fakt, przeslania smieci ( rolki po papierze to tez smieci) juz nie jest dla Ciebie tak istotny jak przyjemnosc napisania cos glupiego pod moim adresem. Dziekuje za poparcie innym osobom, bo zaczynam sama watpic czy mam prawo byc niezadowolona z tej wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orange
masz prawo..zreszta wystarczy popatrzec na wczesniejsze komenty tego sprzedajacego..i czemu mialas pisac meile skoro wczesniejsze odpowiedzi byly ogromnie"orginalne":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnrrww
belka folii babelkowej na allegro kosztuje ok.20zł + przesyłka kurierska 15zł To są koszty, których min. kupujący nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llukie
przeciez nie trzeba bylo w ogole pakowac tak malego przedmiotu w pudelko, tylko w koperte babelkowa, a dla zabezpieczenia wlozyc karte miedzy dwie tekturki. Wysylalam juz setki plyt itp. i zawsze dochodzily w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, że jednak w całości nie dojdzie i sprzedawca ma w plecy 100- ale co tam w sumie to tylko sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mariia Całą historię opowiedziałaś od du.py strony. Zarzuciłaś sprzedawcy, że paczkę wypelnił rolkami po papierze - tak się często robi. O tym, że coś było brudne, o słoiku dowiedzieliśmy się po kilku stronach. Wcześniej wspomniałaś o przesyłce "kosztowala go 10 zlotych a wyludzil 14", która została opisana na aukcji i której - niestety - nie ma się co czepic. Teraz próbuję Ci uswiadomić, jak w przyszłości pisać komentarze, by nie wyjść na złośliwą, zajadłą idiotkę, a na klientkę, która faktycznie została pokrzywdzona i co zrobić, jeśli dostaniesz nega, a Ty sie obrażasz. O.K. - teraz obraziłam się i ja. Foch! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupująca na allegro
ja tez kupuje na allegro i uwazam, ze przasadzesz i robisz z siebie debilk e jeszcze opowiadajac na forum, ze koles przyslal ci to, co zamowilas, ale nie tak zapakowane :O przyszło? przyszlo! dziala? dziala, więc o co ci chodzi? zrzedliwe babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie za pomówienia- czyli pokazanie aukcji na forum publicznym powinnaś mieć zablokowane konto...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na orange
taaa ike..ty pierwsza polecisz doniesc prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____m------
ike czy ty wiesz co to jest pomowienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
jak ja jestem wredna, to zycze Wam takich przesylek:) A co do Energicznej ... wyciagne wnioski z Twoich rad. Mozna bylo napisac komenatrza lepiej, zgadzam sie. Dyskusje zamykam, bo to ja jeste, idiotka z wlasnymi i cudzymi smieciami do uprzatniecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
nie przesadzaj IKE. Nie tylko sprzdajacy maja jakies prawa na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 21
jesli ktoś tu przesadza, to tylko ty autorko. Nie stawaj na mojej drodze allegrowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też masz prawa- prawo do reklamacji np, prawo do złożenia skargi na allegro nie- nie polecę- gdyyb temat dotyczył mnie- zrobiłabym to bez mrugnięcia okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna- siedząc na topiku jednej mądrej......myślisz, że wywaliłabym swoje aukcje na forum publicznym??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
zalosna jestes Ike ... boisz sie jednej madrej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie ze sprzedających to powinno sie po rękach całować, nawet jeśli wysyłają rzeczy w śmieciach, za które płaci sie 4 zł, no tak słoiczki, rolki i papierki po cukierkach kosztują a na prowizje dla allegro i koszty aukcji też trzeba dorobić. Przecież kupujący płaci za ta wysyłkę, wiec kulturalny człowiek szanujacy innych nie wyśle towaru w odpadkach, a jak ktos uważa że autorka powinna byc wdzieczna za towar ( za który zapłaciła) bo dotarł, to serio powinna być szczesliwa za dodanie na CL żeby nie trafić na kolejnego takiego sprzedajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mariia Ale wiesz, co możesz zrobić? Fotkę opakowania (ze szczególnym uwzględnieniem koncentratu) wrzucić na darmowy Hosting Zdjęć i na Cafe Allegro, napisać, że Pewien Sprzedawca artykułów komputerowych tak właśnie zwykł pakować przesyłki :P Bez podawania Nicka, linka do aukcji - zainteresowani sami sprawdzą, komu wystawiłaś nega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 21
lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać i dla jasności nie jestm ike czy tam jakąś inną jestem allegrowiczką kupującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaaaa20
To ja zamówiłam u jednego gościa dwie czapki Dolce & Gabbana i do dziś ich nie otrzymałam :( Mało tego - sprzedawca nie odzywa sie do mnie od 2 tygodni,moje maile sa po prostu olewane!Kase wplacilam na konto ,a czapek nie ma nadal .Co ja mam robic?Gdzie to zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boję się takich "mądrych" bo mogłyby odebrać mi chlebek- wiele osób nie sprzedaj sporadycznie- wiele osób tak zarabia na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×