Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no właśnie też jej szukam i nie ma w tabelce chce26 jak już wykonasz test to się szybko wpisuj, w odpowiednie miejsce oczywiście::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz piłas cos teraz i robilas... moze jutro powtórz..... bo skoro teraz pilas. itp tomoze jednak za bardzo rozcienczony .... wrrrr.... musi sie ktorej udac w tym miesiacu... ja stawiam na meg,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnaś zrobic rano test. Kurczę a już myślałam że będzie następna mamusia w tym miesiącu. Spróbuj zrobić test rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce, jak nie dostaniesz @, to zró jeszcze za 3-4 dni, ok? czasami jest za wcześnie, szczególnie, przy któtkich cyklach. cycki do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano znajac zycie to dostane @ ,do dupy z tym wszystkich,Chociaz powiem wam ze w tym miesiacu nie bylo duzo przytulania,ale nie ukrywam,mialam cicha nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no drogie Panie, tabela 2 mówi, że mamy jeszcze kilka do odstrzału. Meg jakieś objawy, Foliku cycki bolą, czy nie? plamienia są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce - trzeba dużo, dużo bzzzzzz, chłop ma zacząć narzekać. nie ma to, tamto, trzeba i już. czerwone fatałaszki, pończoszki cokokwiek, fiku miku trzeba robić. minimum nasze to co 2 dni. wykonać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nie ma prócz normalnego stanu ja przed @ do tego przeziebienie wiec nie wiem co jest czyli nie wiem co boli co nie.... bo wszystko łącznie z głowa... a mierzyłam temp... normalnie pod pacha jest 36,6 wiec podwyzszopnej temp. nie mam wiec pewnie nici z dzidzi... ale temp. mierzyłam bardziej pod kątem czy isc do lekarza czy nie... juz sama nie wiem ale chyba grypa bo mnie glowa i plecy bola..... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę tam o moje JAJO dbać!!! i tyle A Meg? sluzik jeszcze mamy biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
Cześć dziewczyny czy to normalne, że dzień przed spodziewaną miesiączka temperatura miezona rano w pochwie wynosi 36.9?? Prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia123456 z temp. jest roznie.... ja uwazam ze moze byc.... roznie bywa....akuracik tym bym sie nie sugerowała w czymkolwiek..... jednym rosnie jakby byly w ciazy inne babolki maja normalna a innym spada do 36,2 nawet a sa w ciazy... roznie..... ja w temp.... czy ciaza czy nie to nie poznałabym..... to jest trudno... wszystko sie moze zdrarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
dziekuje.. jutro powinnam dostac okres w poniedzialek kochalam sie z chlopakiem ale przeciez to byly juz dni nieplodne.. i chlopak nie skonczyl we mnie.. czy mimo to mozliwa jest ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia, Folik jest specjalistą w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
czekam na okres mam nadzieje ze jak sie obudze jutro to juz bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz skoro sie kochałas w poniedziałek.... to mysle ze nie zaciazyłas.... chociaz w poniedziałek powiadasz..... hmmmm i jeszcze on nie skonczył w Tobie .....hmmmmm to gdzie..... jak mogłas zajsc do cholery w ciaze skoro nie skonczył w Tobie.... dziwucho..... wez sie za cos innego niz powazne forum nasze forum to Łapanie jajeczke od kolezanek i czkanie na dwie powazne kreski zyciowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jajo od Ciebie reha.... ale jak zaciazyłabym to ja mam Ci je oddac chyba nie bedziesz 9 m-cy czekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia123456
Dobrze, przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa Twoje i moje wiec ja juz wiecej nie chce ale skoro Ty mi pozyczyłas.... a jednak sie pogodzicie z M czego Ci zycze z całego serca to moze to jajo od niej przyda sie.... albo ew. Ci oddac moge jak chcesz.... bo masz czas do jutra choc ja test w sobote robie zeby nie bylo na jutro mam teremin @.... choc z tym testem to nie wiem do konca moze nawet 10 dni dolicze ... jak pisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakja sie do tylu cofne to nigdy nie schwizowałam jak miałam faceta i sie bawilismy w lekarza nawet jak tabl. nie brałam to nie bylam taka jak tu co niektóre pisza.... a to na majtki a to na recznik a to sobie palcem wkładaja i czekaja dwóch kresek.... no nie wiem.... moza ja jaks do nie teges...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teges, teges, przecież widzą o czym piszemy. mi nie jest też do śmiechu, jak czekam na @, jak doszukuję się objawów. ty masz rację, one nie mają pojęcia, jak to jest w drugą stronę... a z tym jajem, ja od niej nie wezmę jednak, wolę jakieś znajome jajo przygarnąć.... jak dostaniesz @, to mi możesz szybciutko tamto wcześniejsze oddać, lub swoje z bieżącego cyklu i zostawić sobie to drugie moje na następny. jak się pogodzę, a ty zajdziesz, to za miesiąc oddasz mi to swoje z drugiego jajnika, ok? ale papka, Foliku, poprawiłaś mi humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a ciebie jajniki nie pobolewają? jakieś małe ukłócia, takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×