Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

i jeszcze jedno, kiedy mu poiwedziałam że mierzę tempkę i wogole się tak ostro obserwuję, to poiwedział żebym sobie teraz odpuściła, bo taki schemat obserwacji to tylko przeszkadza w zachodzeniu. Trzeba poprostu iśc z weną i kiedy się ma ochotę, bo jak się jej nie ma to i w samą owulację nic nie wyjdzie i skok tempki też nie pomoże. Nie wiem już teraz co o tym myśłeć. Ja jjuż się tak nastawiłąm na te obserwacje a tu mam sobie odpuścić... myśłicie że powinnam dać sobie z tym spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mu już nikogo?? wszyscy śpią? To chociaż jutro mi doradżcie co z tym fantem zrobić.ok? a tak wogóle to u mnie 9dc, więc od weekendu zaczynam ostre starania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ksiezniczki,chyba juz o mnie zapomnialyscie bo nie zagladam zbyt czesto:o nie nadrabiam zaleglosci bo juz nie mam sily.ale nadal trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------- dziewczyny czy któraś ro\\biła badanie na tsm i prc?? Co to jest? Bo ja dostałam właśnie takie skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Figielku! Nie mam zielonego pojęcia co to za badania masz zrobić? Mnie gin zalecił dopochwowe USG jajników i M badanie nasienia. I tez absolutnie zabronił myśleć o dziecku, a skupić się na przyjemnościach z tego wynikających. Ha, ha, łatwo mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, płożyłam sie o 20.00 na 10 min i właśnie sie obudziłam :( ja dziś byłam na konsultacji w sprawie guzów na piersi u jakiegoś docenta i powiedział, że to nic takiego ale pewnosci nie ma i żeby za jakis czas znowu przyjść i w razie czego zaczekac z ciażą. Ale ja mam go gdzieś i nie bede czekac. Bo jak mi drugi lekarz mówi, że nic takiego to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku też nie mam pojęcia co to za badania :( Nigdy nie jestem w stanie odszyfrować skrótów medycznych chociaż tak jakby powinnam sie znac bo jestem tak jakby z branży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek, tak trzymaj, nie ma co się przejmować na zapas. Zresztą dwóch niezależnych lekarzy nie może się mylić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę lulu, pa, pa! Owocnych starań dla wszystkich, które są w tej chwili "w trakcie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prc - to chyba prolaktyna, natomiast tsm nie wiem moze chodzi o tsh? (tsh to chormon przysadki mozgowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację bo TSM to oznacza elektrowstrząsy stosowane w psychiatrii. Wiec Mfigielku koleżanka Ci dobrze mówi to są badanie na hormony przysadki mózgowej, które maja wpływ na układ rozrodczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brzuchatko, jak się czujesz? no opowiedz nam coś o swich odczuciach, koniecznie. Jak to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D jestem w 6-tym tym,piersi juz zaczynam kontrolowac,bola,szczegolnie sutki i po bokach,ale nie jest juz taaaak zle:) ale za to jestem taaka zmeczona ze szok.kazdego dnia coraz trudniej mi si ewstaje.poza tym maly stresik i juz brzuszek boli jak na@!!! sluz zolty,skora przesuszona i brak apetytu. ogolnie czekam na wyjazd d oPolski,moze po mwizycie u lekarza inaczej bede znosila te dolegliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzecia i tez chce nagrode... czyli pierwsze trzy osoby zameldowane otrzymuja nagrody od nastepnych osób.... Mi sie nic innego nie chce jak spac.... a tu pracowac trzeba.... wczopraj usnełam na M-ce i obudziałam sie po filmie.... i noc miałam koszmarna.... bo jak wczesniej sie poloze na drzemke to pozniej spac nie moge i dzis dzien niezafajny bo ciagle ziewam....... PS. Tesciowa wczoraj spała wiec miałam kolacyjke tylko dla nas (bez rentgena - w postaci tesciowej) ide po kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reha pewnie bedie muaiała nagrody kupic.... albo cos dla nas zrobic.... bo pewnie sie pojawi czwarta.... (kreatywna!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate pewnie spi za dwoje.... i bedzie piata.... i tez nagroda dla nas..... tylko co ja bym chciała. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drwij Foliku, drwij.... wczoraj kupiłam karnet na fitness! dzisiaj o 19:00 zaczynam się stretchować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reha tylko uważaj żeby pupa nie schudła, to chyba Ty cos wspominałas o zaletach dużej:)jako wabik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam sobie, że dobrze byłoby taką seksi mamuśką zostać. naki lekki zarys kształtów i mały sterczący brzuszek, co wy na to? garnitur, koszula...a tam? takie małe zaskoczenie albo od razu na zwolnienie, bo fioła w tej mojej robocie dostanę!!! już dzisiaj rano rozpoczęłam moją akcję, 7dc pamiętacie - w tym miesiącu spontanicznie i z winem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa być musi, to podstawa:))) a ty Foliku, miałaś być dzisiaj gdzie indziej?:)))))))))))))))))))))))) no dobrze, wiemy, wiemy - tu najcieplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może codziennie? co?mój M się zgadza ze mną:)P codziennie do @ ale do końca, bo mnie się wydaje, że owu jest później niż my wszystkie myślimy, później...... do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×