Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

reha... uwazaj na codziennie moj M sie buntuje.... I m-cy był happy.... drugi troche mniej.... a teraz..... wiesz jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codzienie, codziennie! ale u mnie to owy chyba szybciej nawet niz myslałam, zresztą nie wiem juz nic, co miesiąc mam nowa teorie co do swojego ciała, cyklu:) nie wiem, czy Wy tez tak macie, ale jakos pod koniec cyklu, przed @ to moje libido mocno słabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, czy moj powie kiedyś dość, ale wszystko jest możliwe dlatego postanowiłam do NAPADAĆ:) oni lubią być zaczepiani, cha cha dziewuchy - pozwolę wam za mną zatęsknić i udam się na zebranie na szczycie...... gdzie mój niedokończony przez WAS projekt będzie się bronił tylko moją spontanicznością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferminko, na szybko: u mnie jest jakoś dziwnie: kiedyś jak nie chciałam dziecka, to miała, straszną ochotę przed samą @, potem jak postanowiłam diametralnie zmienić moje wygodne życie chciałam najbardziej w dniach mojej rzekomej OWU, a teraz kiedy się nad tym zastanawiam, to wracam do pierwszej - nie zakłamanej chęcią poczęcia wersji. trzeba słuchać pierwotnego instynktu - uważam, że wtedy kiedy mamy największą ochotę mamy OWU jeżeli chodzi o mnie - przynajmniej o tydzień później, niż wyliczałam tymi supermetodami dlatego w tym miesiącu słucham swojego otyłego jeszcze ciała:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez zmykam,, reha, jakby sie tam na szczycie czepiali, to zwal wszytsko na nas:) oj brzusio zaczyna pobolewać na @ , wrrr Dobrego dnia, pewniej ak ja bedę nie tu, to Wy wszystkie tu sie rozpiszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A K U A L I Z A C J A :D NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- --------- dziś mam 1 usg ... juz sie nie moge doczekac... Buziaki dla Was i milego dnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitanita..... Pozdrawiam i napisz koniecznie jak było.... ale zycze łez... szczescia ma sie rozumiec.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 15dc. Organizm bez zmian. Wynik testów owulacyjnych bez zmian. Śluzu owulacyjnego nie widać. Bez sensu wogóle. Obstawiam, że znowu owulka będzie późno :( na razie codziennie sie staramy i odziwo Luby nie nażeka :) Ale pewnie jeszccze kilka dni i padnie. Dzis jego koledze z pracy urodzil sie trzeci syn więc chyba to go motywuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja już po @. Wczoraj wieczorem byłam u ginekologa. Powiedział mi że mam dziwną budowę jajników i że w moim przypadku owulacja nie występuje co miesiąc ale rzadziej :( Przepisał mi luteinę i powiedział że jeśli za trzy miesiące nie zajdę w ciążę to mam do niego przyjść 14 dnia cyklu i będzie monitorował moją owulację i wtedy zacznę dalsze leczenie. Witam wszystkie nowe starające się kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obliczen juz jestem po dniach plodnych.Teraz pozostaje czekanie ,jak w tamtym miesiacu zreszta.W tym chyba nic z tego nie bedzie,bo nie przytulalismy sie za czesto,ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam pytanko. w ostatnich 6-miesiącach mialam okres mozna powiedzioec nieregularnie. raz bylo 22 dni, natepnie 30,30,35,31,27. wychodzi z tego przecietny cykl 29 dni. ostatnio okres dostalam 12.12.2008 roku. niewiem sama kiedy powinnam teraz dostac.robilam dwa testy miedzy ktorymi byla odległość kilku dni ,wyszly negatywnie. kiedy teraz powinnam dostac okres? jak myslicie? do kiedy poczekac ze zrobieniem nastepnego testu? z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika3760
my staramy sie o dzidzi juz 7lat:(((( mialam hsg milam laparoskopie i nic... jajniki drozne brak owulacji mam zalamka jestem 2m-c po laparoskopii i mama pol roku za zafasolkowanie zobaczymy co wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłabym testa w tym dniu gdzie najdłuzszy było cykl czyli w 35 dniu cyklu bo skoro sie przesunał o tyle dni raz moze i drugi byc tak samo..... bo 12.12 to jakby troche za wszescie skoro cykle bywaja dluzsze.... ja tez tak teraz zrobie jak sie @ nie pojawi ma sie rozumiec bo ostatnio cykl jak nigdy wydłuzył sie o 10 wiec ja do tego cyklu teraz dodam 10 dni i jak nie bedzie @ zrobie dopiero testa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku, ta praca to chociaż przyjemna:) A pamiętasz, nie liczymy tylko się przytulamy, tak? No! I w przyszłym cylku idziemy wszystkie pod krechę! Folikowi, jakieś alkohole zakupimy rozluźniające, a co niech brzuchatki swawoli zazdroszczą!!! jaby wszystkie przestały liczyć, mógłby wyjśc naprawdę cykl eksperymentalny.... na jakiś koncert iść, zakupki, spacer, upić się któregoś weekendu, basenik - i każdego wieczoru FIKU MIKU, a potem po kolei teściki. zająć się czymś, nie myśleć, winko, filmik może też troszkę fikumikowy i wio! a potem wróciłybyśmy (ewentualnie) do tych termometrów, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha Folikowi to Ty prezenta wisisz... widze ze na gorze nic sie nie dostało i nadal masz luzik w pracy....... i jeste kreatywna... ma sie rozumiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha Ty trzeci cykl... ale widze ze raczej masz humor bez przejmowania sie co ? czy w dniu @ masz dołeczki... czy raczej nie smurasz sie,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmartwiona.......
