Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

wiec dziewczynki,ja k weekend spędzicie??? hahaha ja to mam dobrze,ja spedze weekend w siodle hihihi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi juzmiałam doła ale jednak jak weszłam na forum i z Wami jestem jest mi o wiele lepiej..... mimo ze dostała w pysk od ferminy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do weekendu to biorę się do roboty-sprzątanie, ubieranie choinki itp. W tym roku moi rodzice przychodzą do nas (pierwszy raz na Wigilię a mieszkamy już ponad rok razem-tak, tak, zamieszkaliśmy ze sobą jeszcze przed ślubem;)) )więc musi wszystko być na tip-top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S wreszcie mi się udało ten cholerny suwaczek dobrze wkleić :) ja to czasem z komputerem idę na noże. Aha, dodam,że przez weekend mnie nie będzie, bo pracuję od pon-pt, a internet mam tylko w pracy. Jestem poniedziałek i wtorek, a potem przerwa na Święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL M_M 23 04.01.09 ? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no właśnie o tym mówię;) Poprawiam: NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL M_M ......................23....... 04.01.09 .............?.............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL tutaj prosze sie wpisac M-M.... Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------07.01--------07.0 1 -----------------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Kobietki :D Chcialam sie z Wami przywitac bo calkiem zapomnicie o mnie ;) Ja wprawdzie po nocce, ale w piatki raczej odpuszczam sobie spanko, co by w nocy normalnie zasnac :) Choc mój Kochany chrapie mi wlasnie nad uchem jak susel ;)) Rowniez witam nowe staraczki, bo choc zadko sie pojawiam to sledze pogaduszki caaaaly czas hihi. Oh Angiolettka widze ladnie z poradnikami zaszalala a Foliczek jest mistrzynia trzymania w niepewnosciach ;)) Ja zaraz na masto uciekam, bo jakies przygotowanka swiateczne czas zaczac w koncu heh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celcia... To nie ja trzymam w niepewnosci to moja@ głupawa... to ona zakłócila wszystko w moich cyklach i w naszym forum..... no nie jaaaa..... ja tak nie chciałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL tutaj prosze sie wpisac M-M.... Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 M_M......................23............04.12............?..................1 Angioletto---------------24------------07.01--------07.0 1 -----------------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ---------------09.01---------------2 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.ja juz jestem w pracy;) Celcia,ale cie dluuuugo nie bylo,ale milo cie tu znowu widziec;) Folik,a ile zamierzasz czekac na zrobienie testu jesli @ nadal nie bedzie przychodzila???chyba nie do 9-go miesiaca???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Foliczku my i tak wiemy, ze to pewnie sprawka takiej malej malutkiej fasolinki :))) Trzymam kciuki... No bo kurcze, zeby az takie rozregulowanie??? Nieeee nie mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angiolettko :D Jestem jestem, zeby nie bylo hehe. No bo wiesz normalnie o tej porze do 15, 16 spie, a potem na pisanie brak czasu i do roboty eh ;) Jak tam lekturki czytasz? Wpisuj jakies nowinki jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M a kiedy Ty masz dostać @ bo chyba data nie taka chyba juz ja miałas a tu trzeba wpisac kiedy sie spodziewasz.... Angioletto---- a Ty dopiero 1 cykl staran czy 2.... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12----------5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?-------------3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?--------------1 M_M.---------------------23---------04.12--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07.0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.12--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07.0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam niestety bo dopiero zamowienie zlozylam,ale bede pilnie ksiazeczki studiowac i wszystko wam pisac;) kochana zmien ta prace bo nam sie tu wykonczysz!!!# Folik uciekla??? chyba po test w koncu pobiegla,tyle jej tu nagadalysmy,hahaha!!! NO W KONCU!!! czas najwyzszy,ja to bym juz ze 40 takich testow zrobila,dla swietego spokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto---- cos Ty taka sie rozjezdzasz ale juz jestes na swoim miejscu..... uffff udało sie cos sie rozjezdzasz bo chyba mialas ciezka noc..... i nózki w gorze pewnie były... i teraz sie w tabeli rozjezdzaja..... hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testa mam ale w domu w szufladzie bo nosiałam w torebce ale mi M zabrał bo powiedzial ze zrobie jak ostatnio po kawie i wyjdzie ...... nic.... on ma takie nadzieje.... wczoraj go nawet skłamałm ze dostałam @ to sie posmutniał.... hmmmm ale jak go zawiode.... jutro... ale co w sumie to moge powiedziec ze on zawiódł mnie nie.... to jego zolnierze maja stanac do walki..... najwidoczniej zmeczone ida wolno.... woooolno i jedna krecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre hahaha:D:D:D niestety nozki sa ciasniutko przy sobie bo od 2 dni nic absolutnie NIC nie bylo:( nad czym baaaardzo ubolewam.tak jak pisalam w tym cyklu to nasz taki poczatek wiec chyba jeszcze nie przywiazujemy do tego tak wielkiej uwagi.choc dzisiaj to moj mi zapowiedzial przedstawienie hahha:D ciekawe czy w koncu do czegos dojdzie,czy znowu padne jak mucha po pracy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss ale gafa ;( no tak dopiero ksiazki zamowione heh ;) To fakt zamulona troche jestem hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celcia---- a Ty 11 raz to ile testów juz zrobilas i mialas jakies nadzieje juz.... czy nie zdazyłas miec bo ja przez 2 miesiace zadnych nawet testu nie zdazyłam kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, sorry za to zamieszanie w tabelce, ale wydawało mi się że prosto wpisałam... No tak, data też nie taka, cos mi się ten grudzień przykleił. Jakas taka rozkojarzona jestem ostatnio ;) Już poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo w koncu...... poprawic prosze... bo ja nie bede po kazdej poprawiac. wrrrr..... a pozniej sie co niektóre rozjezdzaja..... nie wiedziec czemu.... - zartuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja to mogłabym prcowac na topicu.... pisac itp.. tylko zeby za to placicli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×