Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Wiecie co umre zaraz :( Znowu w tym miesiacu sie za bardzo nakręciłam :( I pewnie to samopoczucie to z nerwów. Laura240 niestety nie znam sie na ginekologii na tyle, żeby oceniac fachowców. A moze leczenie pierwszego gina okazało sie skuteczne i drugi juz nie widzial torbieli ale to tylko moje gdybanie. moze któraś z dziewczat udzieli ci fachowej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos kawy - słuchajcie używka to używka, wiadomo, że podrażnia ściany żołądka i podnosi ciśnienie, jest tak samo szkodliwa, jak czarna mocna herbata, którą osobiście uwielbiam. Co więcej kofeina wypłukuje witaminy, głównie C i mikroelementy..... MOje dwie koleżanki odrzuciło od razu, w tym samym momencie co od papierosów - ja byłabym ostrożna. Organizm wie swoje. Uwielbiam czaj, ale też ograniczam, nawet staram się trzymać zdrową dietę, brak używek nie zaszkodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek83 --- ooo umrzec to nie jest tak prosto kochana cierpliwosci cierpliwosci.... i bedziemy wszystkie miec brzuchale.... a pozniej bedziemy narzekac... jak co niektóre babolki juz sie nakrecaja na stan jaki \"Piekny\"maja.... a pozniej stworzymy nowy Topik i bedziemy zdjecia maluszków wymieniac... i podziwiac i czychac na sex aby nie wpasc bo juz nam dadza w kosc \"robaczki\".... zobaczycie ze tak bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32 masz racje. tylko, że ja należe do osób ssstrasznie niecierpliwych :( Walcze z sobą bo wiem, ze cierpliwośc czesto popłaca ale to taaakie trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do OWU, czytałam dwie opinie - według jednej przy długich cyklach wydłuża się tylko okres od owulacji do miesiączki, do OWU jest stały, druga mówi, że to indywidualna kwestia każdego organizmu i że tak naprawdę bez obserwowania ciała, nie da się obliczyć jej rozpoczęcia. szczęśliwe te, które chociaż wiedzą, kiedy trzeba WALCZYĆ:))) ja powątpiewam, że obstawiałam dobrze. teraz planuję mocno się do pracy przyłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, troche mnie nie było i juz kilka stron w plecy, więc przeczytałam pilnie..dwa razy:) Witam nowe: Reha , Laura240-zapraszamy:) Co do kawy..hmm Folik i tak jest niezła, że pisze o jednej dziennie, ja tam takie nieprawdziwe rozpuszczalene to pije dwie:) a i tzrecią porzadną fusiasta:) tez czesto:) wiem, wiem, nieladnie. Ale gdybym tylko sie dowiedziała o dzidzi.. to od razu odstawiam. Reha.. ten Twoj pomysl z nieliczeniem , niemysleniem to dobrypomsyl.. tylko jak go w zyce prowadzic?:)ja juz czuje niestety bol przed @, przyjdze pewnie w niedziele -25 dzien cyklu-:( W nastepnym miesiacu zapisalam sie do lekarza, specjalizujacego sie miedzy innymi w nieplodnosci. Mam nadziej ze mnie to nie dotyczy, ale ja juz sie staram, staram i nic. Wiem, ze ktos powie ze mam czekac jeszcze, ale sie boje, ze za dwa lata bedzie za pozno na badania i ewentualne leczenie. Choc mam nadziej ze to zbyteczne bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do weekndu to udany, tylko na malej imprezce widziałam młoda mame maluskim dzieciatkiem i niemogłam oczu oderwac. Dziewczyny,, myslałam, ze sie rozpłaczę..To takie trudne chwile i przez momet nacghodza wszystkie czarne mysli. Ja sie wspomagam wiesiołkiem, raz testami owu, silna wolą:)Tak bardzo bym chciała, zeby sie udało. A zawsze myslalam, ze to takie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zmykam. Fermina30 na nic sie nie ogladaj tylko szoruj do lekarza. Jestem pewna, ze wszystko u Ciebie jest w porzadku ale zawsze warto sprawdzić. wrazie czego im wcześniej zaczniesz leczenie tym szybciej doczekasz sie swojej fasoleczki, czego Ci mocno życze i wszystkim pozostałym tez, no i sobie przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu sama jestem, albo mnie nie ma jak Wy jestescie, albo tylko ja:0 No to sobie popiszę:) Wiecie, lubie czasmai, choć karce sie za to czytac inne, stare topiki dziewczyn, ktore sie starały. Miło patrzec na