Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Złoty Cześć:)..🌼. Z Tym szczęściem to różnie.Wiesz.. Mimo iż Jestem Radosną Istotą..Mam chwile Smutku..i Rozpaczy.. Tak serio to Krucha i Wrażliwa ze Mnie Kobieta.. I bardzo łatwo Mnie zranić😭.. Ale..! Nie Ja Jedna Tak Mam.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-pol-9099-Hugo-Boss-Pure-75ml-M-Woda-toaletowa.html dzięki Ja wiem najlepiej zapisałem i wypróbuje :) Kobiecie ten zapach się podobał ? chyba wysłałeś Jej chodzoną Swoja koszulkę z tym zapachem tak? ja często używam rożnych zapachów lubię ładnie pachnieć :P ;) później Kobiecie wyśle na @ nazwę perfum po których każda Kobieta Będzie miał nogi z waty ;) Jest to bardzo MĘSKI ZAPACH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Złoty tego zapachu używałem jakiś czas temu:Pwięc Kobieta Go nie Zna:) Ja też Jestem maniakiem jak chodzi o zapachy:D Powiedz o jakim Mówisz moze znam:D Albo Skorzystam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Jesteś bardzo rycerski 🌻 :) Kobieto 🌻 napisze CI @ później może dziś :) Nie martw się ja tez mam czasem gorsze dni :o :( Ps. zawsze mogę Ci pomóc Wiesz w czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Fajny link ktoś wkleił na innym topicu:D Poczytaj w wolnej chwili:D http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dresiarz No i z tego wynika,że niestety każdy z Nas Ma coś z dresiarzy:D Np.Yo to przywitanie typowo dresiarskie:D..a My tak często PisaliśMy O Bracie niedzwiediu nie wspomnę:D..On często na Swoje miasto Mówi Czewa..a to jest typowo dresiarskie zachowanie no i często uzywa słowa szacun..oj nie dobrze z Nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł.... Ja wiem najlepiej :).. Co robisz? Ja źle się czuję..Przytulisz? Czy o robiMy? RozmawaiMy czy Listy piszeMy? SłuchaMy Songów? Czy może spać? Na co Masz chęć? Widzę,że Złoty Opiekuje się Tobą w Chwilach..Zwątpienia;-).. Dobrze,że choć On..Ci się Ostał.. A i rady dobre daje..fiu,fiu.. Złoty Joł.... A i brat_niedzwiedz Nie zagląda..Ciekawe co u Niego.. A Ja dostałam przesyłkę od brata..I podziękować chciałam. Poczekam.Przecież się nie pali..:). Nos Jest Chory..😭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę.I świetnie,że ..wciąż jesteś.I,że chcesz być..;-).. No..ale..nie odpisałam..to żyjesz w nieświadomości.;-).. A nieświadomość jest gorsza od..od fizycznej tortury..? Chociaż..gdy Ktoś lubi być torturowany..Nie jest gorszym..czymś..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×