Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

na te malutkie nie pożałowałbym na pewno :) oczywiście na dorosłe a wogole to na maxa jakaś połamana jestem :/ bola mnie plecy, chyba za dużo leże plackiem :/ koniecznie musze sie wybrac na basen, w domu pilates i tak sobie mysle o jakims masażyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic juz nie kumam u mnie pojawił sie śluz w duzej ilości co to za objawy? dziwadło ze mnie? mam do piątku czas na @ a tu takie dziwolągi !!! Chyba zaczne czytać mądre książki od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna bonda - masażysta ??? Marzenie Ja boje sie wracac po L4 do pracy chory kraj Pies błaga o wyprowadzenie Na pozesji tona śniegu a ja nie kupiłam łopaty no to se pobiadoliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg - to jest dobry objaw z dwóch powodów: albo spóźniona owu, albo to drugie:)))))) a jaki ten sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest biały lub lekko żółty to ta lepsza informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest go sporo i jest totalnie biały ale teraz? A czemu pytasz o siedzący tryb pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli działaliście bez zabezpieczenia, jesteś kilka dni przed @, jest go dużo i jest biały - to może, może - wszystko by się zgadzało a o tryb pracy dziewczynę bonda pytałam, bo narzekała na kręgosłup:)))))) ja też mam taką pracę, potem szybko do auta, żeby w domu "spokojnie usiąść" - i też walczę z tymi moimi kręgami a ja za dwie godz. dziewczyny będę w krakowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku - daj już spokój tym ludziom! nie windykuj:) dłużnik też człowiek! chodź do nas, mamy objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAkt z tą pracą na tyłeczku to tragedia kręgoslupy "oponki" itd ja niestety tez droga do pracy potem 8h na czterech literkach potem znowu auto i taki matrix codziennie ale poznym popoludniem jak wpadam do domu to w drzwiach stoją 3 szt. męskie mąż syn i pies i wszyscy są glodni i leniwi by sami cos sobie upichcić reha - oby to bylo to - mam tylko nadzieje ze nie zmaltretowalam swojego ciałka tymi lekami ale warto bylo by dzis zadzialac moze to faktycznie spozniona owulka ?? ale w takiej dacie to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reha... oczywiscie siedzaca buuuu mam dosc sleczenia przed kompem, wolalabym czasem lopatą przerzucać z kata w kat... w pracy siedze, w domu siedze, w aucie siedze ... ale krzeslo do pracy za to sobie kiedys fundnelam za bajonska sume, bo te pracownicze to żadnej ergonomii :/ niestety nie dbaja o to pracodawdy, a tak mam swoje :P tyle ze czesto nie siedze na nim prawidlowo wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpieściłaś wszystkich 3!:) książki mówią, że możliwe. jeżeli jest biały, mleczny lub żółtawy. to nie ma charakteru śluzu płodnego, ale u ciebie może być to wszsytko jeszcze rozregulowane, więc to też może być owu. i jeszcze jedno - wiesz, że po odstawieniu tabletek możesz łatwiej zajść w ciążę? moja koleżanka nie mogła bardzo długo, gin jej przepisał tabletki na 2 miesiące i kazał odstawić - zrobić mc przerwy, a ona już w 1 była w ciąży... jeżeli nie miałaś takiego śluzu w takim czasie, jeżeli jest to nietypowe dla ciebie, a nie masz żadnej infekcji i dolegliwości - zacieram ręce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od lekarza:)mam swoja kropeczke.jestem w 7mym tyg i 6tym dniu.tak wynika z usg.dziwne:o serducho bije jak szalone:Dide odpoczac,zajrze pozniej. dziekuje ze trzymalyscie kciuki!!!!!ale sie denerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda trza na fitness!!!! stretching, joga:)))))) ja jakbym już zastygała..... ale się wzięłam, muszę być w formie, bo to taki łańcuszek - muszę się swojemu M podobać, bo wtedy będzie FM, a jak będzie FM to muszę byc też w dobrej formie, bo będzie B!