Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ano Ja np.nie znam tego T.Love...:classic_cool:.. T.Love pierwszy raz na poważnie słyszałem chyba King:classic_cool:..a potem wpadła Mi w łapy kaseta Alternativ Częstochowa 82-85:classic_cool:..i Mi się spodobało:D..do dziś ją Mam:D Kobieto list wysłany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem .... ale jak by ci sie gdzies ten film w oczy rzucił 'czapka dla skina" to daj mi cynk ,namiary albo cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ma problemu:D Sprawdzaj też czasami program TVP Kultury..tam takie filmy można trafić czasami..przypadkiem.. jak na necie nie ma ..kilka fajnych dokumentów tam widziałem np.Exodus o Brylewskim albo kiedyś cały dzień o Dżemie byl:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIEM.... zgadza sie :) Fajny jest ten program TVP kultura bo własnie tak jak mówisz fajne dokumenty leca muzyczne full starych koncertów juz na tym programie obejrzałem :) z lat 80 i 90 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem kiedys na koncercie IZRAELA .... bodajze w 93 roku przyjechali do Czestochowy dali koncert w małym klubie ....z VIVIANA na wokalu... chyba jeden z moicj lepszych koncertów na jakim byłem o tym ze szpilki nie było gdzie wcisnac to juz nie wspomne... a drugi na jakim byłem koncercie ktorego nie zapomne do konca zycia to koncert zespołu POST REGIMENT .... niezapomne bo zwichnałem sobie reke jak skakałem ze sceny w ludzi :) POST REGIMENT to warszawska fajna kapela punkowa która juz niestety nie istnieje:O z fajna babka ( nika ) na wokalu nie wiem czy znasz ? takowa kapele ? http://pl.youtube.com/watch?v=dF7Hg8seE_Y masz próbke prawdziwego punku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze zazdroszcze:D..też chciałbym Izrael z tamtych lat..na żywo:classic_cool:..szkoda,ze starszy nie jestem:D Ale i tak od młodych lat śmigałem na koncerty jak były w Moim mieście ale tylko Rapowe..pierwszy Mój koncert to Paktofonika z Magikiem jeszcze..potem jeszcze kilka np.Fisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz izrael w latach 90 ... był kapela ktora koncertowała prawie codziennie :P byli na topie a dotego grali rewelacyjne reege które porywało ludzi w niesamowity trans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto:P Proszę:P..Udowadniam ci,że było Dni których nie znamy:D Sama Wklejałaś:P 18:49 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Graliśmy.Aniołki śpiewały.A raczej życzyły..Nie otwierasz linków ... Dzisiaj słyszałam Grechutę.. Czy było \'Dni których nie znamy\'? ....... 18:50 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie http://pl.youtube.com/watch?v=hNtsNAw3iBk ech zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:P Mam Znalazłem:P Ja Napisałem o piosence" Wymyśliłam Cie": \" 22:04 [zgłoś do usunięcia] Ja wiem najlepiej Właśnie z tą piosenką Jarockiej Cię kojarzę..dziś z 6 razy jej słuchałem..\" A Ty odpisałaś: \" 22:06 [zgłoś do usunięcia] Kobieta w czerwonym berecie Pomnóż 6x 6...;) ..\" No i wyszło:D:P Ale Wykombinowałem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×