Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Tutaj 2pac w najlepszym wykonaniu:P Śmieszy Mnie fakt,że więcej jest już pośmiertnych albumów 2Pac\'a niż nagrał za życia:o:D Jeszcze pierwsza pośmiertna był nawet spoko..ale reszta już nie specjalnie:o..po co odgrzebywać to co Tupac kiedyś tam nagrał i nie spodobało mu się i wrzucił do szuflady..a teraz się na to wyciąga i na tym zarabia:O http://pl.youtube.com/watch?v=rqJ1E8inC1E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam L4.. ( napiszę list w godzinach nocnych wtedy wyjaśnię z jakiego powodu)..:).. Do czwartku..Więc wyłgam się przed 'szkoleniem' Swojej Osoby.. Cieszę się na to...bo..wcale a wcale nie Mam nastroju na podróże.. Tymczasem Ściskam Kochany..👄.. :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..Coś Nie Tak..Ze Mną. Usycham....z tęsknoty za Tobą.:-p. A Tobie dobrze tam beze Mnie? Czy radzisz Sobie dzielnie? I gdzie wędrowałeś dzisiaj?Nie było Cały dzień? Jakieś Interesy na Mieście?.Lewe?Prawe?.. Rozglądasz się za pierścionkiem może?:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sobie radze ale ciężko bez Ciebie😭.. Interesy tylko prawe:P Pierścionek?..będę się rozglądał..yyyy...może obrączki już zamówić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×