Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Piję kawę.Palę papierosy.Uprawiam seks Czerwona widze zes prawdziwa kobieta z krwi i kosci nie to co ... ja wiem najlepiej co to tylko na lizakach i zielonej herbacie jedzie :P:P: ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak najlepiej bez urazy ale Zielona herbata to syf nie oszukujmy się smakują jak ścieki :o :) Natomiast kwiat zielonej herbaty ( taki zwinięty w cienki rulonik) jest bardzo smaczny i dobry :) :) do picia :) :) btw. pije kawę Inkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za porządny jestem,żeby sie ogłupiać alkoholem" a to zalezy jak podchodzisz do jego konsumpcji :P bo wiesz w wekend bachnac sobie pare setek dobrego alko nie wydaje mi sie ogłupianiem sie ,tylko miła rozrywka umilajaca czas w gronie znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem zdarza Mi się łyknąć czasami,ale ostatnio coraz mniej. Nie to co w technikum na długiej przerwie obowiązkowo na piwo:D A w każdy łikend do beretu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze jest zła ale ta co w sklepach to na ogól sprzedają łodygi czy liście jakoś tak :D a prawdziwa zielona herbata z kwiatów jest pyszna jeden taki kwiat wystarczy na pół litra napoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×