Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

reha u mnie zachcianek specjalnie zadnych, jem wszystko jak do tej pory, no moze polubilamsalatki jeszcze bardziej niz kiedys lubilam. ogolnie lubie czekolade i wszystko co z nia zwiazane-a gitarra rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak zwykle nie lubię cycków kurzych, to mam przepis cyce a la reha: gotujesz makaron, jakiś duży, muszle, penne - jakieś tam - al dente kroisz te cyce w kostkę, dajesz do miseczki, dodajesz co tam masz pod ręką, maggi, sos sojowy, przyprawę do kury też, pieprz i sól smażysz to na oleju, ale nie za długo musi być soczysty, w połowie kilka kropli octu (najlepiej balsamicznego) - ściągasz z patelni na tej samej patelni smażysz pokrojoną w kostkę cebulę i czosnek, dodajesz kilka pokrojonych grubo pieczarek, dusisz dodajesz ostrej papryki i duuuzo curry, posiekany cały koperek i zalewasz śmietaną (3 kopiaste łyżki), 5 min polewasz to na makaron, trochę wiórków z parmezanu dużo czarnego lub białego pieprzu i voilla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina już nie proponuję, twój M niech się napije za zdrowie fasolka!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis był oczywiście dla folika i tu zmienia się sytuacja, bo polecę białe wino w dużej ilości, coby fantazja ułańska wstąpiła w naszego połamanego byka:)))) tak mi kate tym groszkiem zamotałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ale masz przepisa Folik , no tylko nie wolaj tesciowej na kolacje bo wam zezre:) ja ide robic ta salatke wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z nas głupawki jak sie masz... no ale lepsze to niz ciagłe wyliczanie tych cholernych dni cykli..... mi sie wkoncu pochrzanilo czy ja juz w 20dc czy w któryms ale to i dobrze... a stad jest jakies pochrzanione bo ten opstatni @ sie opoznil i teraz tak na czuja niby 20dc.... no i tak ma byc ze na czuja... kate... Ty to masz szczescie w zyciu co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos gitar - dziewuchy - tu jest nasz cały seks! halo, jenifer lopez nie zrobiła kariery śpiewaniem!!!! tyłek rules:)))) Folik, jedno ciastko dla podtrzymania najwięszego wabia na chłopów w twoim ciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 na szczescie nic nie pije ale smiech jest ze musze sie powstrzymywac.... na maxa co by na glupola nie wyjsc jak mi po podjadaczu napisałas.... reha... za duzo roboty ale dzieki moze na inny dzien sie przyda a dzis wiesz ze mam lenia w d... wiec ma byc szybko i tresciwie.... i ma smakowac mi i M a tesciowej ma nos wykrecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciacha nie.... to ja moze czekoladke.... tylko kosteczke i to gorzka moge????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z groszkiem??? oj chyba fasolki ci laza po glowie reha:D:D a poki co w mojej kuchni otwarlam okno i wyszlam, bo tak wali rybskiem, smrod jak z plecaka indianina:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was opuszczam babole zaraz druga zmiana bedzie.... ale moze jeszcze przed koncem wpadne i zobacze co tam umodzicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik, kate sobie chyba nie żałowała i widzisz jak na tym wyszła! musi być dobra wyściółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ugotuj ,zrob co s z duza iloscia czosnku-to odgania wampiry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, gotujcie, muszę zajrzeć do moich pszczółek. kreatywnie pomyśleć... w innym kierunku ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz zmykam bo mi glowe zawracacie i zawracacie... i nie wydajna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha cos pisala o bialym winie :) .............. no to juz wiemy co takie glupoty pisze co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica:)))) Wino to dzisiaj pójdzie. Przez te plotki z wami będzie obsuwa z projektem, a co tam........ strączkowce ważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysla:D daj Folikowi tego wina niech spije tesciowke i bedzie miala dziewczyna spokoj:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! a na marginesie coś zaworki u mnie nie halo. mam 6 dc a tu @ rozhulana, jakby to był początek! nie wiem, co to - boli też jak w 2 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że ta teściówka to jest mocna baba:) i nie tak łatwo z nią będzie. na jednym się nie skończy:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×