Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

he he no ja dla chlopka z kolei mam imie, a dla dziewczyny niech chlopaczysko sam wymysli ;-) Foli, to Ci się już 3 dni spoznia @!!! To moim zdaniem jest spora szansa :D Czy wy rownież w tych starankach codziennie bzzz jak Kate? (mowi o dniach plodnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu faktycznie mam zapisane nawet dni w których było bz.... wiec moge nawet podac a bylo ich duzo: dc: 6,8,10,11,12,13,14,15, 17,18,19,21,22,25,26 wiec chyba starczyło.... ale dni plodne to ja :( nie wiem kiedy w koncu mialam bo testy owulacyjne pokzały pod koniec 21-22 dc wiec wszystko jakies dupne .... nie wiem jak to interpretowac.... sama widziesz niby niecodzinne ale prawie... i jedna krecha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja mam tez dla dziewczynki: Amelka lub Zusia albo zwyczajnie Kasia.... ale wygrywa Amelka.... A dla chłopaka był Kubuś... ale bratowa mi zabrała... i nie wiem moze.... gdyby był to Mochać.... albo Maciuś.... ale co ja marze najpierw II kreski wrrrrrrr pokazac sie musza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki:) jestem w pracy ale niestety nie zostane dlugo bo mi szefowa krazy nad glowa,wiec popracowac troszku trzeba:)koncze o waszej 16.30 wiec do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pusto:( cicho, może taki czas.. No nic, mam nadziej ze dobre nastroje macie, choc wyciszone. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Ferminko,tez zauwazylam ze cos tu spokojnie i bardzo cichutko.pewnie dziewczyny święta szykują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja jetsem ale jak to przed swietami w pracy tez wiecej czasu musze innym sprawom poswiecac niz na kafe... ale co ja mam piszac prócz tego ze nie mam nadal @ i czekam do piateku i robie testa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bierze bierz z moze tennowy rok nam przyniesie troche bejbików.... a ja wlasnie wracamz z lazienki i niestety @ nie przyszła... a juz myslałam bo czułam ze cos mi poleciało :( ja juz @ wygladam bardziej niz bym jej nieoczekiwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak oczywiscie dziewczyna bonda na pewno.... ma sie rozumiec :) oj Sylwestrowe dzieciazki beda jak sie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda a historia lubi sie powtarzac wiec działajcie działajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie omieszkam działać, a jak u was nastroje swiateczne? Prezenty już pokupowane? Ja częściowo, większość odbieram w tym tygodniu no i niestety w weekend czeka mnie przeprawa przez centra :/ Może wiecie gdzie są ciuszki dla dzieci, ale nie smyku, 5-10-15 itp, ostatnio tam byłam i głównie są zabawki a ja szukam ubranek firmy barbie :D (dla mojej chrzesnicy) :):) allegro odpada, nic w wawie nie ma a boje sie ze moze nie dojsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)ja czasem tu zaglądam ale teraz starań nie ma ale juz w sobote mój Tomasz przyjedzie,szkoda tylko ze w swięta dostane @ no ale po nowym roku działamy!!!!!!!!!na maxa!!!!!!!!!!a prezenty juz mam dla wszystkich:) i siedze sobie z Wiktorkiem od siostry,2 i półletnim:)ale biedactwo cos katarek ma i w ogóle jakis osłabony:( i tu nawet ciocia nic nie zdziała niestety... pozdrawiam bardzo i starac się dziewczyny,starać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki:) no ten nasz topik rzeczywiscie jakis uspiony teraz, bylo nas tak wiele a tu pozostalo kilka.Folik czemu ty nie zrobilas tego testu, przeciez masz 4 dni po terminie??? spozniala ci sie kiedys???? czy to pierwszy raz?? a zreszta znasz swoj organizm i pewnie widzisz jakies roznice jak bylo zazwyczaj a jak jest teraz......czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest wiem jak bylo... przecietnie 29-31 dni mam @ wiec troche sie spoznia a testuje w piatek.... zeby troche odczekac jak sie @ nie pojawi wczesniej ma sie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies obserwacje wlasne???? dolegliwosci???? ciagne cie za jezyk jak doktor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana nic mi nie dolega no mowi Ci nic czasami mi sie wydaje ze mi cos polecialo ide do kibelka a tu nic cisza... hmmm dziwne nie? a tak troche tkliwe sa cycole jak dotykam ale po calosci i nic poza tym... nie wiem co sie dzieje jak powiedzialam w piatek test... a w sumie chciałabym aby mnie mdlilo sutki bolały a tu nic cisza tam cisza tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik mdlosci to ja tez nie mam:) a cycochy bola cie gdzie tak jakby od strony pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Folik ja juz nie zadaje wiecej pytan, po prostu mam przeczucie ze jestes w ciazy i tyle :) mam nadzieje ze zrobisz ten test w piatek a nie znowu bedziesz odwlekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale jak tobie np owulacja przesunela sie na 21 -22 dc, to nawet jakbys jutro go zrobila to powinien ci wykazac.Tylko pamietaj z porannego moczu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez zaczełam staranka o dzidzie- od 2 miesiecy dzialamy i nic a dziś chyba dostane @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aga - zapraszamy zapraszamy.... kate ja zrobie w piatek jednak....... a co do cycoli to bola pod pachami wlasnie pod pachami jak dotykam cos odczuwam takie tkliwe ale nie strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×