Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

babki nie wiecie jak to jest z tymi testami owulk, do jakiego czasu mogą pokazywać wzrost lh po owulacji, tzn do kiedy test będzie pokazywał 2 krechy po wulacji?? czy ten wzrost utrzymuje się do @? Bo mi u mnie 2 dzień test jest dodatni i temp w ciągu 3 dni wzrosła z 36,25 do 36,75 (dla mojego organizmu to dużo bo ja z reguły mam niskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nam się grupy zlały. teraz jest ok. folik jesteś ostatnia do testowania. czekamy na wieści:) POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 M_M...................30.01........?...........?........ .23.....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 . ....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.....6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 .....7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4 Folik32................23.01.........?..........?........ .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, ja się o testach nie wypowiadam. nie robiłam, nie mierzyłam. może w następnym cylku, jak znajdę... INNEGO CHŁOPA:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ... ja w poprzednim misiacu miałam jakos testy pozno kupione myslałam ze jest po owulce i mi wyszły dwie wyrazne kreski w 22dc i tez juz zwariowałam i moj organizm tez... w testy ogólnie nie wierze..... ale zycze powodzenia.... tylko tyle ze to jest glupawe.... bo test ciązowy pokazuje kreske gdy jest ciaza a jak jej nie ma to nie (z wyjatkami) ale test owulacyjny pokazuje a to ciemniejsza kreska a to jasniejsza i sam czlowiek nie ma pojecia czy jest owulka czy nie.... mi lekarz powiedzial kiedys ze nie ma na to reguły kazał sie bzzzz.... i nic poza tym nie robic.... a cos zawsze wyjdzie.... a po roku na badania.... ja w tym m-cu wybieram sie do gina zaraz po @ -szonie Choc reha jajo mi oddała... a jak ja zawiode... to sie pogniewa dziołcha.... no ale cisne te kolana co by jajo nie wypadło z @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna boda to dzis mozesz nadawac.... masz goraczke to pewnie grypsko... ja nie mam niby goraczki jedynie katar ból głowy.... i dlatego dałam rade przyjsc do pracy.... zycze zdrówka i kochana zaprzestałas staranka pewnie to teraz zołnierze odpoczna to szybciutko zajdziesz w nastepnym cyklu po takim opoczynku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ta Wasza aktualizacja znowu mnie do góry przeniosła :D POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84..............25.01........?...........?........ .24....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33.....3 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 . ....3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25.....6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02.........25-26......TAK......30 .....7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ognik80..............21.01....28-34...raczej tak... 28......1 Kacha 86.............23.01.........?..........?.........22......4< br /> Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 Meg75.................23.01........28.........tak..... 34......1 M_M....................30.01........?..........nie.........24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnęłam sałatki upiekłam mięcho teraz kawa !!! Jestescie kobitki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy:) kucharo jedna:)))) Foliku, no co tam? co? nie ma plamienia, nie ma plamienia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha plamienia nie ma, plamienia nie ma, nie ma.... nic sie nie dzieje.... nie ma plamienia.... ale w poprzednim cyklu mnie oszukał @ to teraz nie nastawiam sie na pozytyw.... boje sie boje sie... ze ja nigdy nei zaciaze.... buuu to bedzie moj 5 cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam piątek ja podnioslam sobie z rana ciśnienie - dziś powinnam sobie coś \"chlapnąć\" ale skoro @ brak to nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, ty zamień gotowanie na bzykanie:))) o jakie hasło mamy reklamowe! zmienimy nazwę topiku: Zamień gotowanie na bzykanie" - i tak przepisy kulinarne przeplatane opisami bzzzz, co wy na to?! nie...., to może same przepisy? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REha no widze zeź kobieto na głodzie moze jakiś przystojny listonosz :) :) no chyba żeś głodna inaczej - to zapraszam na sałatke z paluszków krabowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamien gotowanie na bzykanie - to juz drugie nasze haslo na topiku.... w tym tygodniu sie zagnanmy hasłem rehy....czyli nie róbcie nic babolki w weeekend w kuchni tylko do wyrka i bara bara riki tiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, to fakt, że te cykle się u ciebie rozjechały... to przez to ANALIZOWANIE TWOJE...a może tak, a może siak, a 4 cykl, a 5..... widzisz?! już i tak z tobą lepiej od kiedy nosisz moje JAJO.... lepiej, pokrzyczę na ciebie trochę i o! będziesz mamą i już. ale chyba będzie chłopak, bo moje geny tam masz, a u mnie same chłopy w rodzinie. będzie w przeciągu 2 miesięcy, ok??? no, pogotowałabyś trochę, bo ta teściówka tobie arszeniku jakiego zada do strawy.... jej synusia głodzisz i po sklepach tylko latasz. zrób coś jemu. zapytaj meg, ona kuchara jest..... i co jutro wsiadam w inter city i sikasz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha - Ty popaprancu bucha cha cha.... ja chce córe.... oddaje Ci chyba JAJO.... moj ojciec ma 7 braci wiec szanse na babe mam nikłe i jeszcze Twoje JAJO... no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi - kurde felek - jestem na głodzie, może bardziej moj wygłodniały i gotowy do zapłodnienia organizm..... a tu taka kicha, dobra nalej mi tego koniaczku, nalej, bom się zagotowała dzisiaj. partacze i tyle, nalej mi dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha jak czytam co piszesz to smieje sie jak głupi osioł... dobrze ze szefa dzis nie ma.... ale powaga dobra jestes.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze bardzo dla dobra ludzkości - jak w seksmisji jestem w stanie ugowac i zawołac DHL !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg i reha a nie wydaje Wam sie ze my po 30-tce bardziej głupawe jestesmy niz te przed.... a juz nie mowiac o tych "powaznych" co przez matki bawełniane sie zapładniają.... i bez towaru faceta w srodku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reha z tym pociągiem to uważaj bo jak zaczniecie obsikiwac to znaczy sie obściskiwać :) to was zawiną i poczujecie chłodne kajdanki na swoich przeszczepkach - i wcale nie bedą pokryte różowym futerkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha i meg a skad Wasze nicki... bo ja wiadomo o czego na czasie Filik łykam... a liczba to moje lata (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodu więcej, lodu, lubię jak strzela.... o tak! no to meggi - rzuć te gary, chodź się napijemy troszkę, bo weekend. Folik jeszcze nie może, bo może mojego chłopczyka w połowie ma.... to jaka ta sałatka? dobra, tylko ja bym trochę oliwy jeszcze dodała, troszkę. a może jaki film obejrzymy? EROTYCZNY?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicki, mój trochę głupkowaty, chciałam go zmienić i chyba tak zrobię, bo powinien brzmieć rea (bezdzwięczne H) a teraz kojarzy mi się z rehotaniem, co w sumie też na czasie. meggi, to ja się chyba domyślam.... zaraz go zmienię tego nicka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja kiedys poczytalam troche inne topiki na forum - Boże ratuj!!!! Faktycznie albo stado dzieci sie zabawia pytając albo kompletny kretynizm pt: łykać nie łykać?? co zrobić z resztkami jedzenia które zostały w środku ?? załamałam się ja jestem crazy ale to przeszło moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o te panienki co przez bieliznę, ręcznik, to Folik się nimi zajmie, ja się o to nie martwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×