Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ula.ula

i stalo sie, za miesiac slub, a zakochalam sie w innym...

Polecane posty

Gość ula.ula

w dodatku w jego kuzynie:Ochcialam urozmaicenia w zwiazku, to mam:Oi co ja mam teraz zrobic?:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz problem...
pierdolenie o szopenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.ula
no tak, tylko nie moge przestac o nim myslec:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pusta
więc twoje uczucia są gówno warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołaj ślub!!!!!!! To decyzja na całe życie i absolutnie nie możesz patrzyć się na głupie konwenanse! Wiem co mówię. Też prawie uciekłam sprzed ołtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sponsorzy ci wpierdolą
że ruski miesiąc popamiętasz, a tak swoją drogą, jak ktoś słusznie zauważył, twoje uczucia są gówno warte, do jednego i drugiego, głupia pisda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaaas
smieszne! jak bierzesz zkims slub to chyba tylko i wyłacznie z milosci.....i chcesz z nim byc do konca zycia tak jak mowi obietnica a teraz powiedz jak moglas zakochac sie w innym skoro planujesz slubz z "twoim"....no az zalosne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.ula
dobrze wam mowic, bo nie bylyscie w takiej sytuacji :( z moim narzeczonym mielismy troche przykrych dni, ale wybaczylismy sobie wszystko. i nagle pojawil sie On... i wywrocil wszystko do gory nogami:Oboze co ja mam zrobic? wszystko juz gotowe:(:(w sumie nie mam pewnosci, ze z tym drugim by mi sie ulozylo, ale nie potrafie wybic go sobie z glowy. tym bardziej, ze on ciagle sie pojawia w poblizu, ciagle!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta inna to tez ja
ulala... A po drugie: dmuchnę, chuchnę i odmienię Twoje uczucia. Brak Ci dojrzałości do ślubu, Ula, idź się pobaw z kuzynem i nie zawracaj gitary narzeczonemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze przeczytaj
miałam identycznie. facet numer dwa to zauroczenie, gdy zdasz sobie z tego sprawę, to zuwazysz, ze lepszy jest ten numer 1, co ileśtam czasu z Tobą spędził i zdeklarował się, ze chce być z Tobą na dobre i na złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×