Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REHA Słońce z nieba spadasz.... co robiłyśmy :) chciałas powiedzieć ja jestem bez dzieci, bo kiedys bardzo nie chciałam. Dziecko z dzieckiem , żeby nie powiedzieć gorzej. Życie się zmieniło, swiatopogląd też , no to jestem :) i pragne tego dzieciczka jak nigdy dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kopiuj tabelke ostatnią oczywiscie i wklej w okienko dodając siebie tylko w odpowiednie pole po nowych przymiarkach ps. a co do munduru to fakt u mnie w szafie męskie "puzle" pewnie wiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie.... hahaha bo się zagubiłam, A TAK LUBIŁAM TABELKI NA STUDIACH HAHAHA PLAN@ - TO KIEDY MOGĘ ZAJŚĆ I CHCE???? TAK???? PUNKT -??? CO TUTAJ WPISUJĘ???? CYKL???? OD ILU CYKLÓW SIE STARAMY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati planowany okres - @ dlugosc cyklu punktualność tego cyklu swoj wiek i który cykl staran o dzidziulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurtuje mnie cos jeszcze i to od kilku miesięcy.... skoro mnóstwo kobiet zachodzi w ciążę tuż po , albo tuz przed okresem to... moze jest cos w tym cyklu księżycowym płodności??? ... że kobieta ma dwie 0owulacje ale z drugiej strony... gyby tak było to ja miałabym max owul dwa dni przed okresem. i... co... normalnie później się dostaje pomimo to okres??? macie na ten temat jakieś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati na temat kobiecych owulacji pisano juz prace magisterskie hihi ogolnie to wyliczenia bez obserwacji temp i sluzu lub testow owulacyjnych uwazam ze są do kitu - wiec tabelki są dla zdrowych dwudziestokilkultenich kobiet ktore dbaja o siebie i prowadza zdrowy tryb zycia bez nerwow itd :) są takie ?? A w jakim momencie cyklu jestes teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.........2 5.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie.......2 4.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak......33. .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.......6 reha...................08.02......32-38.......nie......3 0......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja.............16.02........31-33......tak......33......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.........2 5.....2 Mfigielek..............01.02.....27-32.......nie.......2 4.....4 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak......33. .....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.......6 reha...................08.02......32-38.......nie......3 0......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Mooncia..............20.01.........?..........?......... 22......2 Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co u was slychac?? ja staram sie cos zjesc,ale mdlosci mi na to nie pozwalaja:( wrrrr niestety.schudlam juz ponad 2 kg przez ostatnie kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku.. ponieważ nie mogłam się dodzwonic do zadnego z polecanego poszlam do tej przychodni do ktorej ostatnio chodziłam tylko do innego pana, ogolnie badana byłam pol roku temu, cytologia i inne rzeczy i wszystko jest ok - z tego co on mowił, jest jakas nadzerka, ale ja wyleczylam i chcialam nawet wymrażac ale powiedział ze u mnie nie trzeba, bo jest nie wielka, a po zaleczeniu już tym bardziej nie ma po co. Wiec ten gin, powiedzial ze nie ma co badań uskuteczniac bo wszystkie sa ważne. Pat, ja tez zawsze nie chciałam bobasa, też byłam w dlugoletnim zwiazku i baaaardzo się ciesze ze nie mam z nim dzieci bo teraz juz jestem w 2 zwiazku i jestem bardzo happy, moze i pozne maciezynstwo ale bardzo chciane i z tym czlowiekiem za ktorego bym dusze sprzedała ;-) Moj partner mlodszy wiec licze ze ma super silne plemniczki :) ps. wlasciwie to oczekiwalam ze gin potraktuje mnie jak troche trendowatą ze powie typu: pierwsza ciaaaza??? w tym wieku??? oj to bedzie nie łatwo!! itp itd, wiec ciesze sie ze mnie podniosł na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi net szwankuje.... MEG75 jestem w 6-stym dniu cyklu ale boli mnie brzuch dołem, nie wiem moze po tych tabletkach, okters mam szybki hahaha do 3 dni ale taki normalny bez