wiem ze to pewnie głupie o co spytam.. ale jakieś 3 tygodnie temu zabawialiśmy sie z chłopakiem... bez seksu.. ale on miał wytrysk i wszystko poszło na mnie... poszłam się umyć... zauważyłam że przeszło przez spodnie... miałam na majtkach.. ale tylko u góry... nic w okolicy pochwy... obmyłam się... ale boję sie ze w czasie gdy to robiłam jakieś plemniki mogły razem z wodą przejsc do pochwy.. czy jest to możliwe ? dodam ze robliliśmy to w ostatni dzień mojej miesiączki .. więc czy był to dzień płodny.. ? prosze o szybką odpowiedz i nie śmianie się ze mnie... teraz jak gdyby wczesniej mam objawy przed miesiączkowe.. bol brzucha i piersi.. błagam o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenta, prezenta..... a jak się kurna domaga... już wiem, ty w kancelarii windykacyjnej pracujesz!!!! ty windykatorze - pozwy nakazowe pisujesz, tak tak! teraz mi się zgadza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmartwiona.......
naprawde prosze o odpowiedz mądrej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe......... reha :) \ no jak z tymi dołami mas zje czy raczej nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmartwiona.......
prosze o odpowiedz.... naprawde bede bardzo wdzieczna... wiem ze jesteście doświaddczone dlatego pytam... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam humor, wczoraj było strasznie. nie wiem co się działo, ale przez kilka dni była depresja - to do nie raczej nie jest podobne Foliku, nie przejmuję się. Oczywiście, jak mi się @ spóźnia to się nakręcam i jest mi przykro, ale się naczytałam literatury i kate ze swoim pierwszym strzałem to jest naprawdę ewenement. ja wiem, że jestem troszkę stara i zejdzie mi trochę dłużej i tyle. chociaż tego nie rozumiem..... pierwszym razem, jak mój M mówił do mnie w liczbie mnogiej i dostałam @ poprawe 50 dniach, było mi źle. --------- ALE KAŻDA @ TO DOPIERO POCZĄTEK --------------------- i tego się trzymajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zmartwiona....... wydaje mi sie ze plemniki mogły sie przedostac... i zapłodnic Cię... to zalezy jakie miałas majtki..... bo one moga wiercic w roznych ciuszkach dziurki i czym predzej do celu..... jezeli majki były bawełniane to szybciej doleciały..... bo przez bawełne radza sobie lepiej..... ale nie wiem czy do konca sie na tym znam moze ktoras z dziewczyn Ci pomoze bo pewnie miały takie doswiadczenia..... :) rób szybko testa...... (na inteligencje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zmartwiona nie ma takiej możliwości, promilowa może śpij spokojnie i bądź mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zmartwiona.......
no a co do tych dni płodnych to czy są one pod koniec miesiączki.. bo wiem ze po okresie są nie płodne ale czy pod koniec... w ostatnim dniu... to chyba zalezy od śluzu.. a przecież przy okresie prawie go nie ma.... nie wiem dlaczego tak sie martwie.... mam nadzieje ze to tylko nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×