Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Troche zmodyfikowana ooo nowa tabelka hihi Dr Folik od analizy - analizuje, wyciąąąggggaaa wnioski, potem "wklada" nowe teorie Dr Meg od mikstur - mało tego z wykszt. chemik - czyli afrodyzjaki a Dr Rea - batem po grzbiecie w ramach terapii , mało tego że bacik dla bardziej wymagajacych ma paralizator i wiadro żelu (na oklady oczywiście) prosto z fabryki Dr Meg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm a pewnie juz I krok jest ... abstynecja była..... moze jednak JAJA Ci nie oddam z drugiego jajnika sobie wez..... a ktory dc masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..... drogie.....były...dużo, ze 35 chyba.... wie, że nie przelewki.... droooogoo, no, lepiej mi trochę, meggi nalej mi jeszcze jednego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - no przyznaje facet się poprawia bedzie dobrze !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea_ ja ze smiechu juz nie moge..... jak piszesz..... normalnie sobie Ciebie wyobrazam... jak patrzysz na te kwiaty... i polewasz sobie z taka duma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, który, miałam nie liczyć tak? jakiś nasty... right time znaczy jest. ale nie, kózki, to nie jest takie łatwe. co prawda to dawca i się wykosztował, ale przepraszam i badyle to za mało. ja oczekuję deklaracji i bicia się w pierś! najłatwiej wysłać kwiatki. nie, gdyby było jakoś niestandardowo, kwiaty na klatce schodowej porozrzucane... poszedł na łatwiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WYPIJMY ZA FACETÓW - ZA ICH POMYSŁY (które wydaja im sie pomysłowe) ZA ICH MALE STWORZONKA Z OGONKAMI (które są nam niezbędne) , ZA NAS SAME (bo jestesmy the best i bez nas świat by nie istnial ) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty to jajo trzymaj Folik, napijmy się razem i przeanalizujmy powoli ty czekasz dłużej i twój chłop się starał, pomimo choroby.. nalej mi więcej Meg! no.... mój nie zasłużył, zresztą muszę mieć czas na decyzję, czy z nałogowym kłamcą warto kłamiące potomstwo posiadać? bo potem będzie cała banda, będą kłamać, głupoty wymyślać i osiwieje stara matka..... nie, ja to musze przemyśleć..... mocne Meg, jak ja wrócę do domu, co? a Folika nie będę wiozła 20 km za stolycę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wam dzisiaj bije:))) ale dobtrze, trzeba jakoś odstresowywać to nasze ciężkie życie. Tak trzymać!:) a tak poza tym, to stwierdzilam że jak się nastawię na bzzz, to potem cholera tak cięzko mi to idzie, że szok. Wogole nie mogłam sie wyluzować i wszystko to tak jakoś tylko mechanicznie było, już myślałam że zrezygnuję w pewnym momencie, ale mój naszczęście cierpliwy i pomału pomału...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ---- napij sie z nami a co to sie odsterujesz i tak Rea_ nas wiezie dzis do domu.... daleko masz.... tylko rea_ mowi ze mocne uwazaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam u koleżanki w odwiedzinach, jest już 9 tc. Pokazywała mi zdjęcia usg, a mi się płakać chciało, jak zobaczyłam to maleństwo. Starsznie jej zazdroszczę, oczywiście pozytywnie, bo się bardzo cieszę że ma dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja juz nie moge.... Megg rzeczywsicie mocne... Mój M poczuje a juz na pewno tesciowa.... Rea_ jak mnie podwieziesz to kolo domu nie wysiade tylko blizej i przejde sie zeby wywietrzec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc :) czuje siedzisiaj zle :( a jeszcze w dotatku mam sluz tak jakby zabarwiony krwia bo dokladnie to nie wyglada jak krew ale nie jest calkowicie bialy, czy to cos groznego?? mam nadzieje ze nic sie nie stalo dzidziusiowi :( a jestem dopiero w 5 tyg wiec wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfgielek cieżko idzie hmmm Dr. Megg ma na to rade: NOwa bielizna 4 świece - koniecznie zapal :) dla bardziej wymagajacych film z trzema XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, i po co się tak stresować? usztywniać? zablokujesz dojście żołnierzom. ja to zawsze mówię - WINO!!!! wina, wina, wina dajcie..... a ty się Foliku nie śmiej, bo niepotrzebnie skurczy dostaniesz... z powagą trochę... no. poważne 30 letnie kobiety i poważna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescWam :) co wam dzisiaj??? nie kapuje nic z tych waszych wypisow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, mooncia, mamy jedyną przewagę nad wami... możemy się napić:) mooncia, może zadzwoń do lekarza? ja jestem obeznana do momentu pierwszej wizyty po zapłodnieniu, dalej jeszcze nie doczytałam zadzwoń koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha.... kate tak to jest upiłysmy sie a poczytasz to zrozumiesz dlaczego Rea_ chłop wkurw.... i sie upiłysmy.... meg... nam dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, wczoraj mój M znalazł jak mne nie bylo te moje testy owul w łazience. Bałam sie że sie wkurzy że się nie przyznałam że stosuję, ale powiedział że tylko mu przykro że przcież obydwoe chcemy tego dziecka i obydwoje się stramy i też chciałby wiedzieć kiedy mamy największe szanse. A ja mu wyrzuciłam że wydawało mi się że on takim isprawami się wogole nie interesuje, a on mi na to, że prawie codziennie zagłada do tych moich wykresów i analizuje, byłam w szoku!! i prosił żebym mu wszystko mówiła co się dziej bo on też chce wiedzieć. a potem to już tylko bzzbzzz......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nastroje przedweekendowe:D a w weekend znowu bedziecie cicho jak myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ma jedna kreche ale nadzieje tez ma na bycie przy nadzieji... a ja nie mam @ (pewnie znowu oszustwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, meg zrobiła sałatki i takie tam małe drineczki, a ja je wszystkie odwożę do domów... długa trasa, w niedzielę wracam:)))) no to po ostatnim i jedziemy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kobiety dorosle 30-latki koniec zartow to poważny topik :) koniec picia, zamykam wiadro z żelem buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nalejcie mi też, tylko nie dużo bo muszę być dzisiaj w formie a z tym winkiem to dobry pomysł chyba skoczę po jakąs buteleczkę czerwonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×