rewelacji w jedna bądź druga stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNA BONDa cieszę sie , ze mnie rozumiesz i gratuluję , że ci sie udało. Cieszę się, bo to oznacza, ze stres i nerwy po długoletnim związku kiedys mija, a miłość działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNA BONDA Udało sie... z młodymi plemnikami hahaha OCZYWIŚCIE :) jestes tez w moim wieku? a co do tego, żeby facet miał wolne na zbieranie dobrych plemników :) to tez moja gin mi mówiła ale tego raczej nie przestrzegamy. od dziś zaczniemy - dzięki! poinformuje o tym mojego chłopaka tylko wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie organizacyjne :) jako nowa... jak najszybciej znaleźć ten topik, bo jakos długo , a naet zbyt długo szukam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no pewnie kazdy ma jakis sposob ale tutaj kobitki udzielają sie na tyle czesto ze zawsze zajmujemy pierwsza kartkę w temacie a niestety nazwę tematu musisz zapamiętac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 dzięki Meg to akurat nie będzie trudne, hahaha na szczęscie w nasym wieku nie trzeba jeszcze zapisywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Co do owu - mam swoją teorię, że jest znacznie później niż we wszystkich mądrych książkach. nie wiem napewno kiedy jest u mnie, bo mam bardzo długie cykle i różne odczucia w trakcie, ale czuję, że wypada ona pomiędzy 20-25 dc. Mam cykle bardzo długie, więc około tygodnia przed @. W tym miesiącu namawiam dziewczyny do porzucenia narzędzi i obliczeń i bzzz codziennie, do @ - może będą jakieś powody do otwierania szampana. miałyśmy już wysyp brzuchatek i spodziewam się kolejnego - wszystkie dziewczyny z 2 grupy są podejrzane. proszę o meldunki tej właśnie grupy, czy mamy jakiekolwiek podstawy, żeby chłodzić butlę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REHA mnie też się tak wydaje, że literatura literaturą a nasze jajeczka sobie:) u mnie też różne odczucia, a co do śluzu przedwczoraj był nitkowaty i przezroczysty a przeiez jestem tuz po okresie i bądź tu mądry a dzis proszę bardzo... boli mnie brzuch jak przed okresem, mdli mnie tak , że nie moge nic zleść i na dodatek śluz ma zabarwienie lekko zaróżowione, jakbym miała dostac znowu okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REHa jestes boska razem z Megi z tym szampanem i optymizmem!!! moze i ja porzucę wreszcie czarnowidztwo przy Was -odnośnie mojej ciąży ;) i dziękuję Wam wszystkim za to , że jesteście a te z którymi mam kontakt bliższy hahaa za kilka tygodni poproszę o meldunki i daty porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jak przyjdzie @ to szampan bedzie na smutki także spoko :) do mnie słowo cierpliwie tez nie dociera ... ale bez optymizmu nie damy rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 szampan ja najbardziej ale zapraszam na ciasto drożdżowe z dużą ilością kruszonki tak na pocieszenie. Co prawda ciasto dla mojego chłoapa bo mni niedobrze ale on ma dobre sedruszko - na pewno z Wami sie podzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpieszczasz go Pati ale chętnie się do ciebie teleportuje na ciacho choc jak zernełam na fotki z okresu ostatniej ciązy to .... uuuu dużo mnie bylo ... dużo za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki tak byma z Wami poszwargoliła ale mam tyle pracy ale pewniekiem jutro nadrobie pogaduchy.... ale czytam czytam i jak zwykle reha jest the best z tym pisaniem tutaj... ale tak trzymac wszystkie sie rozluzniamy i aby do owulki,.... a co nie które nowe.... ....\"bzzzzykajcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny\"... cytat naszego forum..... wrrrr znowu musze isc....tyle dzis roboty ale w nagrode moge sobie kupic sałatke z kfc... szef pozwolił..... ha.... a gdzie moja dieta... a wlasnie ttylko sałatke moge.... papapa dzownie po kfc... bo dzis chyba do 21 kibluje.... ale mi płaca nie bez tego.... papapa... i miłych podaduszek o jajach i zołnierzykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagelitto.... bardzo sie ciesze ze kropek jest w porzadku... kate79 kochana a Ty gdzie.... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×