zmieniajace sie tabelki, malejące na górze i zapełniające sie na dole.. Lubie czytac historie, jak to kolejna robi test i widzi dwie kresii. Mam nadzieję,ze i nasz topik bedzie taki szcęsliwy i że za dwa lata bedziemy sie na nim wspierać w staraniach, ale o drugą dzidzię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina - za dwa lata to bedziesz zapewne zalozycielka Topicu.... pt. \"jak sie zabepieczyc przed kolena ciąża\" hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - moja mama kiedyś bardzo mądrze powiedziała. Zawsze o tym myślę, jak mi coś nie wychodzi: JAK KTOŚ CZEGOŚ BARDZO PRAGNIE, W KOŃCU TO DOSTANIE I jestem przekonana, że to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny to życie jest przewrotne, kiedyś chorowałam na zabezpieczenia. byłam maniaczką. schizofreniczką i wtedy mogłam zachodzić w ciążę co miesiąc... jak schiza minęła, szybciutko w to miejsce pojawiła się nowa. w drugą stronę:) ciekawa jestem na co zachoruję po dziecku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to poiwnna byc koljena złota mysl na naszym topiku. Pierwsza i za razem motto, według mojego uznania to mysl Folika " bzykajcie sie dziwczyny, bo nie znacie dnia ani godziny" Z pamięci pize, wiec coś mogłam przeinaczyc,niech mnie autorka,-która mówi, ze tez zasłyszła- poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie. ZLEW. teraz soki warzywne!!!! niedługo z tych nerwów sama zaczne pić i pety palić! to robienie dziecka miało być frajdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ja wiem, na co mozna zachorować! jak bedzie dziewczynka, to potem chorujemy na chlopca, do skutku. Albo odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym będzie schiza: czy to moje dziecko sobie w życiu poradzi, potem niczego w życiu nie osiąnęłam, czyli drugi fakultet, potem jestem nieatrakcyjnam, czyli katowanie się na siłowni i drogie kremy, potem hmmmm ... może młodszy M?:))))))))) my kobiety jesteśmy najlepsze w nowych zadaniach do wykonania:) spokoju nie przewiduję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagny1901
Można się przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobaczcie nasi MMowcy sobie spokojnie bezstresowo STARAJĄ Z NAMI. bez obliczeń, leniwie, po meczu...... po dobrym obiadku.... i co ciekawe, są zawsze spełnieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina jak wprowadzić mój pomysł w życie? poprostu się mocno i często przytulać, ale nie LICZYĆ. W jednym miesiącu NIE LICZYĆ. Uważam, że będzie to przyjemniejsze, bo w niewiedzy jest poprostu bardziej udany seks, niż ten wymuszony, po drugie może się odblokujemy. głowy nasze uwolnimy. taki urlop od obliczeń może zdziałać cuda. kupę kobiet zaszło w ciążę, kiedy ze złości rzucały termometry i wyjeżdżały z miasta. otwartych głów życzmy sobie Panie w najbliższy cykl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagny1901
Reha i fermina30 -dzięki za ciepłe przyjęcie! A więc jest tak: mam 32 lata, nigdy nie ciągnęło mnie do ciąży i robiło mi się słabo na dźwięk słowa "dzidziuś". Teraz, jak się domyślacie, jest zgoła inaczej:) Od czerwca interesuje mnie tylko prokreacja. A tu nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu, znam to z autopsji. mnie nawet dzieci drażniły. uciekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha..mądra babka z Ciebie:)niby kaza z nas o tym wie, ale jak to Ty napisałas to ja az dwa razy przeczytałam:) dagny, uszy do góry! bedzie odbrze i wszystkim nam się uda! zaczernij sie, dopisz do tabelki, poczytaj choś troche , kto tu bywa, jakie sa nasze historie i badz z nami:)Az sie zaczniemy starac o drugie dziecko lub martiwc zeby tzreciego nie poczać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagny1901
Jasna cholerka, jak to się zmienia! Żeby było śmieszniej, mam regularne cykle, w każdym strzelam jajkami (potwierdzone testami owulacyjnymi). Zrobiła USG jajników-ok,małżona nasienie-ok,gin zachwycony. a ja totalnie rozmontowana przed każdym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×