Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Babolki, rzućcie pomysłem na opadające powieki.... nie mogę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam a tu niemiłosierna cisza..... praca wre... cieżarówki spią... co robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na poprawienie humoru... Staruszek u spowiedzi: - Prosze ksiedza, w czasie wojny ukrywalem Zyda u mnie w piwnicy. - To bardzo dobry uczynek! - Ale prosze ksiedza, za kazdy dzien musial mi placic 100 dolarów. - To zrozumiale, ryzykowales zyciem, to zaden grzech. - Co za ulga - mówi staruszek, oddala sie o pare kroków, ale po chwili wraca i niepewnie pyta: - A moze powinienem mu powiedziec, ze wojna sie juz skonczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha uwazaj bo dostanie Ci sie za ciezarówki..... oj dostanie.... a wiesz one sa teraz drazliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:)))) nawet stado rozwścieczonych brzuchatek nie jest w stanie pogorszyć mojego i tak już kiepskiego nastroju. dawno takiej zapaści nie miałam i to bez powodu. a mam taką @, ze 6 dzień kapie i kapie czuje się na 5...2 latka dzisiaj Folik, chyba jakieś ciacho trzeba skonsumować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż, nie nawet na ciacho nie mam ochoty.... to już muszę być bardzo chora, cha cha od tygodnia wybieram się na fitness.... lenistwo, kocyk i pilot, plus JAD, kurczę potrzebuję SŁOŃCA, PLAŻY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha... ciacho... nie!!! ja juz mam taka wielkasna... d...ę a w czasie staranek jest jakby zakaz tycia to nie sprzyja zajsciu.... ja tez chce cwiczyc a nie moge.... nie moge bo nie chce mi sie.... ale postanowiłam na spacerki chodzic 1-godzinne...z moim M jak sie podkuruje.... a juz tak ze 3 dni kolejno bylismy... dzis moze go wyciagne.... w sumie spacer nic mu nie bedzie....... a pozniej jak sie spi..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj Folik mam kawał dla ciebie - stary, ale jary: Mąż budzi się z okropnym bólem głowy. Zanjduje na poduszce kartkę: "Kochany mężulku, poszłam do pracy, ale wyśpij się spokojnie, w kuchni masz pyszne śniadanko, a jak wrócę, to może zrobimy ..... Kochająca Żona" Wstał zaniepokojony i zapukał do pokoju swojego nastoletniego syna: - synu, wróciłem wczoraj pijany, tak? - Tato, ledwo trzymałeś się na nogach i awanturowałeś się! - Nic nie rozumiem, kłóciłem się z mamą? - Tato krzyczałeś na całą klatkę! mama zaciągnęła ciebie do sypialni, a jak chciała ściągnąć ci spodnie to wrzasnąłeś: "Spie.... dziwko, JESTEM ŻONATY!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz ochrzan dostaniemy za zarty :) ale co na jajka i plemniki mamy tylko czekac:) reha co robisz w pracy jestes.... gdzie przcujesz jesli moza zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha a mi sie nic nie chce dzis.... mam lenia w .... i chyba dzis pojade sobie kupic radio do samochodu bo sie rozchrzanilo i w korku 2 godziny nudno stac.... i jeszcze nie mam pomysła na obiad..... wczoraj wrocilam pozno do domu a tesciowa do mnie z..... ze kolacji moj maz nie jadł jeszcze... czujesz.....??? A ja smiech prosto w twarz i mowie... moj maz ma dwie raczki i jakby wie czy jest glodny i wie takze gdzie lodówka i jesli ma ochote to sobie sam zrobi... bo juz jest duuuuzyyyy..... i poszłam spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj już te plemniki, trzeba zostawić, bo się chyba krępują, jeszcze ogonki im się pozwijają i będzie. tak, jestem na posterunku w pracy pracuję w koncernie, jestem kierownikiem działu kreatywnego, choć Foliku daleko mi ostatnio do kreacji... mam to kilku zdolnych ludzi, ale też durną cechę, która powinna mnie zdyskfalifikować jako szefa - jestem "zosia samosia, daj ja to zrobię lepiej" oj i dzisiaj kąsam, więc dzisiaj nikt mnie tu nie nachodzi..... a ty, jak wiem w kancelarii? gospodarcza, cywilna, karna, każda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) fajne kawaly :) a ja dzis mam pracowity dzien w domu, zabralam sie za generalne porzadki, bo przez ostatni czas chodzilam jak leniwa pokraka i nic mi sie nie chcialo. Folik ale masz tesciowa!!! kurde pasuje do wszystkich tesciowych z kawalow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, myślę, że się negatywnie nastawiłaś na nią. może jest skryta, samotna i ma tylko tego twojego EMA. może jej też z tym źle. a gdyby się okazało, że może też mieć ciebie, jako córkę, to napewno przestałaby widzieć w tobie wroga? teraz zdaje mi się, żeś jej konkurentką.... może nie taki diabeł straszny, może ranny, a wiesz ranne zwierze kąsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak ja piszę: zdyskwalifikować, i ona myśli, że w tobie jest konkurent moje palce są mi obce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna naszykowac dla was obukolacje, co ma wiecej do roboty oprocz marudzenia???? co za babsztyl, masz nerwy kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha.... pewnie ze nie straszna tesciowa...... ale.... ja nie lubie jak sie ktos wtraca...... jak ja cos zle to niech ona to zrobi i nie dziamga.... kate..... Ty nie sprzataj tak bo leniuchowac mozesz teraz do woli... ja zezwalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak troszke sie smieje i udaje ze nie słysze... bo mi nerwy sie juz na nia skonczyły....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuchatek dzis troche nawet ozyl, po tych 2 miesiacach letargu :p a w kuchni mamrozgrzebane torebki z ryzem i mam zamiar robic salatke z tunczykiem a w garnku moczy sie juz miesko na obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to inna sprawa, że jak siedzi w domu, to mogłaby wam pomóc... ale co to za pomysł, że mieszkacie razem? kurczę, a jakieś osobne wejście, czy RAZEM RAZEM? pomijając, że jesteście młodą parą, jej też przydałaby się prywatność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem razem razem... ale to temat rzeka... moze za jakies 2 m-ce bedziemy miec oddzielnie wejscie... ale jedno nas bedzie łączyc.... piec od centralnego.... hhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, a jakieś zachcianeczki pokarmowe już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoja tesciowke nie moge narzekac, ale najlepiej niech bedzie na odleglosc:p bedzie lepiej dla wszystkich Folik a jak bedziesz miec dzidzie, to musisz tesciowej moze jaka wycieczke zafundowac moze co??? na ksiezyc bedzie dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz doradzcie oprócz pokochania tesciowej (tego juz nie ogarne) co zrobic na kolacyjke.... normalna bez zadnych ceregieli ze to taka romantyczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jake bede miec dzidziusia... to bedzie pewnie bardzo pozno.... to pewnie juz bede jej mowic... na PAni.... tak mnie podkurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uciekły i z przepisów .... nici... chyba kupie cos do microfali i sprawe załatwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×