Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

fermino, dziękuję - poprostu, zanim znalazłam nasz wspaniały topik, naczytałam się trochę przez dwa miesiące i wiecie co? inne topiki są przerażające. nazwy leków, szyja wysoko, rozpulchniona, wiesiołki, mieszanki ziołowe - aż zakręciło mi się w głowie. być może, my po kilkunastu cyklach zaczniemy też, być może to jest większa wiedza, ale tam jest pogoń i jedno, co mi się nasunęło na myśl - to może być łapanie siebie w pułapkę własnych pragnień tak silnych, że aż niszczących. mam nadzieję, że u nas będzie całkowicie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie doceniamy siły naszego umysłu i tu może jest błąd. wczoraj na jakiejś stronie, na pytania forumowiczek, odpowiadał lek.ginekolog i na zapytanie jednej a nich ( w ciąży ) "jakie są objawy czegoś tam" odpowiedział: nie powiem tego Pani, bo jutro je Pani u siebie stwierdzi" myślę, że jedno jest ważne - trzeba poznać siebie, ja tego jeszcze nie opanowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że przychodzi taki moment, że wariujesz i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Ja jestem chyba na najlepszej drodze, zważywszy, że zaczęłam badania ze trzy miesiące temu. Auuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagny, a wiesz dokładnie kiedy masz OWU? jak często się przytulacie, bo tu jest miejsce, gdzie trzeba duuuużo seksu, baardzo dużo uprwiać! samo zdrowie, cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, kiedy mam owu, bo jestem już tak zdesperowana, że (na szczęście jeszcze) w tajemnicy przed mężem robię testy owu. Piękne dwie kreseczki w każdym cyklu potwierdzają, że - teraz! I ciągle ten seks:) Gin kazał co trzy dni:) Obłęd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś mnie ostatnio zabiło - oficjalnie stwierdzono, że przy najlepszych wiatrach (zdrowych obojgu partnerów i super strzał w owulację) mamy tylko 40 % szans na ciążę?!! A drugie jest gorsze: to były dane dla par dwudziestokilkuletnich:!!! Ale musi się udać, nie widzę innej opcji. Musi i tyle, tylko apeluję - spokojnie, to przyjdzie do nas, niespodziewanie! My 30-stki jesteśmy psychicznie lepiej przygotowane na dzieci. Fizycznie także, mamy tylko mniej jajeczek chyba, ale za to LUBIMY SEX:)))) razem będzie raźniej, zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym, że nie mamy innego wyjścia, tej wersji będziemy się uparcie trzymać. Reha, kiedy wybija Twoja godzina zero, okres znaczy? Ja czekam do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 5dc, jeszcze w trakcie. musisz mnie podszkolić w tych testach owu, jakiej firmy, co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tajemnicy, bo jak mam mu powiedzieć: "musimy dziś, bo strzelam jajkami"? Tak mało romantycznie, nie uważasz? :) A co trzy dni, bo mężczyzna też podobno potrzebuje "chwili" na wyprodukowanie odpowiedniej ilości i jakości plemników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co drugi dzień wystarczy w zupełności! ja swojemu mówię, że jest najlepszy moment i to jest takie niezwykłe, jak wiemy oboje.... może mu powiedzieć, to nieźle nakręca....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmykać, zajrzę do was jeszcze wieczorkiem:) teraz jak mam @ to mam dużo czasu wieczorem, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owu w każdej aptece, kosztuje ok. 10 zł, robi się dokładnie tak jak test ciążowy -polecam. Ujawniam mężowi, kiedy mam owu, jeno ze sposobu, w jaki się tego dowiaduję, nie zwierzam się. Nie jestem zwolenniczką wprowadzania faceta w ginekologiczno - fizjologiczne arkana... Też zajrzę późnym wieczorkiem, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Widzę, że nas coraz więcej, to dobrze, w większym gronie zawsze raźniej. A i przyjemniej będzie patrzeć na tą dłuuugaśną tabelkę na dole :) Ja dopiero teraz melduję się po weekendzie i po pracy. Coś mnie dziś podkusiło i zrobiłam badania na toxoplazmozę, bez oznaczania, wynik wyszedł pozytywny. Fasolki pewnie jeszcze nie noszę, ale chuchając na zimne umówiłam się już do lekarza. Może któraś z Was wie coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł dziewczynki! kurczę, chwilkę mnie tu nie ma, a już lista się wydłuża starających się:) Fajnie, cieszę się. Wiitam Nowe staraczki w naszych szeregach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie dzisiaj kończę @, chyba mi wraca do normy, bo dawniej też tak miałam (7-8 dni), ale to dobrze, bo może sie w końcu cykl unormuje. Teraz czekam z niecierpliwością na owulkę (5 testów w pogotowiu!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nasze staraczki rozkrecily :D no i super, tak trzymac :D obyscie szybko spadaly do dolnej tabeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.o widzę że nas coraz wiecej:)fajnie!!!!jak tak sobie czytam i wy tu piszecie żeby kochać się co 2-3 dni... a my codziennie mamy bzzzzzzzzz... czyli to za często?plemniki za słabe mogą być???hmmmmmmmm i juz nie wiem czy ma być mniej aby było bardziej owocnie?ciekawe:)no nic zobaczymy jak to wyjdzie w tym miesiącu,jestem już raczej po owulce i zobaczymy czy fasolka zasiana czy nie:)pozdrawiam bardzo wszystkie staraczki i brzuchatki nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to ja na chwilkę. Rozumiem Cie dagny doskonale co do uswiadamiania mezczyzny i wtajemniczania we wszystko, chyba mam podobnie. Moj tez nie wie, ze np. robie testy owu, ze lykam soebie wiesiolek. Chyba nawet nie wie jeszcze, jak bardzo chciałabym dzidzie.. a mi sie serce kraje, jak po bzzz on od czasu do czasu, ale regularnie powtarza, ze dzis pewnie zrobilismy dzidziusia.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!To ja, ta sama Dagny, tyle, że zmieniłam ździebko pseudonim, bo mi się hasła zapomniało:) Fermina, a na co, po co wiesiołek? Nic nie wiem, opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha86 -jak się bzzz codziennie, to lekka przesada (tak mi powiedział mój gin). Swoją drogą, gratuluję kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też powiedział, że optymalnie jest co dwa dni, od 10 do 20 dnia cyklu (przy cyklach trwających do 30 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytałam że jednak jest lepiej co 2 dni, nie tylko że lepsze \"zapasy\" ale i łatwiej jest wrazie czego obserwowac zmianę śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, czyli by się zgadzało. A wiecie, jakie uczyniłam postanowienie noworoczne? Nie myśleć stale o ciąży! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem że po obserwacji śluzu można się naprawdę dużo dowiedzieć bo od zawsze jest tak że jak jest sucho to nigdy nic z tego nie będzie ja np jestem z rodzaju tych, któr cały cykl ma śluz, tylko różnego rodzaju. nie mam dni tzw "suchych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik dam ci koleżeńską radę, nie nakręcaj się tak tymi badaniami, bo potem naprawdę jest cięzko dojść, jak się okaże że tym razem nic nie wyszło. Nie chcę ci tu prawić kazań czy coś w tym stylu, ale nie jedna już tak się nastawiała (w tym również i ja), a potem wielkie rozczarownie było przez łzy. Lepiej być mile zaskoczonym. Więc na luzie bez konkretnych planów tylko bierz przyjemość z przytulanka, a reszta, jak ma przyjśc to i tak będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×