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, bravo!!! a co to było, to zamieszanie cale, te bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az wstyd sie przyznac ale jak zobaczylam kropeczke to juz nie wiedzialam o co pytac.powiedziala mi tylko ze juz wszystko dobrze i serduszko bije wiec jestem spokojna.nawet mi krwi nie pobrali.teraz musze zaczekac do wyjazdu do polski 2 tyg i u lekarza po polsku dowiem sie tego co trzeba.najwazniejsze ze poki co jest dobrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha a moze by tak do naszej tabelki dodać kilka kolum np wiek \"strzelca\" zeby to nie byly tylko te dane które przyprawiają nas o ból żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek M? nie wiem, czy załapałam - dla nich natura była łaskawsza:) ja całkiem ją bym zmieniła: przede wszystkim testowanie jest chyba niepotrzebne, bo to zbiega się z @, jeżeli nasza Matka i reszta stałych bywalczyń się zgodzi to można dać długość cyklu w dniach i info, czy jest super punktualna, czy możemy otwierać szampana (np. przy super punktualnej !, przy nieregularnej ~~) idąc dalej można podzielić tabelę na 3 grupy: staraczki \"po OWU\" staraczki \"przed OWU\" brzuchatki - powinny dodać ilośc tygodni fasolki wtedy miałybyśmy jasny obraz co i jak w danym tygodniu się dzieje i mogłaby jedna z nas ją tylko poprawiać będzie porządek! wnioskuję Matkę Założycielkę - co poniedziałek ALE CZEKAM NA WASZE OPINIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina 30
hej ho! kurde ja znowu w kolejce do zapłodnienia-jak to romantycznie ujęła reha:)to nie był mój miesiąc:) poza tym przejęlma się trochę długosią -rekordowa tego cyklu, bo 23 dni! to niektóre z Was owulke maja a ja znowu @. Za krótko, za krótko, cos mi sie wydaje ze to nie najlepiej, ale fachowca spytam w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina 30
to na górze pomarańczowe to ja:) Angioletto, cieszę się ze wszystko dobrze! uf Reha a ten koktail bananowo-kiwiowaty to Twoja twórczośc czy z jakiejś mądrej ksiegi o karmieniu dawców?:) Jakbys zafasolkowala , to ja się piszę na te Twoje testy owu:) Ja się zgadzam do zmiany tabelki, ale niech sie tym ktos zajmie:) ja mam za niskie ciśnienie dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja przyszłam i mam chwilkę to nikogo nie ma:) Część dziewuszki! Wpadłam tylko na chwilkę zaktualizować moje dane w tabelce i zmykam, bo w pracy sajgon, nawet nie zdążyłam poczytać co u Was Pozdrawiam! POCZEKALNIA NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------25-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 Fermina30---------------30----------11.02------------ ?------ 7 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------6-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------7-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k...wa jakaś zakręcona jestem dziś, nawet skopiowałam tekst nie swój:) chyba kawę muszę:) bo do siebie gadać zaczynam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj znalazłam Wasz temat. Ja też jestem w trakcie starań. Mogę dołączyć do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja w zasadzie zaczynam po 12 latach znów :). Mam dwoje dzieci 16 lat i 12. Brałam 10 lat tabletki więc może mi być trudno zaskoczyć. Za miesiąc biorę ślub (21.02.2009 ;) drugi raz. Pierwsze nie wyszło. Ale cóż czasem tak bywa. Staramy się od 2 miesięcy. Przestałam brać tabletki wcześniej ale odczekałam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwiatuszki ;) Właśnie wróciłam z pracy. Brzuch mnie jakoś dziwnie boli :( Kurcze napisałam, że jestem już po owulacji a może dopiero dziś jest ten dzień? Nie ważne i tak będe sie bzz... :) Też miałam w weekend awantyrkę o to, że mój mężuś nie jest maszynką do robienia dzieci i, że jakbym nie chciała mieć dzidzi to bym się z nim tak często nie bzyk... :) Ale popatrzyl na swoją maleńką siostrzenicę i odrazu mu sie zachcialo z powrotem produkcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×